ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:34
varelse napisał(a):Nie ma jednej uniwersalnej prawdy, pogódź się z tym.

Jest jedna prawda i prawda jest taka że jestem brzydka.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:36
na_leśnik napisał(a):Nie ma to jak wycisnąć z publiki trochę komplementów :D .

Napisałam już dlaczego jestem brzydka. Nie piszcie że jest inaczej. Nie wyciągam od nikogo komplemntów. Ja jestem brzydka i wiem jestem tego pewna. Nikt nigdy nie powiedział mi że wyglądam chociażby dobrze. Przestańcie mnie atakować. Staram się być szczera, nie róbcie ze mnie kłamcy.

przez Ḍryāgan 25 lip 2016, 18:36
Generalnie są trzy rodzaje prawdy: prawda, tyz prawda i gówno prawda. Niemampomysłu[/b], jak nie chcesz komplementów to nie wklejaj przerabianych zdjęć - bo wg Twojej miary takie zdjęcie to kłamstwo i tyle
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:38
Ḍryāgan napisał(a):Generalnie są trzy rodzaje prawdy: prawda, tyz prawda i gówno prawda. Niemampomysłu[/b], jak nie chcesz komplementów to nie wklejaj przerabianych zdjęć - bo wg Twojej miary takie zdjęcie to kłamstwo i tyle

Wstawiłam zdjęcie aby przestano mnie traktować jak trolla a teraz znowu jest źle bo traktujecie mnie jak kogoś kto wyciąga komplementy. Nie jestem w stanie wstawić normalnego zdjecia bo wstydzę się swojej twarzy. Jestem brzydka

przez Ḍryāgan 25 lip 2016, 18:40
Niemampomysłu, oszukane zdjęcie tym bardziej może być uznane za trolling, zwłaszcza w takiej otoczce, jak ciągle powtarzasz, że tak nie wyglądasz
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez WolfMan 25 lip 2016, 18:40
Niemampomysłu, Więc zanim wstawisz zdjęcie to się zastanów czy chcesz je wstawić. .......

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:41
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, oszukane zdjęcie tym bardziej może być uznane za trolling, zwłaszcza w takiej otoczce, jak ciągle powtarzasz, że tak nie wyglądasz

To nie mam jak inaczej udowodnić że nie jestem trollem. Jak mam to udowodnić? Nie jestem w stanie wstawić swojego normalnego zdjecia. Wyglądam jak martwa.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:43
Tak, teraz moja wina na sam koniec będzie. Wszyscy się rzucili i myślą że mogą mnie gnębić bo napisałam coś innego niż wy. Nie mam jak inaczej udowodnić że nie jestem trollem. Moje problemy to dla was żarty. Jak ja mam się czuć z tym niby? Chciałam udowodnić że nie żartuje i nie jestem trollem. Wstawiałam zdjęcie ale tylko takie. Nie zrozumiecie mnie. Jestem ohydna i nienawidzę swojej twarzy i swojego wyglądu. Nie jestem w stanie pokazać normalnego zdjęcia bez poprawek

przez na_leśnik 25 lip 2016, 18:44
To nie mam jak inaczej udowodnić że nie jestem trollem.

Tym zdjęciem nic nie udowodniłaś. Równie dobrze mogłaś przerobić fotę innej osoby i tu wrzucić.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:45
na_leśnik napisał(a):
To nie mam jak inaczej udowodnić że nie jestem trollem.

Tym zdjęciem nic nie udowodniłaś. Równie dobrze mogłaś przerobić fotę innej osoby i tu wrzucić.

Nie wierzycie mi to trudno. Ja nie zamierzam dodawać tutaj swojego normalnego zdjęcia bez przeróbek a potem denerwować się tygodniami.

przez na_leśnik 25 lip 2016, 18:47
Wstawiałam zdjęcie ale tylko takie. Nie zrozumiecie mnie. Jestem ohydna i nienawidzę swojej twarzy i swojego wyglądu. Nie jestem w stanie pokazać normalnego zdjęcia bez poprawek

To raczej kwestia zaniżonej samooceny.

BTW, jeżeli w realu też tak reagujesz na odmienne zdanie innych osób, to wiele tłumaczy skąd u Ciebie problemy w kontaktach międzyludzkich.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:51
na_leśnik napisał(a):
Wstawiałam zdjęcie ale tylko takie. Nie zrozumiecie mnie. Jestem ohydna i nienawidzę swojej twarzy i swojego wyglądu. Nie jestem w stanie pokazać normalnego zdjęcia bez poprawek

To raczej kwestia zaniżonej samooceny.

BTW, jeżeli w realu też tak reagujesz na odmienne zdanie innych osób, to wiele tłumaczy skąd u Ciebie problemy w kontaktach międzyludzkich.

Ja nienawidze jak ktoś mnie okłamuję i robi ze mnie kłamcę. Jak ktoś się nade mną lituję i wstydzi się tak naprawdę ze mną pokazywać publicznie. Jestem brzydka i wiem o tym że tak jest. Wiem że ludzie też tak uważają. Wielokrotnie to słyszałam i nigdy nie słyszałam że jestem ładna. Upokarza mnie kiedy ktoś mi piszę coś takiego. Nie wiem czemu ludzie robią ze mnie klamcę. Nie wiem za co. Ludzie nie powinni udawać, nie powinni być sztucznie mili, nie powinni być życzliwi. Będą tacy ale na sam koniec i tak Cię oleją i zostawią bo przez cały czas myśleli to co ja myślę. Litowali się nade mną, nie mieli chwilowo nikogo lepszego do towarzystwa

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:52
To nie ja mam problem tylko ludzie. Niepotrzebnie się litując nade mną, niepotrzebnie kłamiąc. Bo nie wolno robić nikomu przykrości bo to bo tamto...ale i tak ostatecznie Cię oleją więc mogliby chociaż nie traktować mnie jak śmiecia i być ze mną szczerzy.

przez mirunia 25 lip 2016, 18:52
terapia, terapia i jeszcze raz terapia, bo takiej upierdliwości końca nie będzie.
Zupełnie jak z pastą do zębów.

Temat nadaje się do kosza.

Sortuj wg