Seks, atrakcyjnoś fizyczna i cechy partnera

Hasiok.

przez jaaa 13 lut 2008, 23:40
[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:41 pm ]
calkiem mozliwe tylko ja czuje sie jakby to cos bylo "obowiazkiem " ktory zamiast przyblizac sie oddala ;) a ze nie mialam emocjonalnych okazji do tego takze ... :roll: noi najgorzej ze ona u mnie idzie teraz z oczekiwaniami( odnosnie partnera ,milosci itp) wlasnie w parrze a chyba nie powinna? :roll:

pocieszam sie nie zając ;)
Ostatnio edytowano 13 lut 2008, 23:52 przez jaaa, łącznie edytowano 2 razy

przez depresyjny86 13 lut 2008, 23:47
anand22, jak będzie nieatrakcyjny psychicznie to nie dojdzie tym bardziej

No ale przecieżnie dojdzie do seksu jeżeli facet waży ze 100 kilogramów i jest kompletnie nie atrakcyjny bo przecieżmusi byćteż jakiś pociąg fizyczny do mężczyzny.....
Chciałbym się mylić.
:)

przez yeti 14 lut 2008, 00:03
No ale przecież nie dojdzie do seksu jeżeli facet waży ze 100 kilogramów i jest kompletnie nie atrakcyjny bo przecież musi być też jakiś pociąg fizyczny do mężczyzny.....
Chciałbym się mylić.

wiesz z tym to różnie bywa, czasem wygląd się nie do końca liczy, a waga to już całkiem nie... liczy się uczucie... może i ja się mylę, ale tak mi się wydaje jak obserwuje otoczenie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Hetna 14 lut 2008, 00:09
anand22 napisał(a):Chodziło mi głównie o to, że tą "inteligencję seksualną" i tak dopiero poznasz w trakcie stosunku, a do niego nie dojdzie, jeśli facet będzie nieatrakcyjny fizycznie.

Drogi Anand22. Atrakcyjność fizyczna nie jest samym wyznacznikiem wyboru partnera.To atrakcyjność interpersonalna stanowi o nawiązywaniu więzi między ludźmi czy o nawiązaniu samej znajomości nawet przelotnej. Na nią składa sie wiele czynników. Istotna jest osobowość, zainteresowania, IQ.......dużo, by mówić.( przynajmniej większość jednostek tak ma). Nikt nie mówi, że wygląd nie ma znaczenia. Są ludzie dla nas a-seksualni i tego nikt nie zmieni. Drogi Anand22 to jest logiczne i zrozumiałe, że partner musi się nam podobać fizycznie ale to jest bardzo ściśle powiązane z tym kim ta osoba jest w ogóle. Każdy dostrzega erotyzm w czymś innym. Dla jednego jest do doktor informatyki a dla drugiego Rambo. Dla mnie dużo erotyzmu ma w sobie sam intelekt. Jeżeli cię kręcą puste panienki ( dodam, że nie mam nic przeciwko pustym panienkom bez nich świat byłby mniej kolorowy) to.....może kiedyś zaczniesz dostrzegać też inne rzeczy. Drogi Anand22 ja ci szczerze życzę wszystkiego dobrego!
biegnę by uwolnić pajaca!

przez depresyjny86 14 lut 2008, 00:25
musi się nam podobać fizycznie

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:)

przez Amy Lee 14 lut 2008, 21:15
anand22 napisał(a):Pomijając kwestię rozmnażania, to jakby na świecie byli sami mężczyźni, to świat by przetrwał, a jak same kobiety, to szybko by się wszystko rozpadło.

Już nie pamiętam kto to powiedział, ale myśl była taka, że cywilizacja stworzona przez kobiety rozwijałaby się wolniej, ale była by pozbawiona wielkich wojen i katastrof, które co jakiś czas cofały by cywilizację mężczyzn w rozwoju.

Ale ja nie o tym chciałam, tylko o tym, żebyś nie przekręcał każdego tematu, który zahacza o relacje damsko-męskie, w dyskusję o tym że kobiety są takie czy siakie (twoim zdaniem) i że lepiej być pięknym, mądrym i bogatym, niż brzydkim, głupim i biednym, bo to już słyszeliśmy wiele razy.
Amy Lee

przez Jaśkowa 15 lut 2008, 00:04
nie wiem jak Wy, ale ja tam jestem piękna, mądra i bogata no i ma nerwicę rzecz jasna od nadmiaru tych dobrodziejstw :mrgreen:

a tak poważnie zastanawiam się skąd w tak młodym człowieku jak Ty anand22 tyle zgorzkniałości, nawijasz jak stary ramol, który wszystko co najlepsze ma już za sobą i jedyne co mu pozostało to mędrkowanie innym i wspominki lat świetności, które dawno mięły albo wcale ich nie było...
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Hetna 15 lut 2008, 00:54
Wiecie tak sobie siedzę i myślę, że fajnie i dobrze że mimo unifikacji świata społecznego i tak się różnimy. Szkoda tylko, że nie zawsze potrafimy tych różnic uszanować. Nikt z nas nie ma prawa siebie tutaj oceniać, nikt z nas nie jest na tyle mądry, bo mówić że ktoś jest głupi, a ktoś nie. Poza tym nie po to tu jesteśmy. Czasami sobie żartujemy i jest ok, gdyby nie to to już tylko sznur i supeł.Ale trzeba mieć w sobie pokorę, której się ciągle uczę i a propos tego polecam tekst Desiderata! Dodam, że nie jestem związana z kościołem w żaden sposób mimo że ten tekst wypływa z filozofii chrześcijańskiej. Jest w necie i jest cholernie mądry!
biegnę by uwolnić pajaca!

przez yeti 15 lut 2008, 01:19
anand22 wydaje mi się, że za bardzo generalizujesz i dzielisz świat na kobiety i mężczyzn, a moim zdaniem te dwie grupy dzielą się jeszcze na pod grupy. Fakt faktem, że po ziemi kroczy wiele kobiet, które myślą płytko i są takie jakimi widzi je Twoja wyobraźnia, ale ośmielę się napisać, że jest wiele wartościowych również kobiet, sto razy bardziej inteligentnych od niejednego posiadacza jaj! Być może Ty takich kobiet nie spotkałeś w swoim życiu, dlatego masz takie a nie inne wyobrażenie na ten temat. Ale zapewniam Cię, że zarówno kobiety jak i mężczyźni dzielą się na mnie i bardziej inteligentnych - a to jakim kto jest to już jego indywidualna sprawa, ważne żeby jemu było z tym dobrze...

przez Jaśkowa 15 lut 2008, 02:33
najgorsza jest generalizacja wszystkiego i to chyba najbardziej mnie dotyka w niektórych wypowiedziach, każdy człowiek jest inny i stawianie wszystkich pod jednym murem jest wielce krzywdzące i świadczy o braku elementarnej wiedzy na temat człowieka
a co do dawania dobrych rad i posiadania patentu na kontakty damsko-męskie specjalnie dla Ciebie anand22 cytuję "Najpiękniejszych chwil z życiu nie zaplanujesz one przyjdą same" Phil Bosmans :D i tym miłym akcentem kończę na dzisiaj swoje wywody ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Pstryk 21 lut 2008, 19:03
anand22, gówno prawda - tak samo gówno masz w głowie - po raz kolejny pytam, jakim prawem oceniasz innych - a może zacznij pisać w pierwszej osobie liczby pojedyńczej to nie będzie tyle kontrowersji. Ty jesteś dla mnie zerem właśnie dlatego - bo generalizujesz, szufladkujesz, gówno wiesz o życiu bo jesteś zbyt ograniczony, aby powiedzieć cokolwiek z siebie mądrego tylko kierujesz się pieprzonymi stereotypami, płytkimi i niesprawiedliwymi - dlatego tyle zamieszania wokół Twojej osoby i to Cię chyba rajcuje skoro to kontynuujesz. Nie masz za grosz szacunku do siebie - popatrz, traktujesz siebie jak szmatę ukrywając się pod brudkiem całokształtu. Prawda jest taka, że nie masz nic do zaoferowania poza swoim ciałem - być może.
Pstryk

Sortuj wg