Brzydzę się swojej dziewczyny

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez wiejskifilozof 15 sie 2016, 13:59
Wierzcie mi,piszę serio.Gdybym ja,teraz w wieku 39 lat.Poznał kobietę,która by mnie chciała.Bym się nie patrzył czy już się bzykała z innymi.Ale to subiektywne uczucie.

przez NN4V 15 sie 2016, 15:23
Perun88 napisał(a):...3. Zaczyna mi coraz bardziej zależeć, co powoduje, że jednak chciałbym byc dla niej wyjątkowy. Biorąc pod uwagę jej przeszłość, mogę być spokojny o jej wierność? Bo jak już nie mogłem być tym pierwszym, to przynajmniej chciałbym być ostatnim :)

Napisałem wcześniej, że transformuje w chorobliwą zazdrość.

Perun88 napisał(a):...Czemu mam takiego pecha, że trafiłem na używaną dziewczynę??...

Nieużywana to żadna gwarancja wierności. Nierzadko jest wręcz przeciwnie, bo chce sprawdzić jak jest z innym.
Pecha masz innego rodzaju, ale nie jesteś go świadom.
Właściwie ona ma pecha, że na takiego trafiła - szkoda dziewczyny.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Monster6 15 sie 2016, 15:33
Perun88 napisał(a):Najgorsze jest to, że mi coraz bardziej zależy i nie chcę z nią zrywać. Zbytnio nie podoba mi się jej przeszłość, ale poza tym jest to wspaniała kobieta. Piękna, wrażliwa, czuła, kochająca, uczynna, miła, szczera, wierna. Czemu mam takiego pecha, że trafiłem na używaną dziewczynę??...
Jednak postanowiłem, że postaram się jakoś uporać z tym problemem. W tym wypadku mam do Was trzy pytania:
1. Czy zważywszy na fakt, że moja kobieta uprawiała seks z innymi (trzeba zakładać, że spuszczali się w nią, na nią, że robiła im loda z połykiem, anal etc.), naprawdę nie mam powodów, żeby jej się brzydzić?
2. Mam pewne obawy, że nawet jeśli dojdzie między nami do seksu, to ona będzie mnie porównywać z jej poprzednimi, zresztą pewnie cały czas to robi. Czy jest to powód do obaw?
3. Zaczyna mi coraz bardziej zależeć, co powoduje, że jednak chciałbym byc dla niej wyjątkowy. Biorąc pod uwagę jej przeszłość, mogę być spokojny o jej wierność? Bo jak już nie mogłem być tym pierwszym, to przynajmniej chciałbym być ostatnim :)

Hehe zanim przeczytałem ten post tylko wcześniejszy miałem pytać czyżbyś bał się porównywania z poprzednimi? Teraz jest pewność :D
1.Tak trzeba zakładać że tak było,nie ma powodów by się jej brzydzić.No ja bym się brzydził gdyby nie zdąrzyła się umyć po seksie z innym ale tak to nie.
2.Możliwe że będzie cie porównywać ale jest teraz z Tobą nie z innymi.Z grzeczności nie będzie Tobie mówić jak było z innymi jeśli nie będziesz pytał.Zauważ że ona może mieć takie same obawy i nie chciała by być z innymi kobietami porównywana.
3.Przeszłość to jak sama nazwa wskazuję przeszłość.Teraz jest z Tobą,pobudka!O jej wierność możesz być nie spokojny jeśli będziesz się przejmował i zajmował rzeczami o których teraz piszesz.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 15 sie 2016, 15:37
Perun88 napisał(a): Czemu mam takiego pecha, że trafiłem na używaną dziewczynę??...

jak w ogole masz takie mysli to lepiej nie wchodz w ten zwiazek, kocha sie pomimo a nie za cos...

Odp na pytania:
1 Nie, nie masz. To tylko Twoja wyobraznia stanowi problem.
2 A po co ma porownywac, o byłych sie nie mysli.
3 Na razie masz 24 lata -zwiazki przecietnie trwaja do około 2,5 lat jak tyle przejdziecie to moze i bedziesz ostatnim, poza kryzysem w 7 roku, masie spin po drodze i dotarciu.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez salir 15 sie 2016, 15:55
Perun88 napisał(a): Czemu mam takiego pecha, że trafiłem na używaną dziewczynę??...

Nasuwa mi sie pytanie czy Ty tez jestes uzywany?

przez Perun88 15 sie 2016, 16:44
salir napisał(a):

Nie, nie jestem

przez salir 15 sie 2016, 17:16
Perun88 napisał(a):
salir napisał(a):

Nie, nie jestem

Czy ona o tym wie?

przez Perun88 15 sie 2016, 17:26
Nie rozmawialiśmy o tym, ale pewnie się domyśla

przez NN4V 16 sie 2016, 08:49
helloafrica napisał(a):No i masz rację, dziewczyna daje na lewo i prawo, przeszłość bogata jak u prostytutki...

Niektórym oszołomom do ceny wystarczy podejrzenie.

helloafrica napisał(a):... i nie ma się co dziwić, że znając prawdę czujesz do niej niechęć. Trzeba dokładnie "prześwietlić" kobietę żeby później nie obudzić się z ręką w nocniku. Następnym razem szukaj tam gdzie trzeba, w bibliotece zamiast na dyskotece. Nie raz nie dwa mieliśmy na zawołanie dziewczyny z baletów. Jeżeli zależy ci na porządnej dziewczynie nie choć na balety...

Rzekł mistrz prześwietlania. Roentgen?

Swoją drogą dziwne jest, skąd się biorą tak zakłamane hipokryzją typki.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez wiejskifilozof 16 sie 2016, 09:27
Ha,na drugi raz trzeba szukać dziewicy.

przez Reynevan 16 sie 2016, 11:28
Perun88 napisał(a):
salir napisał(a):

Nie, nie jestem

Anus cię piecze, bo dziewczyna ma ciekawsze życie seksualne niż ty. :lol:
Reynevan

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 13:17
Reynevan, słusznie to ujęłaś. Też odnoszę takie wrażenie.
Ja sama miałam problemy z zazdrością wsteczną ale to była zazdrość, nie "obrzydzenie". :roll:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez cyklopka 16 sie 2016, 16:21
szrama napisał(a):Zrozumiałbym to gdyby to był jeden, którego kochała, była z nim długo i poszła do łóżka, ale jeśli uprawianie seksu traktuje jako normę "bo ma chłopaka" i robi to jeszcze dla frajdy to ja z taką osobą nie chcę mieć nic do czynienia i chciało by mi się rzygać

Nie zapomnij każdej napotkanej dziewczynie wyłożyć swoich zawiłych standardów czystości, bo nie każda będzie wiedziała, że ma się wytłumaczyć, dlaczego uprawiała seks jeśli uprawiała :roll:

Perun88 napisał(a):Czemu mam takiego pecha, że trafiłem na używaną dziewczynę??...

Zdajesz sobie sprawę, że wartościujesz żywego człowieka kategoriami przewidzianymi dla dóbr materialnych i to nieszczególnie wartościowych?

Szkoda dziewczyny.

Zanim zaczniesz szukać ideału, który będzie marzył, żeby stracić cnotę właśnie z tobą, zajmij się terapią swojego niskiego poczucia własnej wartości i obsesyjnego myślenia. Nie wiem, czy na seksizm to pomoże, bo to już jest raczej kwestia wychowania :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Perun88 16 sie 2016, 16:33
cyklopka napisał(a):
szrama napisał(a):Zrozumiałbym to gdyby to był jeden, którego kochała, była z nim długo i poszła do łóżka, ale jeśli uprawianie seksu traktuje jako normę "bo ma chłopaka" i robi to jeszcze dla frajdy to ja z taką osobą nie chcę mieć nic do czynienia i chciało by mi się rzygać

Nie zapomnij każdej napotkanej dziewczynie wyłożyć swoich zawiłych standardów czystości, bo nie każda będzie wiedziała, że ma się wytłumaczyć, dlaczego uprawiała seks jeśli uprawiała :roll:

Perun88 napisał(a):Czemu mam takiego pecha, że trafiłem na używaną dziewczynę??...

Zdajesz sobie sprawę, że wartościujesz żywego człowieka kategoriami przewidzianymi dla dóbr materialnych i to nieszczególnie wartościowych?

Szkoda dziewczyny.

Zanim zaczniesz szukać ideału, który będzie marzył, żeby stracić cnotę właśnie z tobą, zajmij się terapią swojego niskiego poczucia własnej wartości i obsesyjnego myślenia. Nie wiem, czy na seksizm to pomoże, bo to już jest raczej kwestia wychowania :roll:

Wiem, że to jest moja wina. Czy mógłbym jakoś samodzielnie popracować nad swoim niskim poczuciem wartości? Bo możliwe, że to w tym jest problem. Obiektywnie patrząc nie mam czego się brzydzić, moja dziewczyna dba o higienę, nawet jeśli miała kontakt ze spermą jakiegoś innego faceta, to już to zmyła. Bardziej się martwię tym, że będzie mnie porównywać, że nie będę dla niej wyjątkowy.

Sortuj wg