[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Krakow]

przez myszka40 25 lut 2013, 22:03
Są planowane jakieś spotkania w najblizszym czasie ?
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

[Krakow]

przez Ledoux 25 lut 2013, 22:31
Czekamy na Twoją propozycję ;)
Ledoux

[Krakow]

przez ty_tez_mozesz 25 lut 2013, 23:52
chętnie wpadnę na spotkanie, czy wyjdę na spacer. piątek mi pasuje jak coś. co do jakiejś większej akcji organizacji spotkania, to jeżeli nikt się nie podejmie to ja w marcu(raczej nie na początku) ruszę z tematem
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Krakow]

przez M89 26 lut 2013, 20:01
Takie mam pytanko, bo nie chce mi się przewijać całego wątku - udało się kiedyś zorganizować jakieś spotkanie? :) Albo jakiś wypad gdzieś, nie wiem niech będzie to lodowisko, które ostatnio się tu przewija, góry, rower, kino, muzeum czy cokolwiek? Pytam tak z ciekawości, bo na forum konkretnie związanym z fobią społeczną o takie spotkania trudno, ale tu wiadomo że jest cała masa ludzi z różnymi problemami więc może łatwiej o spotkania niż ludziom z lękiem przed ludźmi? :)
M89

[Krakow]

przez medela 26 lut 2013, 20:35
Właśnie , ją też jestem chetna ale niestety "sportowe " wyjścia nie (kłopoty zdrowotne)ale inne spotkania jak najbardziej :-)

[Krakow]

przez Ledoux 26 lut 2013, 22:31
My z izzie, się pewnie spotkamy w ten piątek, pory jeszcze nie mamy ustalonej; jak ktoś chce dołączyć to zapraszamy :)
M89, z tego co wiem to tak, jasne, a co do forów typowo fobicznych to też do takich spotkań dochodzi.
Ledoux

[Krakow]

przez ty_tez_mozesz 26 lut 2013, 23:45
spotkania sie w ostatnim czasie jak najbardziej udawały. najwięcej było 8 osób w grudniu. organizowaliśmy je w temacie szukam-nowych-znajomo-ci-z-krakowa-t37124-112.html

izzie, rosemary - napiszcie gdzie się spotykacie, bądzcie w tym miejscu o określonej porze i może ktoś do Was dołączy

z innej beczki... jak się pogrubia(cytuje) nicki innych osób na niebiesko?
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

[Krakow]

przez Ledoux 27 lut 2013, 00:20
ty_tez_mozesz, klikasz w nick :D
Ledoux

[Krakow]

przez M89 27 lut 2013, 09:21
medela napisał(a):Właśnie , ją też jestem chetna ale niestety "sportowe " wyjścia nie (kłopoty zdrowotne)ale inne spotkania jak najbardziej :-)

Mi natomiast raczej nie bardzo odpowiadają spotkania w większym gronie w jakiejś knajpie czy coś. Zresztą jakiekolwiek spotkanie wydaje mi się czymś w stylu science-fiction. Jednak spotkanie np. w knajpie, pubie czy kawiarni w jakimś sensie wydaje się być miejscem gdzie trzeba dużo gadać, a to u mnie nie za bardzo :)

rosemary napisał(a): a co do forów typowo fobicznych to też do takich spotkań dochodzi.

Na jednym dochodzi (choć nie wiem czy to już nie są spotkania po prostu osób które już się dobrze znają bo się od czasu do czasu spotykają ze sobą) ale na drugim jest problem, coś tam próbuję kogoś zachęcić do spotkania, a przynajmniej wybadać czy takie spotkania są możliwe, ale jakoś odpowiedzi jest brak.
M89

[Krakow]

przez myszka40 27 lut 2013, 20:10
Jestem chętny na piątkowe spotkanie w jakim miejscu się spotykacie ?
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

[Krakow]

przez IgorusQ 28 lut 2013, 04:54
Ahoy,hoy!
Jestem tutaj świeżynką stawiającą pierwsze kroki w...depresjobójstwie. No, w mojej głowie brzmiało lepiej ;-) Chętnie się z kimś spotkam, pogadam, a nawet i połażę - byle coś robić ;-)
"I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I intended to be." - Douglas Adams

[Krakow]

przez comatom 28 lut 2013, 08:00
witam -pozdrawiam z kraka-obserwuj posty w piatek moze cos sie odbedzie-mnie nie ma w kraku
comatom

[Krakow]

przez Ledoux 01 mar 2013, 01:41
Chyba jednak się nie spotkamy z izzie w ten jutrzejszy piątek; mimo to ja mam czas się spotkać, jeśli ktoś będzie chciał i będę na siłach to chętnie zaryzykuję.
I taka mała sugestia do tych osób które się niedawno zarejestrowały, żeby coś popisały na forum, w temacie powitalnym, coś o sobie czy cokolwiek bo to jednak troszkę strach tak spotykać się z obcą osobą z neta i zupełnie nic o niej nie wiedzieć.
Ledoux

Odp: [Krakow]

przez IgorusQ 01 mar 2013, 01:51
Nabijanie postow w celu uspienia czujnosci bedzie lepsze...? ;-) jakby co ja chetnie sie jutro rusze.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
"I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I intended to be." - Douglas Adams

Sortuj wg