[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez aptasia 11 lis 2014, 13:13
Witaj!
W takim razie zapraszamy na następne spotkanie Warszawskie :)
napewno zostaniesz wysłuchana i zrozumiana.

Jeśli chodzi o leki to chyba zawsze są przepisywane po omacku bo każdy organizm inaczej na nie reaguje.
Z większością leków stosowanych przy ChADzie nie można mieszać alkoholu i życzę Ci by ustabilizowały Twój nastrój na tyle byś nie musiała w ogóle po niego sięgać.

Jeśli chodzi o terapię to warto zawsze na nią chodzić, nawet jeśli nie masz narazie szansy na indywidualną to są przecież bezpłatne grupy wsparcia dla alkoholików prowadzone przez terapeutów.

Życzę Ci dużo siły w walce o siebie i swoje zdrowie. trzymaj się no i zapraszamy!
a o Chadzie pewnie więcej by opowiedział Łapa - zresztą - organizator naszych Warszawskich spotkań :)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

[Warszawa] Nasza Stolica

przez huśtawka 11 lis 2014, 13:19
Boziu....czy tu nikt nie wchodzi??.. :oops: :cry: :why:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Pieprz 11 lis 2014, 13:31
To nie czat na onecie... bez przesady.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica

przez huśtawka 11 lis 2014, 13:46
Dzięki serdecznie!
Wiem że nie można mieszać i marzę o dniu kiedy mój nastrój będzie tak zbilansowany,bym nie musiała sama sobie go bilansować za pomocą alko.Ale kiedy i czy ten dzień nastąpi to nie wiem i czasem tracę nadziei.A za każdym następnym cyrkiem jaki odwalam jest coraz trudniej się podnieść...Wyrzuty sumienia są miażdżące... :why:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Arasha 11 lis 2014, 13:48
huśtawka, nie ograniczaj się tylko do tego wątku nawet jak jesteś z Wa-wy. To w końcu ogólnopolskie forum i możesz pogadać / wymienić opinie z osobami z różnych zakątków kraju. No chyba, że zależy Ci tylko na bezpośrednim kontakcie. Poza tym jest również temat poświęcony uzależnieniu od alko oraz Chadzie. Tam jest większa szansa spotkać osoby mające podobne problemy do Twoich. W wątku warszawskim ludzie się bardziej ustawiają na spotkania, a potem komentują - jak było. A najczęściej luźno piszą o głupotach. Taka uroda tego forum ... tu i na poważnie i na wesoło. Pozdrawiam :papa:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

[Warszawa] Nasza Stolica

przez huśtawka 11 lis 2014, 14:07
Możesz wskazać mi ten wątek w którym jest a alko i chadzie??
W zasadzie ja jestem zorientowana na spotkania .Właśnie o to chodzi że nie chcę zostać ze swoimi problemami sama,chcę poznawać nowych ludzi i przebywać wśród nich-innego ratunku nie ma...
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

[Warszawa] Nasza Stolica

przez macieywwa 11 lis 2014, 14:30
huśtawka, chad-choroba-afektywna-dwubiegunowa-cz-iii-t36459-6706.html

o chad, o alko i innych dobrodziejstwach tego paskuctwa :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez huśtawka 11 lis 2014, 14:38
No tak...byłam tam...I w pierwszej części,i w drugiej...jest tego od cholery-480 stron do przeczytania....jeszcze bardziej zsiwieję nim dotrę do końca,chyba że wpierw do swojego końca dotrę...
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

[Warszawa] Nasza Stolica

przez libertynka 11 lis 2014, 15:25
widzę, że się dobrze bawiliście :) ja nie dotarłam, bo pojechałam nad Morskie Oko walczyć o konie. to chyba dobra wymówka :P nawet było mnie widać w telewizji :mrgreen:
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

[Warszawa] Nasza Stolica

przez huśtawka 11 lis 2014, 15:39
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Candy14 11 lis 2014, 16:08
Kasia sledzilam Twoj protest. Jestem z Ciebie dumna! :*
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

[Warszawa] Nasza Stolica

przez libertynka 11 lis 2014, 19:30
Candy14, dzięki, to jeszcze nie koniec walki o konie, poszły już zawiadomienia do prokuratury
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

[Warszawa] Nasza Stolica

przez huśtawka 16 lis 2014, 15:09
Mam taką bardzo dużą prośbę do wszystkich mieszkających w Warszawie...
Oprócz chad dodatkowo rozpoznano u mnie Borderline.Zalecono mi rozpoczęcia psychoterapii,lecz mam taki problem,pracuję codziennie od 8 do 16,pracuje w Warszawie ,na Wóycickiego i teraz myślę że jedyna szansa na terapię to gdzieś w pobliżu mojej pracy,gdyż nie będę traciła czasu na dojazdy,a oprócz tego byłyby to godziny po 16.Nie znam za bardzo Warszawy,bo mieszkam poza ,do Warszawy dojeżdżam teraz do pracy.
Ja proszę o pomoc i o wskazanie mi jakiejś poradni zdrowia psychicznego gdzie mogłabym rozpocząć psychoterapię na NFZ.Na prywatną mnie nie stać,tym bardziej że muszę oddać pożyczki jakie zaciągnęłam jak była w górce...
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Łapa 16 lis 2014, 18:43
huśtawka chyba najprędzej to PZP przy szpitalu Bielańskim. Tak mi się wydaje, nie ma chyba na NFZ nic bliżej.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Sortuj wg