d

Hasiok.

d

przez klopss 19 paź 2006, 11:19
Witajcie, mam problem. Mam 19 lat i co jakiś czas, gdy leże na lewej stronie to boli mnie serce (a gdy poleże tak kilka chwil to następuje dość silne jakby ułkucie - przeważnie gdy robie wdech). zdarza się to dość często, nie mogę wówczas spać ( czuje wtedy ogólny dyskomfort po lewej stronie klatki piersiowej ). Zaznaczam przy tym że ciśnienie mam w porządku. Nie jestem specjalistą ale mam kilka teorii dotyczących owego bólu -
1. nie jem mięsa (ale jem ryby, mleko, jajka)
2. chyba ostatnio przesadzałem z ilością soli w pokarmach
3. może to być na tle nerwowym. Proszę o rade

przez ewa125 19 paź 2006, 11:54
prawdopodobnie jest to na tle nerwowym bo wiekszosc bolow w klatce piersiowej w twoim wieku jest na tle nerwowym i nie swiadczy o powaznej chorobie ale zrob sobie EKG i ECHO serca to wykluczysz na 100% choroby serca

przez Makcia 19 paź 2006, 13:41
Witaj. Prawdopodobnie "kłucie' jest na tle nerwowym. Kiedyś lekarz mi powiedział że "serce nie boli"...choroby związane z sercem przeważnie przebiegają gwałtownie i dają inne objawy niż kłucie. Ten dyskomfort który odczuwasz prawdopodobnie jest zwaiązany ze stresem. Dla swojego lepszego samopoczucia wykonaj sobie jednak EKG na pewno cie to w jakis sposób uspokoi. Pozdrawiam Cie serdecznie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg