Natrętne myśli o chłopaku i przyszłości z nim.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Kontrast 30 cze 2014, 00:43
To też zależy jak ty go podpuszczasz, bo widać z tego tekstu, że ty szukasz raczej odpowiedzi - czy dobrze działam? a zrywanie z zamierzaniem zobaczenia reakcji, nie jest za ciekawym pomysłem, więc mógł gość się wkurzyć. To takie usprawiedliwianie: czy dobrze robię? czy źle że sprawdzam? a bagatelizowanie jak to robisz. Musisz się zastanowić, czy to przypadkiem nie była normalna reakcja, bo gościowi nie wyjechałaś ostro z swoją fazą, pomyśl też, czy ten kumpel też nie dostał o twoją fazę, bo coś czuje że on też był na ,,testach''
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez refren 30 cze 2014, 02:04
Ten wpadł w szał, zdemolował cały pokój a potem zwił się na podłodze i płakał przeze mnie.

Niepokojące.
Nie ma na razie chyba wskazań by myśleć, że chłopak będzie Cię bił, ale to nie jest jedyny problem, jaki się może pojawić w związku - to że ktoś nie bije, to jeszcze nie jest wielki sukces i nie znaczy, że będzie super. Jeśli chłopak demoluje pokój, to może jest niezrównoważony czy nie umie radzić sobie z emocjami (np. tłumi je, nie dopuszcza do siebie aż pęknie). Jak zachowuje się kiedy pojawi się jakiś problem, trudna sytuacja, stres?

moja mama dokłada mi to, że mówi, ze mój tata był kiedyś dobrym człowiekiem, tylko teraz ją źle traktuje(bije , pije, wyzywa, poniża).

Jeśli Twój ojciec tak się zachowuje, to możesz mieć obniżoną poprzeczkę co do wymagań względem mężczyzn.

-- 30 cze 2014, 02:06 --

Czy nie jest np. przesadnie zazdrosny?

-- 30 cze 2014, 02:07 --

Według mnie nerwica natręctw tworzy sztuczne problemy, które przykrywają prawdziwe.

przez zima 30 cze 2014, 17:05
madelajn, jestes za mloda zeby podejmowac tak dalece wiążące decyzje jak małżenstwo.
lepsza nie jesteś - bijesz go, prowokujesz, nie zdziw się jak kiedyś też da Ci gonga.

nie dziwię się ze madelajn, tak właśnie manifestuje swoje emocje. Ktos kto widział w zyciu duzo zła musi je zwrócić-przemoc rodzi przemoc- to całkiem logiczne.
Natomiast dopoki sama ze soba nie przepracuje stosunku do samej siebie i nie dojdzie do wniosku czego naprawde potrzebuje- będą mniejsze lub wieksze rollercoastery w zyciu osobistym.
Twoj chlopak jest do Ciebie podobny- pomysl czy przy nim kwitna Twoje pozytywne cechy osobowości i czy się rozwijasz/rozwinęłaś czy moze wszystko jedno czy bylabys z nim czy sama,bo i tak doszłabys do tego do czego doszłaś.
Wszyscy ludzie mają ten problem tylko o tym nie mysla- ze niby przyszlosc sama sie ulozy. Ty myslisz, bo widzialas mozliwe scenariusze i jestes madrzejsza.
Postaw sobie pytanie co daje Ci ten mężczyzna- czy czujesz się przy nim bezpieczna- emocjonalnie i duchowo a takze zabezpieczona materialnie ( czy w ogole on mysli o realiach rzeczywistosci).
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg