wierzycie w cuda?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Mafju88 26 sty 2008, 17:56
Mafju88 napisał(a):co prawda nerwica wrocila ale powiedzial ze mysli bede miec on tego nie jest w stanie zmienic ale poprawil mi myslenie i mowil ze to nic powaznego zebym sie uspokoil.

neoroticus czytaj dokladnie ;)
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez Odoaker 26 sty 2008, 17:58
Neuroticus - nie jest to forum religijne, dlatego nie będę rozważał sensu twojej wypowiedzi. Nie jesteś wierzący - niepotrzebnie się wypowiadasz. Śmiać się jest łatwo. Szczególnie prawdziwych katolików. Nie wolno jednak zapominać, że wiara czyni cuda. Dosłownie.

Mafju88 - Krosno to trochę daleko ode mnie :smile: Właściwie to pół Polski :-) Bardzo dobrze, że wierzysz w poprawę. Trzymam kciuki. Będzie dobrze.

przez Mafju88 26 sty 2008, 18:33
Nie nalezy Wszystkie zwalac na wiare, jesli chodzi o wyleczenie. Mi ksiadz na spowiedzi powiedzial (spowiadalem sie z tego ze boje sie komus krzywde zrobic) zebym chodzil do psychologa ale przy okazji prosil Boga aby pomagal mi w tej walce. Sam ksiadz wiedzial przeciez ze od czlowieka zalezy to jakim bedzie i jakie beda jego losy a on moze Nam w tym pomoc jesli go o to poprosimy:) Nie mozna Boga wystawiac na probe ale poprosic mozna :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lila 29 sty 2008, 14:02
On jest z krosna?Nad Wislokiem?

przez Mafju88 29 sty 2008, 15:27
Lila tak. Ale on sie nie oglasza tylko znajomych leczy. Raczej pieniedzy nie bierze bo mu na nich nie zalezy.

Sortuj wg