123

Hasiok.

Przeszłość dziewczyny.

przez fox mulder 05 maja 2014, 13:30
Skoro to jego pierwsza dziewczyna, to SKĄD miał wiedzieć, że to będzie dla niego problem? Cudowne porady.

Przeszłość dziewczyny.

przez zmęczona_wszystkim 05 maja 2014, 13:31
khaleesi napisał(a):nie róbmy z autora wątku zazdrośnika.

Męczy go ta sytuacja a nie wiemy jakiej treści były te wiadomości jego dziewczyny.
A prawdopodobieństwo, ze znajdzie innego istnieje przecież zawsze.

Rany boskie, facet jest zazdrosny o poprzedniego faceta, robi z igły widły, a Ty mówisz, zeby nie robić z niego zazdrośnika? Jak można nie robić, skoro już jest. W życiu bym z kimś takim nie chciala być, bo to koszmar. Jak sie nie zmieni, to dziewczyna się ogarnie i zrozumie, ze z takimi podejrzeniami nie da się żyć.

Prawdopodobieństwo jest tez takie, ze Ty możesz zdradzić swojego faceta, a on ciebie:) I jest jeszcze szereg innych prawdopodobieństw, ze np. możemy zginąć w wypadku, itp., co nie znaczy, ze tak się stanie.

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 13:32
zmęczona_wszystkim, a Ty się dziwisz, że jest zazdrosny skoro sam był prawiczkiem?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przeszłość dziewczyny.

przez macieywwa 05 maja 2014, 13:39
khaleesi napisał(a):zmęczona_wszystkim, a Ty się dziwisz, że jest zazdrosny skoro sam był prawiczkiem?

jestes w hooj ciezka w takich rozmowach, raz mowisz o dupie a zaraz o trupie...
co ma do tego czy byl prawiczkiem czy nie ?./napisz wiecej niz cztery słowa w odpowiedzi/
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Przeszłość dziewczyny.

przez zmęczona_wszystkim 05 maja 2014, 13:40
khaleesi napisał(a):zmęczona_wszystkim, a Ty się dziwisz, że jest zazdrosny skoro sam był prawiczkiem?

Tak, ale to jest jego problem, a odbija się to na jego dziewczynie. Niech spróbuje to jakoś przepracować, obgadać, a on ją "karze" swoim zachowaniem. A skoro ma takie poglądy, to mógł to wybadać wcześniej i nie pchać się w taką sytuację, skoro zależy mu na tym, żeby obie strony były "nieskalane".

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 13:43
macieywwa, ale co tu wyjasniać ? że to zrozumiałe, ze facet mający niską samoocene będzie się porównywał z byłymi swojej obecnej partnerki? To zrozumiałe, ze jest zazdrosny? Bo mysli sobie ona robiła dobrze jemu/im a teraz ja ją całuję a może oni robili jej lepiej niż ja. To normalne rozkminy u takich osób. Ciekawi mnie tylko zy o tym, żenie była dziewicą zorientował się w trakcie czy wiedział wcześniej bo jeśli wiedział wczesniej o mógł wycofać się wiedząc jaki ma burdel w głowie.

-- 05 maja 2014, 13:43 --

zmęczona_wszystkim napisał(a): A skoro ma takie poglądy, to mógł to wybadać wcześniej i nie pchać się w taką sytuację, skoro zależy mu na tym, żeby obie strony były "nieskalane".

O tym własnie pisze.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Przeszłość dziewczyny.

przez zmęczona_wszystkim 05 maja 2014, 13:45
khaleesi napisał(a):[ Bo mysli sobie ona robiła dobrze jemu/im a teraz ja ją całuję a może oni robili jej lepiej niż ja. To normalne rozkminy u takich osób. Ciekawi mnie tylko zy o tym, żenie była dziewicą zorientował się w trakcie czy wiedział wcześniej bo jeśli wiedział wczesniej o mógł wycofać się wiedząc jaki ma burdel w głowie.
.

a skąd wiesz, czy to by pomogło. Zacząłby pewnie myśleć, czy ona przypadkiem w trakcie masturbacji nie robiła sobie lepiej niż on jej :D Albo że będzie się chciała sprawdzić z kimś innym.

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 13:48
zmęczona_wszystkim, bez przesady :P
Mistrz Avatara

Przeszłość dziewczyny.

przez zmęczona_wszystkim 05 maja 2014, 13:49
czemu od razu zrywać. Można naprawiać. A jak by zerwał, to kolejny problem - bo on już nie prawiczek, to za jaką dziewczynę by się musiał brać?:)

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 13:49
zmęczona_wszystkim, za tą co miała jednego? :P on jedną ona jednego po równo :lol:
Mistrz Avatara

Przeszłość dziewczyny.

przez macieywwa 05 maja 2014, 13:50
khaleesi, autor pisał o tym ze panna przed pierwszym dymankiem powiedziała mu ze nie bedzie pierwszym :D
Nie wiem co ci goście maja za jazdy na te dziewice, przeciez to normalne ze jesli kobieta ma 20+lat nie bedzie prawdopodobnie dziewica i trzeba z tym sie pogodzic takie zycie takie czasy
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 13:50
No ale chwila i tak mógłby się brac za dziewicę która nie ma problemu, że facet miał kogoś wcześniej :yeah:
macieywwa, to widzisz widziały gały co brały.A to, że oni/on w każdym razie poprzednik ją lepiej zaspokajali/ał to jest pewne bo on prawiczek więc i tak mam rację, że ona nie brzmi szczerze jak mówi mu, że on jest najlepszy. :) co ma mu powiedzieć wiadomo,ze go komplementuje mimo, ze rozmija się z prawdą.
macieywwa, ja tam + 20 byłam dziewica :lol: ano jest to fetysz facetów sama sie przekonałam o tym :mrgreen:
Mistrz Avatara

Przeszłość dziewczyny.

przez zmęczona_wszystkim 05 maja 2014, 13:57
khaleesi napisał(a):A to, że oni/on w każdym razie poprzednik ją lepiej zaspokajali/ał to jest pewne bo on prawiczek więc i tak mam rację, że ona nie brzmi szczerze jak mówi mu, że on jest najlepszy. :) co ma mu powiedzieć wiadomo,ze go komplementuje mimo, ze rozmija się z prawdą.

-- 05 maja 2014, 13:54 --

macieywwa, ja tam + 20 byłam dziewica :lol:

To już pojechałaś. Co to ma do rzeczy, że on był prawiczkiem. Seks to coś, czego się uczy. chęci wystarczą. Jak ich nie ma, to można mieć dziesiątki kochanek i być do niczego. wyciagasz bezpodstawne wnioski :D

Przeszłość dziewczyny.

przez bittersweet 05 maja 2014, 13:57
khaleesi napisał(a):bittersweet, ale przyznaj, że ma powody nie ufać tej dziewczynie. Pisze na jakiś portalach społecznościowych podejrzane wiadomości z innym facetem, mówi swojemu obecnemu chłopakowi, ze jest najlepszy i w ogóle od jej byłych. No brzmi to nieszczerze zważywszy, że on jest prawiczkiem.
:lol: fajny pogląd ;) oj khaleesi, spodziewałam sie po Tobie wiecej romantyzmu, a Ty tu tak bezwzglednie oceniasz monogamistów :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg