Chyba mnie źle zdiagnozowano

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Chyba mnie źle zdiagnozowano

przez polakita 10 mar 2010, 15:19
sabianka napisał(a):przede wszystkim zabroniła mi czytać ulotkę

haha, niezłe ;) to ciekawe bo na ulotce jest napisane "przeczytać przed użyciem" ;) Tak powiedziała tylko po to żebyś się nie przestraszyła co to będzie. Ja jestem z tych co lubią wszystko wiedzieć od a do z, ale jak wolisz nie wiedzieć to nie czytaj.
polakita

przez sabianka 10 mar 2010, 15:28
polakita napisał(a):
sabianka napisał(a):przede wszystkim zabroniła mi czytać ulotkę

haha, niezłe ;) to ciekawe bo na ulotce jest napisane "przeczytać przed użyciem" ;) Tak powiedziała tylko po to żebyś się nie przestraszyła co to będzie. Ja jestem z tych co lubią wszystko wiedzieć od a do z, ale jak wolisz nie wiedzieć to nie czytaj.

też jestem właśnie z tych natomiast u mnie jest to poniekąd związane z faktem, że mam nie do końca równo pod sufitem i jak znam siebie to miałabym wszystkie objawy uboczne wymienione w ulotce :roll:
"Kto ukrywa własne szaleństwo, umiera niemy" H. Michaux

przez ewaryst7 10 mar 2010, 17:32
Ja ulotek nie czytam.Bo kilka razy po przeczytaniu miałam wszystkie objawy uboczne , i po prostu umierałam.No cóz.Antydepresanty , wpływaja na prace mózgu , i poczatki moga być nieprzyjemne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sabianka 10 mar 2010, 18:06
ewaryst7 napisał(a):Ja ulotek nie czytam.Bo kilka razy po przeczytaniu miałam wszystkie objawy uboczne , i po prostu umierałam.No cóz.Antydepresanty , wpływaja na prace mózgu , i poczatki moga być nieprzyjemne.

Są na tyle nieprzyjemnie, że wzięłam tydzień chorobowego i jadę na ten czas do rodziców, bo boję się być sama w domu w takim stanie (mam dziwnie spowolnione ruchy, rozszerzone źrenice ;) , mdłości i lekko mi wiruje w główce) :?

przez ..!.. 10 mar 2010, 21:35
No, ale jak są uboczne, to chyba, znaczy, że dotarło do mózgu i działa, gorzej jakby leki nie działały..., tak jak u mnie kiedyś, tera nie biore :P.

przez mała26 11 mar 2010, 00:44
a ja powiem krótko wszystko to prawie jedno i to samo ja też miałam depresję, potem zdiagnozowali dystymie, cyklotymię, nerwicę lękową , i tak na przemian a leki i tak takie same.

przez joanna5 12 mar 2010, 01:07
niezmiennie bede powtarzac,ze lek jest wywolywany przez samego czlowieka=chcesz sie bac,zastanow sie co ci to daje,joanna5

przez sabianka 17 mar 2010, 09:25
Dziś dziewiąty dzień na tabletkach i pierwszy dzień w pracy po chorobowym.
Jeszcze nie specjalnie czuję poprawę.
Nadal mam problemy ze snem, budzę się po 2-3 godzinach spania i potem to już tylko na zmianę zasypiam i za moment budzę się, hydroxyzyna nie działa chyba na mnie nasennie :roll:

Sortuj wg