Zlamana psychika "Slady"....

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Zlamana psychika "Slady"....

przez magma000 06 maja 2009, 19:53
Witajcie. Troszke sie rozpisze, gdy bylam mniejsza jakis facet obnazyl sie przede mna i to w negatywny sposob wplynelo na moja psychike...teraz wiem ze to byla to nerwica natretw mialam erotycze mysli zwiazane ze swoja mama, ale to co bylo potem i jest teraz o wiele przewyzsza tamte problemy:(chodzilam do psychologow psychiatrow biore leki...to jest pomoc na krotka mete, mam ogolnie jakis wstret do meskich narzadow plciowych , wyobrazaja mi sie rozne erotyczne zle rzeczy, albo ze ja dotykam jakiegos faceta( najczesciej jest to osoba ktora mi sie zle kojarzy z ludzi z mojego otoczenia) w miejscach intymnych a co najgorsze po tym zostaja slady( tak tez nazwalismy moja chorobe z moim chlopakiem:)) te slady po prostu czuje wiem ze to tylko mi sie wyobrazilo ze to nieprawda ale w tym miejscu czasem az mnie skora zaczyna piec....i wlasnie najgorsze sa te slady....bo wiadomo z myslami jakos moge sobie poradzic ale z tym co po nich zostaje to juz za nic nie moge sobie dac rady....i zaden psycholog mi nie potrafil pomoc:( .....i oczywiscie musze powtarzac czynnosci np przy zapalaniu wlacznika od swiatla mysl ze dotykam zlego faceta ktorego znam i musze te czynnosc powtarzac ciagle az przestanie mi sie wyobrazac....psychoza....bardzo pomogla mi moja rodzina i chlopak z ktorym czasami zartuje na ten temat:) jestem ja i moje slady:)