WAZNE

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: WAZNE

przez paktofonikaz 20 gru 2008, 16:20
ja nie neguje tego ze .. bierzesz leki ( nie namawiam zeby je odstawiac ) takze nie neguje terapi ( takze nie namawiam zeby ja odstawic ) skoro Ci lepiej .. to dobrze..

ale ja nadal uparcie bede pisac ze to pomaga i ze nie ma co polemizowac nad tym czy tamtym a skad to ? a po co .. ? a ile .. ? a na co.. ? poprostu brac sie do roboty i ignorowac! z tego co sie ja dowiadywalam terapia behawioralna jest bardzo wazna w nn... i wcale nie slyszalam o czyms takim ze to dziala krotkotwale.. ja polecam sprobowac bylam chora na natrectwa juz nie jestem.. ja wam napisalam co sadze na ten temat , jak mi to pomoglo, jak pomoglo innym osobom ( podalam przyklady ) a wy juz zrobcie z tym co chcecie.. nikt was na sile do niczego nie bedzie zmuszal.. chcecie stosujcie nie chcecie stosujcie inne metody. tylko ze ja wiem jedno ta metoda jest skuteczna i sprawdzona sama jestem przykladem i inne osoby takze... pzdr ;)

przez nietoperek22 26 gru 2008, 01:27
Jak próbuję choćby sobie wyobrazić, że sprzeciwiam się natręctwom to chce mi się śmiać i płakać za razem. Jakoś ten sposób na razie do mnie nie przemawia...

przez paktofonikaz 30 gru 2008, 17:57
a to bardzo zle ze sie boisz.. to trzeba dzialas a nie rozmyslac :) od razu sie brac do walczenie z nerwica natrectw, od razu natrectwa ignorowac ;) powodzenia ! ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg