Mamuśki.pl ;D

Hasiok.

Re: Mamuśki.pl ;D

przez El Chupacabra 14 lis 2010, 00:15
niemądry napisał(a):Tamten wątek toczył się bardzo spokojnie i w miłej atmosferze do czasu gdy moderatorzy dopuścili do wyzwisk ze strony forumowiczów, którzy w ogóle nie brali i nie mieli zamiaru brać udziału w dyskusji.

co poradzic :(

Starsi ludzie niestety czesta uciekaja sie do agresji - zobacz co sie dzieje w autobusach.

wola człowieka jest jego niebem

przez linka 14 lis 2010, 00:18
niemądry, nie...na naszym forum tak się nie robi 8)
Poza tym, założyciel tematu zlikwidował konto, od kilku stron nie było tam żadnej konstruktywnej wymiany zdań. Temat zamknęłam. Jeśli ktoś uważa że niesłusznie - proszę pisać do admina.
Po raz kolejny proszę, pisać na temat, bo zaczyna się offtop.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 14 lis 2010, 00:19
wiola173, myślę,że niemądremu chodzilo o to co również mnie drażni..wpada,ktos,kto niespecjalnie wie o co biega,nie wypowiadal swojej opinii,nie argumentuje-tylko szybko sie wyrzyguje i ucieka.Uwielbiam takie "komentarze"-do dyskusji wnoszą nic,ale komus dalo 5 minut uwagi i okazje do pobluzgania.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 14 lis 2010, 00:32
Shadowmere,
Haniu, ja rozumiem o co mu chodziło i nie ukrywam ,że napisałam to z czystej złośliwości, ponieważ wkurzają mnie jego komentarze, na temat dojrzałych kobiet , więc też próbuję mu dopiec przy każdej możliwej okazji :twisted:
Mam nadzieję,że się załapałam na temat - chodzi o stosunek niemądrego do "mamusiek":)
Moderator

przez El Chupacabra 14 lis 2010, 00:36
wiola173,

Nie lubie eufemizmow. Zadne tam dojrzale, tylko normalnie stare baby. Fak, pewnie znowu mnie jakas wyzwie :zonk:
Ostatnio edytowano 14 lis 2010, 00:43 przez El Chupacabra, łącznie edytowano 2 razy

przez nerwicaman 14 lis 2010, 00:37
harpagan83 napisał(a):

[Dodane po edycji:]

nerwicaman napisał(a):tandetne i kiepskie :hide:

tandeta to pierwsze słowo jakie wypowiedziałęm jak byłem mały- całkiem możliwe że patrzyłem na ciebie 8)

raczej nie... jestes na to za stary, chyba ze nr przy twoim nicku 83 to minimalny wiek kobiety, ktora zgodzilaby sie zebys jej zrobil dobrze
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez Shadowmere 14 lis 2010, 00:38
wiola173, mnie też wkurzają i drażnią,jego defetyzm i cynizm bywają zabojcze ,ale..to nie upoważnia nikogo do wyzywania go od idiotów..tymbardziej,że mimo paskudnych komentarzy -idiotą nie jest.

Natomiast każda osoba dorosła (18 plus),ktora wtrynia sie w dyskusje tylko po to,żeby kogos po chamsku opluc i szybko sie ulotnic-zasluguje moim zdaniem na miano pelnoprawnego kretynka.. :-|
Shadowmere

przez wovacuum 14 lis 2010, 00:43
Shadowmere napisał(a):wiola173, myślę,że niemądremu chodzilo o to co również mnie drażni..wpada,ktos,kto niespecjalnie wie o co biega,nie wypowiadal swojej opinii,nie argumentuje-tylko szybko sie wyrzyguje i ucieka.Uwielbiam takie "komentarze"-do dyskusji wnoszą nic,ale komus dalo 5 minut uwagi i okazje do pobluzgania.

owszem mozna opiniowac,jak najbardziej,ale nie ublizac kobietom po 30-tce..... zadna z takich kobiet nie chce uslyszec ze jest "smierdzaca emerytkà" Haniu.
Nawet jesli dzieje siè to tylko w wirtualnym swiecie.To nie jest zadne opiniowanie!!
Bèdè bronic swojego zdania nawet uzywajàc niecenzuralnych slow!! :twisted:

a kto sie ulotnil i zwial??cos mi umknelo??
wovacuum

przez *Wiola* 14 lis 2010, 00:45
Haniu

Czy jest idiotą czy nie , niech każdy osądzi sam wg własnych odczuć:) Mnie to dotknęło osobiści ponieważ z nim na ten temat nie raz dyskutowałam ni i się do tych "starych bab" zaliczam.

El Chupacabra

Dzięki , od dziś możesz się do mnie zwracać " stara babo" , a jak myślisz jak powinnam się zwracać do Ciebie?
Moderator

przez El Chupacabra 14 lis 2010, 00:48
wiola173 napisał(a):[
El Chupacabra

Dzięki , od dziś możesz się do mnie zwracać " stara babo" , a jak myślisz jak powinnam się zwracać do Ciebie?

Michal jestem :)

Bedziesz wyzywac ?

przez *Wiola* 14 lis 2010, 00:52
El Chupacabra,

Wyzywać? Na pewno nie , sam się zastanów kim jesteś, pisząc w ten sposób.
Moderator

przez El Chupacabra 14 lis 2010, 01:04
wiola173,

kim ? :(

przez Shadowmere 14 lis 2010, 01:06
Dziewczyny..przecież nie pisze o Was,ani do Was,bo bralyscie czynny udzial w dyskusji.. :-|
Co do "Starych bab"-jakie to ma znaczenie?Wszystkie jestesmy wg kryteriow n starymi babami,a jesli cos przeoczylam,to zaraz bedziemy..

To tak jak ja bym zalozyla wątek,w ktorym staralabym sie przekonac wszystkich,że każdy w zielonych kaloszach to pedał-co kogo obchodzą tak idiotyczne wynurzenia?

Michal nie rozumiem Twojego entuzjazmu-za 5 lat będziesz starym dziadem-i kto Cie zechce? 8)
Shadowmere

przez El Chupacabra 14 lis 2010, 01:08
Shadowmere napisał(a):Dziewczyny..przecież nie pisze o Was,ani do Was,bo bralyscie czynny udzial w dyskusji.. :-|
Co do "Starych bab"-jakie to ma znaczenie?Wszystkie jestesmy wg kryteriow n starymi babami,a jesli cos przeoczylam,to zaraz bedziemy..

To tak jak ja bym zalozyla wątek,w ktorym staralabym sie przekonac wszystkich,że każdy w zielonych kaloszach to pedał-co kogo obchodzą tak idiotyczne wynurzenia?

Michal nie rozumiem Twojego entuzjazmu-za 5 lat będziesz starym dziadem-i kto Cie zechce? 8)

Za 5 lat nasze dziecko bedzie mialo 4 lata :)

Sortuj wg