Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nieudany koncert.


kirkass

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie , wiem że to brzmi głupio ale sprawa wygląda m.in. tak:

Jestem wielkim fanem muzyki metalowej. W tamtym roku był koncert Wielkiej 4 metalu pierwszy raz w histori! Miałem już bilet , ale zachorowałem, od wtedy popadlem w depresje, nie wiem co robic, codziennie mi sie to przypomina, placze z tego powodu i juz nie moge wytrzymac! POMOZCIE! CO JA MAM ZROBIC? :zonk::zonk::zonk::cry::cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, no tak jakby. ale chodzi o to, że to był wielki koncert i wielkie wydarzenie dla każdego fana a ja już miałem bilety nawet i zachorowałem. I mam przez to problemy

 

-- 21 cze 2011, 19:44 --

 

Monika1974, Chodzi o to , jak mam sobie z tmy poradzić żeby mi to sie nie przypominalo caly czas i bez przerwy i zebym tyle nie ryczal przez to ;[ nie o to czy to moja wina czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu jest niestety tak, że czasem z przyczyn niezależnych od nas nie wychodzą nam sprawy dla nas bardzo ważne. Niestety każdy z nas zmaga się z takimi sprawami i trzeba się nauczyć radzić sobie, patrzeć do przodu i planować nowe cele, aby nie ugrząźć w wspomnieniach przeszłości i nie obarczać się winą itp.

 

Z mojej strony mogę Ci polecić zaplanowanie sobie czegoś w przyszłość, wyjazd na inny koncert itp

 

Pozdrawiam i życzę lepszej formy na inne wspaniałe kulturalne wydarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, no tak jakby. ale chodzi o to, że to był wielki koncert i wielkie wydarzenie dla każdego fana a ja już miałem bilety nawet i zachorowałem. I mam przez to problemy

 

-- 21 cze 2011, 19:44 --

 

Monika1974, Chodzi o to , jak mam sobie z tmy poradzić żeby mi to sie nie przypominalo caly czas i bez przerwy i zebym tyle nie ryczal przez to ;[ nie o to czy to moja wina czy nie

To takie natręctwa? Te Twoje myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×