Jestem opuszczona, zdradzona w najgorszy sposób jaki może by

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Jestem opuszczona, zdradzona w najgorszy sposób jaki może by

przez wovacuum 02 lis 2010, 11:50
rober6666, jak teraz sobie wyobrazasz swoje zycie??czy jak nastukasz do szmat temu gosciowi zktorym zdradzila Ciè zona,to poczujesz ulgè??czy nie pomyslales ,zeby rozstac siè z zonà i zaczàc nowe zycie,bez tego balastu jakim jest zdrada??ja nie potrafilabym wybaczyc.
wovacuum

przez LitrMaślanki 02 lis 2010, 12:23
Poniekąt tak, rozstałam się z mężem bo pokochałam kogo innego. Po 22 latach w sumie nieudanego małżeństwa

Trudno mi zrozumieć kobiety ,tyle czasu potrzeba aby dojść do wniosku ,ze małżeństwo jest nie udane ?rober6666 ma racje , zostałaś zdradzona i oszukana ,przez osobę która ..najprawdopodobniej brała czynny udział w rozbiciu małżeństwa. No cóż może to brutalne .Wraca do nas to co dajemy innym .Jakoś brak mi dla Ciebie współczucia . Sam też byłem zdradzony . I teraz o kobietach pokroju mojej EX mam wyrobione zdanie -Szmaty

I nie bierz tego do siebie ,nie znam Ciebie i nie mam prawa osadzać .Pisałem tylko o tych ktore znam .
LitrMaślanki

przez rober6666 02 lis 2010, 21:26
wovacuum napisał(a):rober6666, jak teraz sobie wyobrazasz swoje zycie??czy jak nastukasz do szmat temu gosciowi zktorym zdradzila Ciè zona,to poczujesz ulgè??czy nie pomyslales ,zeby rozstac siè z zonà i zaczàc nowe zycie,bez tego balastu jakim jest zdrada??ja nie potrafilabym wybaczyc.

...nie wiem...naprawdę nie wiem...
Zbyt dużo problemow na raz jak na jednego człowieka-CHAD,praktycznie brak środków do życia, niewierna żona....
Każdy z tych problemów pojedynczo, zdrowego mógłby rozłożyć...
Ale ja jestem "uparty hanys" jak to celnie Esprit zauważył i pomału, krok po kroku sprawy wyprostuję.
Zaczynam od kolesia. I to jest pewnik.Licze na ogromną ulgę.Reszta wyjdzie w praniu
Nie chce składac żadnych deklaracji, co zrobie a czego nie. To sie okaże. Z kim będę ,kogo kopnę w du.pę..
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 02 lis 2010, 23:04
co byś rober6666 planował, to nigdy nie mścij się. Nie warto. Wiem sama po sobie
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez rober6666 02 lis 2010, 23:12
Dziękuje za radę prosto z serca zapewne płynącą.
Niestety dla głównego "zainteresowanego" z rady nie skorzystam.
Z doświadczenia wiem , że pewnych rzeczy nie mogę odpuścić, gdyż takie niezałatwione sprawy ciągną sie za mną potem latami przyczyniając sie zapewne do stanu w jakim obecnie jestem...
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez Paranoja 02 lis 2010, 23:16
rober6666, zapewniam Cię, że sprawy prędzej czy później obrócą się przeciwko Tobie i zapewniam Cię mój drogi, że życie samo się na tym osobniku zemści.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez rober6666 03 lis 2010, 00:04
Ja wiem ,że stara chińska mądrość mówi "masz wrogów?? -usiądź spokojnie nad brzegiem rzeki i spokojnie poczekaj az ich ciała spłyną z nurtem"
Tylko że ja nie potrafię siedzieć i czekać. Mogę nie mieć czasu. Wole moich wrogów do tej rzeki sam powrzucać, najlepiej ogłuszonych łopatą, żeby broń Boże nie wypłynęli.
Jestem gotów ponieśc konsekwencje czegoś co zrobiłem, natomiast nie zniosę konsekwencji wynikających z zaniechania
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez czarny_motyl 05 lis 2010, 13:38
Sory za wścibstwo, Robert ale co mu zamierzasz zrobić?
"Jeżeli coś Cię boli - dobra wiadomość: żyjesz".

przez rober6666 05 lis 2010, 16:30
Pójść za radą kogoś z tego forum w innym temacie i "spotkać się z nim i porozmawiać,wytłumaczyc ,że mamy dziecko, że rozbijał nasze małżeństwo , i że tak nie powinno sie robić.Facetowi zrobi sie na pewno przykro i będzie żałował"
:D :D :D :D :D
NON SERVIAM

obserwowany

przez LitrMaślanki 05 lis 2010, 16:59
rober6666, I ja podzielam zdanieParanoja, . Kto czym wojuje od tego ginie ...jemu tez ktoś dorobi rogi.
Najlepsza "zemsta " to jej brak ,pokazanie ze potrafisz sobie ułożyć życie ...szkoda ,że ja dopiero po 7 latach to zrozumiałem .
LitrMaślanki

Sortuj wg