jak przyspieszyc leczenie depresji?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: jak przyspieszyc leczenie depresji?

przez linka 29 lis 2010, 17:24
skaziw, ryj to może masz ty a nie kobiety, jeszcze jeden taki tekst i dostajesz ost.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kraven84 29 lis 2010, 18:14
skaziw ja nie mam problemu z kobietami, wrecz przeciwnie lubie je :). kobieta to twor ktory mnie pociaga fizycznie, psychicznie tez ale zalezy jaka, mysle ze posiadam wystarczajaco rozwinieta intuicje by wybrac to co dla mnie dobre, wiec nie mam z nimi problemu. na terapie chodzilem rozwiazalem wiekszosc swoich problemow, rozwinalem sie. aktualnie nie chodze na terapie.

przez skaziw 29 lis 2010, 18:57
to ja niewiem jakim sposobem nie masz problem z kobietami, mam wrazenie ze je lubisz za fizycznosc, a im sie to podoba, a z drugiej strony szkoda ze zapominasz o wszech obecnej tresci kobiecej, jakie to ona se poszkodowane za traktowanie przedmiotowe. a sam rajcujesz je wyrazaniem ze chcesz obejrzec ich biust pewnie widzac ich przyjemnosc z tego powodu, wiec niewiem jak je cenisz za tą pokretnosc. Moze faktycznie ci niewiele potrzeba, jak one nam to zarzucają a z drugiej strony im to odpowiada jak sam widzisz, nastepna ich pokretnosc.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 29 lis 2010, 19:02
skaziw, ja już nie mam siły, wszędzie i wszystkim wciskasz, że mają taki sam problem jak ty, kompletny offtop. Poza tym obrażasz kobiety, były już na ciebie skargi co mnie nie dziwi. Dostajesz ostrzeżenie!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kraven84 29 lis 2010, 19:25
skaziw ja nie cenie kobiety za biust!! po prostu jestem hetero, przykro mi. kobieta to tez czlowiek i wcale nie traktuje ich przedmiotowo, nie znasz mnie a sie wypowiadasz!! mam inny problem niz ty. ja dostrzegam w kobietach to co piekne i dobre no a ty widze na odwrot, ja zmierzam ku dobru!!

przez anzin 29 lis 2010, 19:42
no przeciesz gdyby kobiety kochaly mezczyzn, niebylo by zadnych wojen i zadnych problemow. W filmie Testosteron tez bylo cos o tym, nikt by niemial po co komus ukrasc telefonu itp, za wszelkim zlem stoją kobiety, ich cala szczesliwosc polega na tym ile zla mezczyzna uczyni, nie kochaja ani ladnych ani porzadnych, bo jara je zabawa, pozatym jak mozna nazwac miloscią picie drinkow na koszt chlopaka, milosc nieistnieje tylko wyzysk plci meskiej

przez Lolita 29 lis 2010, 20:01
kraven84 napisał(a):dzieki za wszystkie wypowiedzi. ja po prostu jestem zdruzgotany bo ani nie moge pracowac, ani tez za bardzo sie uczyc bo ciagle mam jakas ujme intelektualna. do tego wszystkiego caly czas dokucza mi brak sensu zycia, nie moge odnalezc sobie celu tylko dla siebie, ciagle kuleje. dzisiaj akurat mam dobry dzien, wszystko zalezy od tego jak spie, jesli uda mi sie zapasc w gleboki sen to na drugi dzien jest w porzadku. nie mam lekow ani zadnych tego typu objawow. doskwiera mi tylko ciagly brak sil psychicznych i zmeczenie, strasznie mnie to dobija ze chocbym chcial z czyms ruszyc to nie moge bo brak mi sil

Rozmawiałeś o tym z psychologiem ?
Mówiłeś mu jak się czujesz ?
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

przez Duran84 29 lis 2010, 20:07
skaziw, anzin, czy jak Ci tam...
Nie wiem na czym polega twój problem, ale widzę, że masz problemy z kobietami. Uwierz mi Ja też dostałem kiedyś od jednej tak, że do dzisiejszego dnia trochę boli... A minęły 2 lata odkąd nie mamy ze sobą kontaktu... Ale to nie znaczy, że można generalizować i mówić, że wszystkie kobiety są złe... Uwierz mi... Są na świecie kobiety dobre, którym nie zależy tylko na jednym... Tylko trzeba umieć szukać...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez netop 30 lis 2010, 22:49
Chyba mu nie daje spokoju problem z brakiem rownouprawnienia, szczegolnie w sferze sexualnej:

ejne
21:34:12
czy moge sie spotkac z jakas dziewcyzna np na dzieisjszą noc aby zrobic sex?

ena Ada
21:34:28
chyba prostytutka

ejne
21:34:41
widzisz, wszedzie dziwki tylko

ena Ada
21:34:52
jasne, jasne
21:34:55
jesteś załosny

ejne
21:34:56
albo prostytutka albo ta co chce by ją bajerowac

ena Ada
21:34:59
szkoda mi ciebie
21:35:11
a ja w tym momecie nienawidzę facetów
21:35:15
wiec jestesmy kwita

ejne
21:35:22
pewnie dlatego ze jestem mezczyzną i niemoge sie zaspokoic jak dziwka

ena Ada
21:35:41
nie, nie dlatego

ejne
21:35:44
ja facetek, bo tylko wykorzystuja

ena Ada
21:36:13
boze czlowieku ie ty masz lat, 'facetek', 'robić sex' ?

ejne
21:36:21
jak to nie dlatego, przeciesz płec meska podobno pragnie tylko sexu

ena Ada
21:36:32
wcale tak nie uwazam

ejne
21:37:02
oj ale przeciesz , jak niebzykamy to sie zle czujemy itd
21:37:24
a płec kobieca go ma

ena Ada
21:38:48
trudno

przez kraven84 04 gru 2010, 15:41
juz wiem co jest powodem mojego zlego samopoczucia, po prostu jestem juz zdrowy!! to tabletki na mnie juz zle dzialaja, zamiast poprawiac funkcjonowanie to je obnizaja. bylem u lekarza i kazal mi juz je stopniowo odstawiac. na sylwestra juz bede bez miansecu i narazie bede zazywal tylko sulpiryd na rano. lekarz podjal decyzje by odstawic miansec wiec chyba jest juz ze mna dobrze. tak sie ciesze i moge wam tylko napisac ze tabletki tez robia swoje, w moim przypadku troche mnie ograniczaly intelektualnie, w stadium zaawansowanej depresji to normalne ze czlowiek staje sie bradziej zamkniety w sobie ze wzgledu na ograniczenia ktore wywoluje dzialanie tabletek a z drugiej strony na objawy wywolane przez chorobe. teraz juz jest ok, lepiej czuje sie bez tabletek niz z nimi. oby tylko gdy juz je odstawie nie spdal mi nastroj, mam nadzieje ze bedzie dobrze. pozdrawiam i zycze wszystkim powrotu do zdrowia tak jak mi sie to juz udalo :)

przez linka 04 gru 2010, 15:42
:shock: no pierwsze słyszę, zeby antydepresanty po wyleczeniu ( o ile leki mogą wyleczyć) - pogarszały nastrój :roll:
Przyjaciel forum

przez kraven84 04 gru 2010, 15:48
nie chodzi mi o nastroj tylko o sprawnosc intelektualna. tabletki poprawiaja nastroj na pewno ale obnizaja samopoczucie w sensie objawu ubocznego, w przypadku miansecu zamulaja, powoduja pogorszenie koncentracji

przez szczesliwy_chomik 04 gru 2010, 18:00
A ja mam pytanie. Z innej beczki, ale pasuje do tytułu. Jak będe brala wieksze dawki phrepaxine niż zalecone przez lekarza to szybciej zaczną działać? Lekarz zalecil w pierwszym tygodniu 75 g, ale ja biore 225 g i co prawda są skutki uboczne, ale to pikuś przy stanach które przechodziłam i jestem w stanie je znieść po rycersku. Pewnie zaraz dostane zjebke, ale ja lepiej znam swój organizm od psychiatry i wiem na ile mogę sobie pozwolić. Zawsze muszę brać większe dawki niż przeciętny człowiek . Na logikę im więcej dostarczam sobie hormonów szczęścia do głowy, tym szybciej powinien wzrosnąć ich poziom, ale wolę zapytać.

[Dodane po edycji:]

??? :smile:

Sortuj wg