Depresja? szukam rady

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja? szukam rady

przez katrina 14 kwi 2009, 20:35
Mam problem, od kilku miesięcy nie mam na nic ochoty, mam trudności, żeby wstać i zrobić cokolwiek, o nauce już nie mówię, ale jeszcze jakoś potrafię się zmobilizować. Rzeczy, które dawniej mnie cieszyły, teraz mnie nudzą. W przyszłym roku mam maturę, boję się, że mogę ją zawalić z tego względu. Często jestem rozdrażniona bez powodu. Boję się przyszłości, tego, że coś się stanie i moje życie się zawali... nie wiem, skad się to bierze. Jestem przygnębiona, czasem nawet ogarnia mnie rozpacz, mam myśli samobójcze. Piszę tu, bo znajomi, których prosiłam o radę, za każdym razem odpowiadają, że nie potrafią mi pomóc...

Re: Depresja? szukam rady

przez pisiorec 14 kwi 2009, 20:38
kochana masz depresje lekowa

przez katrina 14 kwi 2009, 20:58
A dokładnie? Szukałam w internecie, ale nie ma na ten temat dużo.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 14 kwi 2009, 22:39
katrina, Nie szukaj w internecie tylko idz do lekarza (psychologa psychiatry), on napewno coś Ci doradzi. Na własną ręke bardzo trudno jest wyczarować coś gdy ma się depresję.
Tak jak pisiorec, napisał wygląda to na depresje/nerwicę lękową. Ale to zdiagnozuje juz lekarz.
Pzdr!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg