co jest ze mna nie tak

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

co jest ze mna nie tak

przez monika03 21 lis 2008, 15:37
hej mam pewien problem choruje od lutego 1 lekarz stwierdził nn a inny depresje ale tak naprawde ja sama nie wiem jak opisac to co czuje poprostu nie potrafie poradzic sobie psychicznie troche sie namieszało w moim zyciu ..... dostałam urojenia ktore same mi przeszły ale to był potworny strach przed konkretna osoba rzecza potem wszytko mi minęło ale ja nadal obwiniam siebie za moje niepowodzenia...i mam leki pomóżcie:)
monika03

Re: co jest ze mna nie tak

przez betty_boo 21 lis 2008, 22:13
czesc. myslę że wiele osob tu obecnych Cię rozumie. dodam tez, że ja sama przechodziłam bardzo trudne i przerazające, napawające beznadzieją chwile, ale udało mi sie z tego wyjśc i byc madrzejszą i silniejsza! i lepsza dla siebie...myslę ze tak bedzie tez w Twoim przypadku.
ja dzieki terapii i lekom przez pól roku zdrowiałam z dnia na dzien , czułam to. Tobie rowniez tego zyczę i nosek do góry!

Re: co jest ze mna nie tak

przez monika03 23 lis 2008, 15:10
dzieki betty boo za słowa otuchy:)

---- EDIT ----

a jakie brałas leki?
monika03

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg