Nerwica natręctw..? Czy może coś innego? Nie daje już rady..

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Santiago20 15 lis 2012, 23:49
Witam,

Od razu zacznę od moje problemu ...

Ja jestem taki że zawsze lubiłem sprzątać... mieć wszystko czyste... ale do pewnego umiaru... zresztą to co było 3-4 lata temu nie ma co porównywać co się dzieje teraz ze mną....

Otóż... problem polega na tym iż ja sprzątam codziennie ! Dla mnie 1 dzień przesiedzieć np. przed tv to 1 dzień zmarnowany bo nie było sprzątania... Jeszcze żeby to było sprzątanie takie normalne... ale to nie jest normalne... wiem że coś się dzieje ze mną nie tak, ale to nachodzi samo... tak jakbym tym wcale nie sterował... tylko ktoś inny... czy uwierzycie w to... że ja potrafię sprzątać 1 mały pokój.... 3 dni? Tak..., 3 CAŁE DNI! Od 10 rano do 12 w nocy....i to bez mycia okien..., są tylko meble... tv... podłoga, dywan i tyle... problem jest w tym że.. ja jeszcze 1 rok temu ten pokój sprzątałem i to bardzo dokładnie w 1 cały dzień .. a teraz sprzątam go 3 dni... :? Z łazienka jest tak samo.... z myciem kabiny sprzątanie 3 dniowe..... mam już tego dosyć... poważnie... Mój problem chyba polega na tym że ja bardzo długo czyszczę w 1 i tym samym miejscu... i nie wiem jak sobie z tym poradzić.... :?:

Co to może tak w ogóle być? Nerwica natręctw?

przez *Monika* 16 lis 2012, 02:19
Santiago20, Witaj na forum!

Prawdopodobnie kompulsje i obsesje czyli nn. Powinieneś zasięgnąć opinii i porady specjalisty. Pewnie nie ominie Cię przyjmowanie leków i terapia pod tym kątem.
Obrazek
Główny Moderator

przez Santiago20 16 lis 2012, 11:24
A jakoś nie można sobie dawać rady z tym samemu trochę?

-- 18 lis 2012, 10:29 --

Nikt jeszcze coś nie odpisze?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg