NOOPEPT

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy noopept pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
3
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

NOOPEPT

przez Kalebx3 28 gru 2014, 17:24
Pytanie czy lekarz rodzinny moze wypisac recepte na Metylofenidat?

[quote]
Spróbuj , a nuż trafi sie jakiś odważniak i Ci to da .
U mnie to nawet psychiatrzy trzęśli portkami ,żeby coś takiego dać .
Tylko nie kupuj w "ogłszamy 24 " . Koleś niedawno wtopił tam za ten lek CR 180zł . Do dziś czeka i czeka , a minał juz ponad miesiąc .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

NOOPEPT

przez Andrzej78 28 gru 2014, 20:01
Z tego co wyczytałem to Metylofenidat jest na tzw. różową receptę i nawet psychiatrzy niezbyt chętnie to wypisują. Dodatkowo Metylofenidat obniża libido, zwiększa zachowania agresywne, powoduje wzmożone pocenie się, bezsenność... To już chyba skuszę się na ten Noopept... Może faktycznie jest lepszy niż Piracetam...

-- 29 gru 2014, 01:04 --

Oryginalny produkt kosztuje 60-70 zł za opakowanie 50 szt. x 10 mg... Nie wiem czy jest sens...

-- 29 gru 2014, 01:06 --

Ale jak mam brać kilkaset mg Piracetamu to chyba będę wydawał 60-70 zł miesięcznie i brał 10 mg Noopeptu...

-- 29 gru 2014, 01:08 --

http://www.extrapharmacy.ru/buy-noopept-online

-- 01 sty 2015, 13:58 --

Zamówiłem Noopept 1g z Phoenix Nutrition w proszku. Czy miarka jest w zestawie? Bo tego nie napisali albo nie doczytałem... Brał to ktoś od nich?

-- 07 sty 2015, 15:26 --

Wczoraj doszła przesyłka z Noopeptem 1g w proszku i była dołączona miarka 10mg ale ten proszek miał grudki i... chyba wziąłem lekko ponad 10 mg... Zobaczymy na efekty... Oby kilkadziesiąt zł nie poszło w błoto.

-- 07 sty 2015, 15:31 --

Zapach lekko słodki...

-- 07 sty 2015, 15:39 --

Krótko mówiąc... dziadostwo...

NOOPEPT

przez Psychoanalepsja_SS 12 sty 2015, 21:58
Dziadostwo? Kasparova z Ciebie nie uczyni, to prawda. Działanie jest lekkie, subtelne, ale też chodzi o sferę, w której efekty są trochę słabo obserwowalne 'na oko'. 100ml wódki - będziesz wiedział, że działa, 10mg noopeptu - po prostu gorzej to widać. Może jakby przeprowadzić jakieś testy... Oczywiście, nie o to chodzi, mnie to też średnio satysfakcjonuje. W dodatku po obecnej dawce noopeptu czuję taki WKURW i agresję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

NOOPEPT

przez Andrzej78 13 sty 2015, 08:33
To moze dzialac na jakichs staruchow albo na ludzi ze zryta banka ale na normalne osoby to nie dziala... jak placebo. zwiekszylem dawke do 50 mg przez kilka dni i tez zero efektow.

NOOPEPT

przez niara8 26 lip 2015, 21:15
Biore 3 tydzien noopept i nic nie czuję niestety :( Przez krotki czas brania
Ashwagandhy czuła wyrazna roznice, trwało to mniej wiecej 2 miesiace. Potem mimo stosowania nie było odczuwalnych efektów. Korci mnie prl tylko cena nieco wysoka i mało opinii. Noopept zachwalało tyle osob a u mnie wielkie rozczarowanie mimo zwiekszania dawki reakcji w porównaniu z ashwgandha zadnych.

NOOPEPT

przez csrpk 15 sty 2016, 16:27
siema wpadlo w moje rece 3wynalazki fenyloracetam, bromantan i noopept wlasnie. Zle niestesty reaguje na stymulanty i podejscie do fenyloracetamu nie bylo zbyt owocne- lekki lek i splaszczenie i lekkie wypranie z emocji jak mi sie wydaje.. bromantan bede testowal moze jutro. A jak jest z noopeptem? Czy moze powodowac stany lekowe, czy sytuacje takie naleza raczej do rzadkosci? Zalozylem juz osobny temat ale byc moze moglby mi sie ktos wypowiedziec jakie subtacje ze smart drugow czy tam nootropow dzialaja dobrze na zniesienie lekow i lekka poprawe nastroju?? Pozdrawiam serdecznie..

NOOPEPT

przez Kalebx3 15 sty 2016, 16:46
byc moze moglby mi sie ktos wypowiedziec jakie subtacje ze smart drugow czy tam nootropow dzialaja dobrze na zniesienie lekow i lekka poprawe nastroju?? Pozdrawiam serdecznie..

dla mnie najlepszy jest Afobazol i ladasten .
Biorę tylko leki ( z Apteki ), w smart dragów nawet nie tykam , a szczególnie tych w proszku .Tobie też tak radzę

NOOPEPT

przez Ricah 15 sty 2016, 16:46
Tianeptyna ma dzialanie przeciwlękowe, podnoszace nastroj i nootropowe.
Agomelatyna 25mg
some shit

NOOPEPT

przez Kalebx3 15 sty 2016, 16:47
W dodatku po obecnej dawce noopeptu czuję taki WKURW i agresję.

mam dokładnie tak samo po noosrepcie . Albo sort do dupy , albo taka reakcja organizmu .

NOOPEPT

przez Lord Kapucyn 15 sty 2016, 16:55
Z tego co zaobserwowałem to ludzie mają zazwyczaj dwojaką reakcję na noopept ( abstrahując od działania nootropowego)- u jednych działa prolękowo, nasila agresję i wewnętrzny "wkurw", a u drugich działa ładnie przeciwlękowo. Ja należę do tej drugiej grupy. Brałem 3x 20mg podjęzykowo.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

NOOPEPT

przez csrpk 15 sty 2016, 18:50
Dzieki serdecznie za odpowiedzi:)) mam ladasten takze sporbuje go w poniedzialek bo w weekend mam prace i "na wszelki;)' wypadek nie chcialbym sie czuc dziwnie gdyby w moim przypadku nie wypalilo jednak.. slyszalem pochelbne informacje o aniracetamie. Co do tianeptyny tez jest chyba w proszku (ja place dosyc drogo, ale podbno nikt nie narzeka..) ale lepiej kupic lek tym bardziej ze, kroci nie wychodzi.. skoro jest w sklepach nootropowych to tez chyba cos w tym musi byc ze ma dosyc dobre dzialanie bo gro z tych substancji ma dzialanie nawet na pograniczu rekreacyjnego.. pewnie sporbuje poprosic swojego psychiatere. Obecnie szukam kogos dobrego w warszawie(moge placic nawet 300zl za wizyte ale zeby byla warta swojej ceny przez 10lat i tak kupe pieniedzy wyrzucilem na marnych lekarzy i kiepskie leki..) Jak ktos moze polecic to jestm chetny;D Ja i tak obecnie niestesty jestem w takiej sytuacji ze biore clonazepam 2x2mg do tego stopnia kiepsko, jedyny lek ktory troche mi pomaga to Lamotrygina (tyle ze troche zaburza mi pamiec co do tego co mam do koncu jezyku albo co do jakichs nazw, piosenek, nazwizk itd co normalnie bez trudu bym sobie przypomnial). O dziwo biore jeszcze na wyluzowanie Baclofen i on w kompozycji z clonazepamem bardzo dobrze sie komponuje az sam sie dziwie ze sie zaczalem usmiecham i jestem pozytywny dla ludzi, przewaznie bylem posepny i nieraz agresywny przez moje podenerwowwanie na klopoty psychiczne. stan psychiki ma jednak duzy wplyw w jaki sposob oddzialujemy na innych ludzi obecnie jestem oaza spkoju, brakuje tylko koncentracji i swobody wypowiedzi leki sa mimo wszystko ale bardzo ciezko mnie przynajmniej wyprowadzic z rownowagi. Soryy ze tak zawsze sie rozpisuje, gdzieniegdzie pomiedzy wierszami postawlem pytania bylbym bardzo wdzieczny jakby ktos zechcial na nie odpisac. Pozdrawiam was serdecznie;)) paaaaaaaaaaa

-- 19 sty 2016, 11:24 --

-- 19 sty 2016, 11:35 --

Nie wiem... Ja dosyc nietypowo reaguje na kazda substancje.. Zdarzalo mi sie przyjmowac stymulanty i to z dobrymi skutkami, ale to bylo podparte antydepresantami jakimis mikroskopijnymi dawkami neuroleptykow (duzych nigdy nie bralem i mi nie przepisywali). Kiedy jeszcze dokladalem benzodiazepiny. Taki mix byl piekny. Obecnie nawet kawa splyca jakos u mnie emocje, nasila leki i ograniczna spontanicznosc reakcjj. Zadna z wyzej wymienionych substancji (Bromantan, Fenylopiracetam, Noopept) sie nie sprawdzila. Kazda w mniejszym lub wiekszym stopniu powodowala mniejsze badz wieksze otepienie emocjonalne. Tym o czym ja mowie prosze sie nie sugerowac wogole bo jak pisalem potrafie sie czuc niemilo nawet po malej czarnej. ;) pozdrawiam

NOOPEPT

przez sebo001 21 sty 2016, 00:09
:8):

NOOPEPT

przez Vengence 21 sty 2016, 00:13
sebo001 napisał(a):W sumie to w ogóle nie w temacie ale miałem gdzie o to zapytać bo przecież nie w wątku o Wenlafaksynie :D
Mam takie dwa specyfiki i interesuję mnie wasze zdanie. Pić czy nie pić na pobudzenie ?

Yellow Bullet :
Supplement Facts
Serving Size: 1
Servings Per Container: 100

Amount Per Serving:
Caffeine (anhydrous) 300mg
Proprietary Blend 626mg
Glucuronolactone, Desert Tea (Extract), Phenylethylamine HCL, Yohimbe Bark [(extract) Yohimbine 8%], Picamilon, Synephrin HCL, Ephedra [(leaf)(extract)(25 mg of Ephedra Nevadensis)], Nettle Root (extract), Xanthinol Niacinate

Jetfuel:
PORCJA: 3 kapsułki
ILOŚĆ PORCJI: 40 (120 kaps)
SKŁAD: ILOŚĆ W PORCJI % Dz
Witamina B3 25 mg 140%
Witamina B12 333 µg 33300%
Jetfuel Proprietary Blend 2164 mg
MCT, Wyciąg z guarany, Kofeina bezwodna, Panex Quiquefolium
Wyciąg z zielonej herbaty (50% polifenoli), Synefryna HCl, Johimbina HCl,
Acetyl L-karnityna, Ewodiamina, Gugglesterony, Oktopamina, 5HTP (5-hydroksy tryptofan),
cAMP (cykliczny adenozynomonofosforan), Wyciąg z Rhodiola Rosea,
Cortisol Blocker Blend 75 mg
Dorażnie możesz raczej brać nie ma tam jakiś strasznych substancji, byle nie za dużo w końcu bierzesz antydepresanty, nic ci się w każdym razie stać nie powinno przy nie przekraczaniu określonych dawek, pozdro.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg