zabiorą mnie do szpitala psychiatrycznego. cóż.

Hasiok.

przez Angelika 01 wrz 2006, 22:16
Ja rozumiem ze jest Ci ciezko ale mowie Ci ze nie warto odbierac sobie zycia.Jestes mloda dziewczyna i cale zycie przed Toba-pomysl o swoich marzeniach i niech to sie dla Ciebie liczy.Jesli szpital ma Ci pomoc to warto sprobowac-daj sobie szanse.Zrob to dla siebie.
Angelika

przez KrzysztofT 07 wrz 2006, 17:42
tragedia napisał(a):haha! nie wezmą mnie! byłam dziś z rodzicami u lekarza i robiłam wszystko co w mojej mocy, żeby tylko nie dał mi skierowania do zakładu!! i udało się! rodzice są wściekli ;p

Gdybym chciał być złośliwy : wystarczy, że albo oboje, albo jedno z rodziców złoży do sądu rodzinnego wniosek o ubezwłasnowolnienie podparty zaświadczeniem psychiatry o twoim stanie i "leżysz i kwiczysz". Dzień roboty i to oni będą decydowali za ciebie i będą mogli cię wsadzić do zakładu do końca twoich dni. Niósł wilk razy kilka....

przez KrzysztofT 07 wrz 2006, 17:53
tragedia napisał(a):dzięki, KrzysztofT, na szczęście oni są słabo obyci w temacie i ja byłam bardziej przebiegła. nie wzięli mnie, bo zdążyłam zabajerować lekarza, że lepiej mi będzie na wolności, wśród ludzi i, że mojej antysocjalności nie da się wyleczyć w zakładzie, a tylko w normalnym środowisku międzyludzkim. że muszę się obaracać w normalnym świecie żeby nabrać nawyki z normalnego życia.
pozdro.
udała się rodzicom 3 razy (tyle razy byłam w zakładach). naj widiczniej do czterech razy sztuka, bo za 4 mnie nie wzięli :)

Czyli tak naprawdę nic ci nie jest, a tylko w "wyrafinowany" sposób grasz. Grasz na innych i na ich uczuciach. Twój wybór - ale to działa w dwie strony. :!:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KrzysztofT 07 wrz 2006, 18:09
tragedia napisał(a):KrzysztofT, wiesz, ja nie twierdze, że nic mi nie jest. przechdze ostatnio ciężki epizod depresyjny, nasilone objawy nerwicy i bardzo częste myśli samobójcze..
wiem, że jestem chora.
ale moim wyborem jest pozostanie w domu. w szpitalu byłam trzy razu i dostaję konwulsji na wspomnienie o tym.
nie sądze, by szpital pomógł mi w jakiś sposób.
od współpacjentów dostałam jedynie radę jak skutecznie się uśmiercić.
po za tym leki leki leki.
i nic.
nie chcę po raz kolejny iść do szpitala.
społeczeństwo szpitalne jest bardzo zamknięte. tam znajdują się jedynie chorzy i lekarze.
a ja chcę sięnauczyć życia wśród ludzi, wśród społeczności.

Co do szpitala - to niestety wiem, o czym piszesz. Mi wystarczyły 2 dni i do dziś na wspomnienie o tym czuję się fatalnie.
A jeżeli pozostanie w domu to twój wybór - to porozmawiaj otwarcie o tym z rodzicami (bez ściemniania) i wyjaśnij całą sprawę.

Re: zabiorą mnie do szpitala psychiatrycznego. cóż.

przez findSOUL 05 paź 2010, 11:28
Żle wspominacie takie szpitale,ośrodki?
    This is the beginning of end....

Re: zabiorą mnie do szpitala psychiatrycznego. cóż.

przez Korba 05 paź 2010, 11:32
a cóż to za dziwny, przedpotopowy temat :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg