depresja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

depresja

przez lancaster975 22 maja 2011, 12:20
Czesc. pisze bo mam problem, mianowicie ciagle mam doła, wszystko mnie denerwuje, ciągle porównuje sie z innymi, jakos straciłaem pewnosc siebie i nie wiem co robic :(( jak ja odzyskac? bo dla mnie takie zycie nie ma sensu, kiedys taki nie byłem a teraz jakos jestem ospały i nic mi sie nie chce

depresja

przez ewaryst7 22 maja 2011, 12:22
Czy żyłeś ostatnio w napięciu ? Być może masz depresję , po długotrwałym stresie.Idz do psychologa i działaj.Nie leczona deprecha , potrafi zamienić się w przewlekłą.

depresja

przez rafal coach 26 maja 2011, 21:02
mianowicie ciagle mam doła- zadaj sobie szczerze pytanie czy aby zawsze? nawet jak spisz masz doła? jak oglądasz maxymalnie zakręconą komedię?

wszystko mnie denerwuje- zanim o wiele lepiej się poczujesz kolejne pytanie- czy aby wszystko cię denerwuje? oj chyba są rzeczy które potrafią wprowadzić cię w fajny nastrój! A może to nie o to chodzi co według ciebie denerwuje cię tylko o to jak szybko dostrzezesz sytuacje i rzeczy, które fajnie wpyływają na twój nastrój.

ciągle porównuje sie z innymi- czy jeżeli widzisz starszą kobietę/mężczyznę z laską też się do niej porównujeszy?

jakos straciłaem pewnosc siebie i nie wiem co robic- dlaczego odbierasz sobie pewność siebie i co jest ci potrzebne aby ją odzyskać kiedy czytasz te słowa TERAZ?Pytasz się innej osoby co masz zrobic-zajrzyj w siebie i jak najszybciej dowiedz się co możesz zrobić aby tą pewność odzyskać?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

depresja

przez lancaster975 29 maja 2011, 18:19
rafal coach no nie zawsze xd troche przesadziłem, ale zawsze czułem ze jestem najlepszy wiadomo czasem miałem doła ale szybko sie potrafiłem pozbierac teraz jaklos nie potrafie mowie sobie ze jestem najlepszy powtarzam swoje zalety ale cos mnie ciagle sciaga w doł...ja chce byc pewnym siebie i wiem ze potrafie.

Sortuj wg