nie dopamina a noradrenalina!!!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: nie dopamina a noradrenalina!!!

przez pete_27 08 kwi 2010, 01:00
Tak mi się wydaje. Zaczęły mijać i wygasać. Zamówiłem już 2 opakowania następne.
pete_27

przez *Wiola* 08 kwi 2010, 01:54
:great:
Może to był po prostu jeden z objawów nerwicy.
Moderator

przez miko84 08 kwi 2010, 10:10
Speedos, tak w wynikach pare miesięcy temu wyszła nadczynność, później robiłem wychwyt jodu i był 77%. Ale zrobiłem usg - bez guzków, a antyciała tsh nieobecne, więc nie wiem skąd ta nadczynność. Dobrze zareagowałem na metizol, nadczynność została unormowana, a objawy oczne, szybkie bicie serca i inne drobne przeszły. Niestety nie było przełomu w samopoczuciu i większości objawów. Dlatego dodatkowo zrobiłem badania kortyzolu o 8 i 17 godzinie i innych normonów nadnerczowych. Wydaje mi się, że problemy mogą się brać z niskiego poziomu kortyzolu i przeciwnie - nadaktywności adrenaliny i noradrenaliny. Ropinirol jest świetny dla mnie, zmniejsza wyrzuty noradrenaliny, poprawia sen i rozluźnia mięśnie. Czuję się bardziej wyluzowany a OCD znika. Pozdrawiam.

[Dodane po edycji:]

Większość moich objawów może wskazywać na wrodzony zespół nadnerczowo płciowy, bo i mam objawy nadmiaru androgenów - dhea powyżej normy, testo w górnej granicy dla mężczyzn, mam też objawy niedoboru kortyzolu, który w tej chorobie występuje, oraz problemy z ciśnieniem i krążeniem.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez El Chupacabra 08 kwi 2010, 21:51
Czy ktos wie jak sie ma branie ropinirolu do lekkich natrectw (obsesje) ?

wola człowieka jest jego niebem

przez miko84 09 kwi 2010, 09:56
Powinno zwiększać bo działa na dopaminę, ale u mnie o dziwo zmniejsza.
miko84

przez Speedos 09 kwi 2010, 22:10
Miko, patrząc na dobrą stronę medalu to fakt, że odkryłeś u Siebie nadczynność znaczy, że przynajmniej już kolejny problem będziesz miał za sobą i mam nadzieję, że pewne sprawy się unormują... Ja miałem niedoczynność od dawna i w życiu by mi nie przyszło do głowy żeby to sprawdzić gdyby nie mój terapeuta... :)

Nigdy nie słyszałem, że niski poziom kortyzolu jest szkodliwe... to dopiero dziwne...
A nie było tak, że rano miałeś niskie a wieczorem wysokie?

A jakie masz nastawienie?
"Rrobisz kolejne kroki do przodu i jesteś coraz bliżej jakieś normalności" (wcisnął mi to mój terapeuta i mi naprawdę pomaga...)
Pamiętaj! Informacje publikowane na forum to tylko nasze opinie, sugestie i doświadczenia...

Wellbutrin 300 XR / Coaxil / suple: L-Tyrozyna, ALC, BCAA, L-Glutamina, ZMA, Rhodiola i witaminy / Nadzieja

przez pete_27 10 kwi 2010, 02:39
Minął 5 dzień bez afobazolu. Wciąż działa, ale zauważyłem jednak, że małe lęki zaczęły wracać i nastrój troszkę też spadł. Ten lek na bank dobrze działa na mnie i zamierzam go pobrać dłużej. Jak tylko dojdzie do mnie dostawa to wprowadzam go od nowa, a po 2 tygodniach odstawiam agomelatynę. Podejrzewam, że sam afo da sobie radę bardzo dobrze.
pete_27

przez miko84 10 kwi 2010, 11:55
Speedos, niski poziom kortyzolu jest równie szkodliwy jak za wysoki, osoba nie jest wtedy przystosowana do przechodzenia przez sytuacje stresowe. Poziom kortyzolu rano jest najwyższy (żebyśmy mieli siłę wstać i działać) a wieczorem najniższy. Jak masz niski poziom kortyzolu to chudniesz, jesteś słaby, masz niskie ciśnienie.

Nastawienie mam pozytywne, z nadzieją na odkrycie mojego problemu.

PS. Bardzo mi przykro z powodu śmierci Pana Prezydenta i elity kraju.
miko84

przez *Wiola* 10 kwi 2010, 12:09
pete_27 Czyli ago bierzesz przez cały czas? To dla mnie dobra wiadomość. ,że to afobazol :)
Moderator

przez pete_27 10 kwi 2010, 13:47
No tak,biorę cały czas.
pete_27

przez kuzyn 21 kwi 2010, 21:06
podbijam, bo ciekawy temat spadł na drugą strone
mirtazapino ojczyzno moja

gdzie Ty jesteś?

przez zbychu 21 kwi 2010, 21:07
... i ja tak uważam 8)
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez kuzyn 21 kwi 2010, 21:15
testował ktoś jeszcze ten afobazol?
mirtazapino ojczyzno moja

gdzie Ty jesteś?

przez zbychu 21 kwi 2010, 21:23
Gdybym chociaz tak dobrze na niego zareagował jak wiola173 pojechał bym do Rosji i jakimiś sposobem załatwił go sobie...
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

Sortuj wg