Czy ktoś pomoże?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Czy ktoś pomoże?

przez dopamina 09 mar 2013, 21:53
Witam,jestem tu nowa.
Mam dosyć ciężką depresję,z której od roku nie mogę wyjść.Był trazodon ,SSRI,reboksetyna z trójpierścieniowych anafranil ,wenlafaksyna(effectin) mianseryna,z większością tych leków na początku było dobrze a potem coraz gorzej tak jak bym się przyzwyczajała do nich.za każdym razem miałam nadzieję,ze może uda się,może to ten lek,ale teraz powoli tracę nadzieję .mam silne doły zazwyczaj z myślami o śmierci,problemy z aktywnością i lęki.kiedy już wpadnę w doła to nie wstaję z łóżka,teraz nie jest najgożej,bo siedzę i piszę...czy może ktoś brał jakiś bardzo mocny lek ,który pomógł.martwię się ze może moja choroba jest nieuleczalna.

Czy ktoś pomoże?

przez Norbi23ck 09 mar 2013, 22:50
hej,dopamina. Ja sie zastanawiałem nad terapia, ale boje sie ze dostane, leki, po których juz w ogole nie bede funkcjonował:/ jak sie czujesz po tych lekach?

Czy ktoś pomoże?

przez NAD 09 mar 2013, 22:56
dopamina Depresja zawszę jest uleczalna, jeśli jest leczona! Uczestniczyłaś na psychoterapię ?
NAD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg