Witajcie

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

Witajcie

przez lukas565656 07 cze 2011, 16:58
Mam dosc dziwny problem ... otoz... w wieku 11 czy tam 12 lat mieszkałem na pewnej dzielnicy i jak to dzieciak spotykalismy sie z kolegami.Niestety pare razy nas podkusiło aby poeksperymentować z naszymi narządami płciowymi i powkładać je tu i ówdzie ;/ Fakt faktem że wtedy byłem jeszcze szczeniakiem i nie wiedziałem że to złe, nie czułem wtedy wstydu, ani nic... zapomniałem o tym na kilka lat.Teraz gdy niedługo skończę ich 20 nagle mi się przypomniało, że takie zdarzenia miały miejsce, i nie mogę dopuścić do siebie myśli że miałem męski członek w ustach, fakt faktem w wieku 11 lat ale jakoś mnie to teraz przytłacza. Na dodatek jeszcze nie pozbierałem sie po rozstaniu z dziewczyną i mam bardzo osłabioną psychike. Jak myślicie, czy jest sie czego wstydzić ? czy jest nad czym rozpaczać ? I jak sobie w tej sytuacji pomóc. Z góry dziękuję za rady, może temat jest troche niesmaczny ale to nie daje mi spokoju. :(

Witajcie

przez *Monika* 07 cze 2011, 22:25
lukas565656, Masz natrętne mysli w związku z zaistniałym zdarzeniem?
Obrazek
Główny Moderator

Witajcie

przez lukas565656 07 cze 2011, 22:58
Tak, od 3 dni tak z niczego mi sie to przypomniało i dręczy mnie przez cały czas... na dodatek tego cierpie po rozstaniu z dziewczyną i na lęki przed ludźmi ... wgl. nie rozumiem jak mogłem to wtedy zrobić. Tylko że na przełomie tego czasu, kilka razy mi sie to chyba przypominało, i jakoś nie zwracałem na to uwagi. Podchodziłem do tego bardziej z dystansem a teraz to sie tak nasiliło że nie wiem co zrobić;//

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie

przez *Monika* 07 cze 2011, 23:02
lukas565656, Bo to mogą być natrętne myśli. Rozstanie z dziewczyną mogło uaktywnić nerwicę. Często takie wydarzenia powodują u nas chwilowe bądź dłuższe załamanie.
Ja na Twoim miejscu udałabym się do specjalisty i opowiedziała o tym wszystkim.
NIe masz sie czego wstydzić. Pewnie zapisze leki na uspokojenie. Ale dobrzeby było, gdybyś udał się do psychoterapeuty.
Masa ludzi z tego forum terapeutyzuje się.
Ja też.

Idź do psychiatry i poproś o skierowanie na terapię.
Obrazek
Główny Moderator

Witajcie

przez *Wiola* 07 cze 2011, 23:08
lukas565656,

Nie masz się czego wstydzić, chyba każdy w wieku szczenięcym robił takie rzeczy, więc nie jesteś żadnym wyjątkiem.
Moderator

Witajcie

przez lukas565656 07 cze 2011, 23:10
zobaczymy, jezeli mi nie przejdzie to i nie bedę znów miał do tego lżejszego podejścia to nie będe miał wyboru. Czytałem w internecie że wśród młodych nastolatków często sie zdarzają takie akcje, ehh i nie wiem co mam sam o tym sądzić, strasznie mi wstyd ;/

-- 13 cze 2011, 00:27 --

Ej, a powiedzcie mi czy robiąc takie rzeczy w takim wieku można zarazić się HIV ? bo to ostatnio też mnie dręczy ... ;/

Sortuj wg