Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przemoc w sieci


sale

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Nie wiem, czy w tym dziale powinnam pisać, ale jestem nowa i proszę o wybaczenie, albo przeniesienie tematu we właściwe miejsce.

Moja droga do wolności, to samo uśmiercenie się, czyli podanie fałszywej informacji o mojej śmierci, a zrobiłam tak, ponieważ od 1,5 roku jestem szykanowana w sieci i to wcale nie przez młodzież, a dorosłe osoby, które chodzą za mną krok w krok, wyśmiewając, szykanując, propagując nie prawdziwe informacje na mój temat. Doszło do tego, że wszystko, co w sieci zostało przeze mnie napisane, było kopiowane i wynoszone na inne fora. Dal tych ludzi jestem kobietą, która "sra" w pampersy, która jest nie kochana, która jest samotna i psychicznie chora i wiele, wiele nie prawdziwych historii. Zostałam zbanowana za to, że próbowałam się bronić i próbowałam dementować, ale nie otrzymałam poparcia ze strony Administracji pewnego forum, która jakby wzięła w obronę oprawców i mnie opadły w tym momencie ręce. Wpadłam w depresję i nie mogę znaleźć sobie miejsca i postanowiłam ogłosić, że umarłam. Wiem, że się tak nie powinno robić, bo to grzech śmiertelny i czuję się z tym okropnie, ale nie mogę się otrząsnąć, po tym wszystkim, czego doznałam w sieci, że dałam się wciągnąć w te zagrywki, chociaż wszędzie sie pisze, aby nie odpowiadać, nie dementować i nie dać się sprowokować. Moja duma mi nie pozwoliła chyba jednak na milczenie i sama rozgryzam to wszystko, analizuję i jestem z tego wszystkiego chora na duszy - tak mi źle.

Napiszcie, co o tym myślicie, bo jestem tak skołowana, tak zakręcona i tak strasznie samotna, chociaż, po tej wiadomości, o mojej śmierci, nastąpił spokój i już nie mają kogo zaczepiać, poszturchiwać i zabawa się skończyła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'grzech śmiertelny'? Kogo to obchodzi, Kobieto, moim zdaniem bardzo dobrze zrobiłaś - na swoją korzyść, dla swojego dobra... Nie wiem, dlaczego wybrali akurat Ciebie, gdzie, co o Tobie mówili, ale współczuję.... Tacy ludzie nie powinni mieć dostępu do internetu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawałam pogróżki od jednej osoby, że mnie załatwi, że nie poznam się w lustrze i zgniję w przytułku.

Pisałam na policję w tej sprawie i dostałam paragrafy, ale nie mam siły na to wszystko.

Najbardziej chodzi mi o moralne spojrzenie na to, co zrobiłam, bo to najbardziej mnie męczy,

że nie powinnam w ten sposób uciekać i zaczynać nowego życia w sieci i z tego powodu

jest mi bardzo źle. Kiedy wpadł mi ten pomysł do głowy, myślałam, że to najlepsze rozwiązanie,

ale trochę czasu minęło i wątpliwości urastają.

Nadmieniam, że nie o to forum chodzi. :nono:

 

-- 26 lip 2012, 11:33 --

 

proszę przeczytajcie

http://m.polskatimes.pl/p1ugu/artykul.html?synd=537666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×