Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja


lancaster975

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. pisze bo mam problem, mianowicie ciagle mam doła, wszystko mnie denerwuje, ciągle porównuje sie z innymi, jakos straciłaem pewnosc siebie i nie wiem co robic :(( jak ja odzyskac? bo dla mnie takie zycie nie ma sensu, kiedys taki nie byłem a teraz jakos jestem ospały i nic mi sie nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mianowicie ciagle mam doła- zadaj sobie szczerze pytanie czy aby zawsze? nawet jak spisz masz doła? jak oglądasz maxymalnie zakręconą komedię?

 

wszystko mnie denerwuje- zanim o wiele lepiej się poczujesz kolejne pytanie- czy aby wszystko cię denerwuje? oj chyba są rzeczy które potrafią wprowadzić cię w fajny nastrój! A może to nie o to chodzi co według ciebie denerwuje cię tylko o to jak szybko dostrzezesz sytuacje i rzeczy, które fajnie wpyływają na twój nastrój.

 

ciągle porównuje sie z innymi- czy jeżeli widzisz starszą kobietę/mężczyznę z laską też się do niej porównujeszy?

 

jakos straciłaem pewnosc siebie i nie wiem co robic- dlaczego odbierasz sobie pewność siebie i co jest ci potrzebne aby ją odzyskać kiedy czytasz te słowa TERAZ?Pytasz się innej osoby co masz zrobic-zajrzyj w siebie i jak najszybciej dowiedz się co możesz zrobić aby tą pewność odzyskać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafal coach no nie zawsze xd troche przesadziłem, ale zawsze czułem ze jestem najlepszy wiadomo czasem miałem doła ale szybko sie potrafiłem pozbierac teraz jaklos nie potrafie mowie sobie ze jestem najlepszy powtarzam swoje zalety ale cos mnie ciagle sciaga w doł...ja chce byc pewnym siebie i wiem ze potrafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×