Czy to jest depresja?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy to jest depresja?

przez Ewka185 02 lis 2010, 18:14
HEj czy wegług was moze byc to depresja?
od dłuzszego czasu gdy cos mi nie wyjdzie nawet takie drobne rzeczy jak np. zle napisze sprawdzian czy cos w tym stylu jest to dla mnie ogromna porazka mam wtedy mysli samobójcze niechce mi sie zyc i za wszystko obwiniam siebie ... swiat mi sie wydaje taki okropny i zamykam sie w domu nigdzie niechce isc nawet do szkoły ost nauczycielka mi pow ze wsatwi mi uwage i wstawiła poczym poczulam sie tak jakbym kogos zabiła ;( zaczełam sie ciac i od tamtej pory boje sie szkoły jak mysle o tym to odrazu chce sie usunac z tego swiata nie wiem co mi jest ale moja kolezanka pow ze ja jestem jakas nienormalna i zebym sie leczyła ja sobie nierazdze kazdy drobny zły czyn przez zemnie ejst dla mnie horrorem nie umiem sobie radzic z niczym nawet z tym jak zle posprzatam i moja mama bd miała jakies uwagi to mi sie robi tak przykro ze płacze i odrazu chce sie zabic!

;(

Re: Czy to jest depresja?

przez aleksandraaniela 04 lis 2010, 03:29
też tak miałam... heh... niestety źle na tym wyszłam, bo dzisiaj jestem po kilku terapiach i beznadziejnych sytuacjach w szkole...
nie korzystałam z tego co miałam... a miałam bardzo fajną panią pedagog- psycholog w szkole, raz u niej byłam i poczułam się znacznie lepiej. Żałuję że nie wykorzystałam czasó szkoły na pomoc sobie. Jeżeli chcesz rady to chyba powinnaś pomimo "wstydu" do szkolnej pedagog. Mogłabyś też skorzystać z psychologa dziecięcego w swoim mieście, fajni ludzie, naprawdę;-)
Jeżeli chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz do mnie na PV. Pozdrawiam

Ps. nie zostawiaj sobie ran na ciele bo później będziesz sobie pluła w brodę, polecam znaleźć jakąś cegłę na dworzu i nią porzucać w chodnik;-)
Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani..
http://terapeutycznie.blogspot.com/

Sortuj wg