Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmienne nastroje w F42 I F22 ORAZ F 60.


JanKowal75

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w natręctwach , urojeniach i zaburzenia osobowości występują zmienne nastroje?

 

Parę razy w zyciu miałem hipommanię i subdepresję.Czy to CHAD czy spektrum wyżej wymienionych chorób?

 

jak w opisie biorę depakine 1500 i lamotrygine 100 ale hipomannia ostatnia pare lat temu a subdepresja jak fluwoksamina na mnie nie zadziałała(w 2014) i po odstawieniu benzo.

 

Proszę o opinię.

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja współczuję tylko tym co mają próby i myśli samobójcze oraz silne urojenia i halucynacje z lękiem psychotycznym i osobom delikatnej natury wrażliwych którzy chcą się zabić to ich trzeba wspierać bo to najgorsze co może być odebrać sobie życie lub życ w nierealnym świecie i ogólnie każdemu co kiedykolwiek miał myśli lub próby samobójcze i mam nerwicę natręctw i np mam taką myśl że teraz ktoś się przeze mnie zabije bo nazwałem go pizdeczką a ja miałem na myśli pizdeczki co są zdrowe nie mają delikatnej natury ani myśli lub prób samobójczych tylko WYIMAGINUJĄ sobie objawy które chorobą nie są , osoby co twardo stapają po ziemii , 95 % tego forum niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×