kolejna niepotrzebna dyskusja

Hasiok.

kolejna niepotrzebna dyskusja

przez antychemikal 07 lip 2008, 12:30
O niczym wiecej nie mam zamiaru tutaj pisac , ani nikogo uswiadamiac , jesli jestescie madrzejsi to udowodnijcie to poprostu .
Pokazcie jak wyjdziecie ze swojej nerwicy i z uzaleznienia lekowego ( do uzyleznionych) ja mam juz to dawno po za soba i nie mam zamiaru nikogo wiecej na sile uszczesliwiac.
Z dystansem zaczynam spoglondac na to wszystko o czym sie tuaj pisze i smiac mi sie tylko chce .
Poza tym nudzi mnie juz ten wasz klebek nerwow w ktory jestescie uwiklani i nie wiecie jak z niego wyjsc , mysle ze nawet nie bede wiecej probowal dac sie wciagnac w to wsze bledne kolo .
Ostatnio edytowano 07 lip 2008, 12:36 przez antychemikal, łącznie edytowano 2 razy

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

Re: Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

przez kajmanka 07 lip 2008, 12:33
antychemikal napisał(a):O niczym wiecej nie mam zamiaru tutaj pisac , ani nikogo uswiadamiac , jesli jestescie madrzejsi to udowodnijcie to poprostu .
Pokazcie jak wyjdziecie ze swojej nerwicy i z uzaleznienia lekowego ( do uzyleznionych) ja mam juz to dawno po za soba i nie mam zamiaru nikogo wiecej na sile uszczesliwiac.
Z dystansem zazcyna mspoglondac na to wszystko co sie tuaj pisze i smiac mi sie tylko chce .

czy to do mnie było?????
ja sie chciałam dowiedziec jak u Ciebie wyglada leczenie, bo rowniez nienawidze leków!!!!!!!! i nie chce ich brac!!!
Kasia

przez antychemikal 07 lip 2008, 12:36
nie bierz , wolno Ci nie brac :) przekonywac nie mam zamiaru nikogo o niczym , chcialem wam dac to wszsytko za "darmo" na tacy , a teraz mysle , ze zabiore to kiedys ze soba do grobu ;)
Mysle ze sie lepiej czulem bez was i waszego forum , wam tez nie chce niczego na sile zmieniac w glowach , macie swietnych psychiatrow sluchajcie ich :D

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kajmanka 07 lip 2008, 12:46
to ekstra, po co w ogole piszesz jak nie chce odpowiedziec na pytanie...
mnie do niczego nie musisz przekonywac, mam gdzies to czy leczysz sie bez tabletek czy z tabletkami.. chcialam po prostu wiedziec, jak wyglada leczenie nerwicy bez farmakologii, bo jednak malo tu osob, ktore nie biorą leków... ale luz, widze ze sie juz obraziles.. no trudno..
Kasia

przez antychemikal 07 lip 2008, 12:46
Jesli powstanie nowy dzial tylko dla ludzi ktorzy mysla podobnie i chcieliby wyjsc ze swojej nerwicy bez lekow , wtedy bedziemy rozmawiac .

Ps,Ja nie biore lekow od 10 lat i nie lecze le`kow innym zadnym sposobem , poniewaz juz ich dawno nie mam , conajmneij od 8 lat .Wyleczylem sie dziek iterapi wytrzymalosciowej (nie znanej jak widze chyba w Polsce )
Ostatnio edytowano 07 lip 2008, 12:49 przez antychemikal, łącznie edytowano 1 raz

zbanowany

przez kajmanka 07 lip 2008, 12:48
antychemikal napisał(a):Jesli powstanie nowy dzial tylko dla ludzi ktorzy mysla podobnie i chcieliby wyjsc ze swojej nerwicy bez lekow , wtedy bedziemy rozmawiac .

no to śmialo, stworz taki wątek, mysle ze sporo osob z checia bedzie tam sie udzielac i szukac czegos dla siebie..
Kasia

przez antychemikal 07 lip 2008, 12:51
ja mam cos stworzyc ? jesli bym chcial cos stworzyc to bym wzial serwer z obluga "php" wrzucil power board`a czy inne konkretny skrypt , porobil tematy ..itd tylko czemu mialo by to sluzyc ? stracie mojego cennego czasu , dowartosciowaniu sie ? ( nie czuje takiej potrzeby ) uszczesliwiac kogos na sile ? tez razczej przestalo mi na tym zalezec :D
Wy cos stworzcie , ja sie dolacze :)
Ostatnio edytowano 07 lip 2008, 12:54 przez antychemikal, łącznie edytowano 1 raz

zbanowany

przez kajmanka 07 lip 2008, 12:53
no tak, lepiej niech inni cos zrobia.. mozna przyjsc na gotowe. :?
Kasia

przez antychemikal 07 lip 2008, 12:54
dokladnie , nie ma nic na gotowe , niech sie ludzie wezma sami za siebie , neich przejda przez to wszytko sami wted moze docenia .

Z tad tez rozmie tworcow tego forum , ktoro jest darmowe :) wystarczy ze pomsleli nad jego stworzeniem , to juz duzo dali z siebie .
Nie ma sesu ludziom dawac czegos darmo , bo poznije chcieli by ciagle dostawac za darmo i stali by sie chciwi , czy tez probowali wyssali z czlowieka cala wiedze :D

Nawet wlasciciele serwerow pakuja tutaj reklamy(jak widzisz sama , nie ma nic w zyciu za darmo , nawet wiedza kosztzuje czasu i wysilku )

I nie probujcie nazywac mnie egoista , sami zescie mnie teraz wlasnie stworzyli od nowa , dziek iwam za to , zyje mi sie teraz o wiele lzej :D

zbanowany

przez kajmanka 07 lip 2008, 13:08
chyba troche odbiegasz kolego od tematu.. mysle ze pora juz zakonczyc ta dyskusje, bo do niczego nie prowadzi.. a juz na pewno temat tego watku jest zupelnie inny.
Kasia

przez antychemikal 07 lip 2008, 13:34
ciesze sie ze to zauwazylas , nastepnym razem zadawaj pytania dotyczace watku :)
I mysle ze nie musisz sie oburzac ze Ci nie chcialem odpowiedziec :) ..a to tyko dlatego ze znam Twoje mysli zanim zadasz pytanie i wiem do czego probujesz zmierzac .
Nie bedzie rowniez i dla Ciebie dzsiaj wiecej pokarmu .

zbanowany

przez antychemikal 07 lip 2008, 13:39
ignor :twisted: :D

zbanowany

przez zimbabwe 07 lip 2008, 13:45
Czy tak się zachowuje osoba wyleczona z nerwicy?
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez antychemikal 07 lip 2008, 13:46
proponuje odejsc od kompa zimbabwe , dobrze wam to zrobi :)
Po zatym za chwile sie zrzygam was czytajac , nie dziwie sie psychiatrom ze laduja w was tabletki , (jestem za ) :D
Jak to mowia "tylko krowa nie zmienia pogladow " jestem jednak za tym zeby "nerwice " i wszelkie inne choroby psychiczne truc chemia bo to jedyny sposo0b zeby reszta swiata funkcjonowala normalnie .

zbanowany

Sortuj wg