BAKLOFEN (Baclofen Polpharma, Kemstro, Lioresal)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
18
82%

Nie
3
14%

Zaszkodził
1
5%

Liczba głosów : 22

przez kma550 13 gru 2014, 21:30
yo , pod koniec listopada skonczyl mi sie baklofen i na sam poczatek grudnia wszystko powróciło. poskutkowalo tym ze stracilem robote.. czuje sie koszmarnie , wszysktkie moje leki , mysli dalej są. nie wiem co robić , znowu nbede musial kombinować

przez Vizir 14 gru 2014, 17:20
kma550 napisał(a):yo , pod koniec listopada skonczyl mi sie baklofen i na sam poczatek grudnia wszystko powróciło. poskutkowalo tym ze stracilem robote.. czuje sie koszmarnie , wszysktkie moje leki , mysli dalej są. nie wiem co robić , znowu nbede musial kombinować

Ale o co chodzi ? Idź po recepte do lekarza jak Ci sie lek skończył XD

przez Kalebx3 14 gru 2014, 19:13
kma550 napisał(a):
yo , pod koniec listopada skonczyl mi sie baklofen i na sam poczatek grudnia wszystko powróciło. poskutkowalo tym ze stracilem robote.. czuje sie koszmarnie , wszysktkie moje leki , mysli dalej są. nie wiem co robić , znowu nbede musial kombinować

Vizir , powiedz to mojemu psychiatrze , lekarzowi rodzinnemu ,że to nie problem ,,, to Cie pogoni w jednej chwili .
Trzech lekarzy prosiłem o ten lek ,,, ale prędzej by mi tramal przepisali niż Baclo .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bonjo 14 gru 2014, 21:32
Brał ktoś z natręctwami ten lek jesli tak to jak działał?

przez Vizir 14 gru 2014, 23:11
Kalebx3 napisał(a): Vizir , powiedz to mojemu psychiatrze , lekarzowi rodzinnemu ,że to nie problem ,,, to Cie pogoni w jednej chwili .
Trzech lekarzy prosiłem o ten lek ,,, ale prędzej by mi tramal przepisali niż Baclo .

Przecież temat był już poruszany 415411 razy min. przy okazji ag.dopaminy - zrób sobie w Wordzie dokumentację z historii leczenia, walnij parafkę , przybij pieczątkę z ziemniaka/Alledrogo. Napisz że w zw. z OCD jesteś na 60mg/d paroksetyny, żadne inne dawki SSRI nie wykazywały zadowalającej odpowiedzi. Z powodu ef. ubocznych w postaci silnego napięcia, sztywności - wynikającego z nich bólu mieśni (w szczególności karku) i uszkodzenia zębów w wyniku silnego szczękościsku nasilającego się w godzinach nocnych po przyjęciu leku dołączony został balkofen w dawce... wymyśl sobie XD jak chcesz wzór dok. z historii leczenia jaki dałem żeby dostać memantynę to wal na PW i wyśle skan :D

przez kma550 15 gru 2014, 00:32
Vizir napisał(a):
kma550 napisał(a):yo , pod koniec listopada skonczyl mi sie baklofen i na sam poczatek grudnia wszystko powróciło. poskutkowalo tym ze stracilem robote.. czuje sie koszmarnie , wszysktkie moje leki , mysli dalej są. nie wiem co robić , znowu nbede musial kombinować

taaa? uwazasz ze tak ci po prostu pierwszy lepszylekarz wyda lek na jakies skurcze miesni? moj stary ten lek dostal bo jest po udarze , a tak z ciekawosci to wzialem i poczytalem o tym bo on i tak mimo ze powinien brac leki to nie bierze... poza tym ostatnio bylem u lekarza pare lat temu... chetnie bym kupil ten lek bo to mi dalo normalne zycie na chociazby 2 miechy, a teraz jedna wielka kicha jak za dawnych lat problemy od ktorych sie juz zygac chce

przez Vizir 15 gru 2014, 00:52
kma550 napisał(a):taaa? uwazasz ze tak ci po prostu pierwszy lepszylekarz wyda lek na jakies skurcze miesni?

Nie na "jakieś", a na bardzo POważne i zaawansowane, a wypisze receptę w oparciu o dostarczoną historię leczenia od specjalisty, który zmienić się musi w wyniku zmiany miejsca zamieszkania przez Ciebie.

Tak se myślę - ciekawe ile można by dorobić sprzedając z odpowiednią marżą własną ag.dopaminy, balkofeny, mamantyny i inne metylofenidaty :D Widze na forach że na to zapotrzebowanie wieksze niż na chleb i wode .

przez Kalebx3 15 gru 2014, 12:35
Nie Vizir , dziękuję za pomoc , ale nie skorzystam .
Nie mi takie kombinacje , jeszcze się kto pokapuje i trafię do puchy ,,, a tego bym nie przeżył .
Wolę dać 20 zł więcej za opakowanie , które starcza mi na miesiąc , niż ewentualnie potem gryżć paznokietki i wydawać grube tysiaki na adwokata .
Dzięki .

przez evita1981 16 gru 2014, 22:42
Witam.
Biorę baclofen od kilkunastu dni. Ze względu na działania niepożądane nie doszłam jeszcze do dawki, która stłumi głód alkoholowy. Przeczytałam książkę Ameiseina. Wiem, że Baclo mi pomoże. Dziś piję 8 piwo i czuję się śmieciem, ale wiem, że duże dawki baclo mnie z tego bagna wyciągną. Do tego naltrekson. Działania niepożądane obu leków to nudności, wymioty i zawroty głowy. Ale wyjdę z tego.
Mozarin 10mg-10mg-0
Pramolan 50mg-50mg-100 mg
Trittico 0-0-75mg
Fluanxol 0,5 - 1,5 mg
Baclofen 50 - 125 mg

przez benzowiec84 28 gru 2014, 14:00
co sądzicie o braniu w niskich dawkach jako antydepresant , jak brałem go rekreacyjnie, to aktywizował mnie jak cholera , Zaraz dzwoniłem do znajomych, czy mogę wpaść pogadać,szukałem kontaktów rozmów , chciało mi się żyć , czułem się nieśmiertelny i mega pewny siebie i strasznie szczęśliwi, a przy tym ogarnięty i nie zamulony(dawki już od 75), gadałem non stop , kurde po prostu super , taki stan kiedyś miałem jak brałem pierwszy raz SSRI . Baclofen działa na gaba-b - na ten receptor co alkohol , alkoholicy - na przykład biorą go cały czas w innych krajach i chyba u nas też to dojdzie - jako lek dla alkoholików , biorą, bo dzięki temu pomagą im to wytrzymać w trzeźwośći. TO skoro tak, to czemu go by nie brać jako antydepresant w niskich dawkach 20-50mg doba. Co o tym sądzicie? skoro tak świetnie na mnie działał . No i podobno uwalnia też dopaminę??(nie wiem jeszcze w jaki sposób,ale gdzieś czytałem)
Może mój problem w gaba , w dopaminie też na 100% to jestem pewien , ale po baclofenie to nic mi nie brakowało, stan antydepresyjny/samopoczucie w 100%

Ktoś zażywa regularnie baclo w celu , poprawy samopoczucia. Dorzucił bym do sertalinki?
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez cytrynka84 28 gru 2014, 19:44
Na mnie ten lek bardzo zle działał,lęki nie do wytrzymania,bole w klatce piersiowej,jakby mnie klulo i bolało serducho,biegunka brrr 15mg/d Wytrzymałam 5 dni i musiałam odstawić.Przy rekreacyjny z dawkach,czyli kilkukrotnie przekroczonej max dawce(75mg jest max dawka)to moze działa na psyche,ale serducho ,by mi wysiadło po takich dawkach.

-- 28 gru 2014, 18:56 --

Benzo bije Baclo na głowę.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez asos211 06 sty 2015, 23:53
Witam,
Wlasnie wychodze z kolejnego juz pijackiego ciagu i uslyszalem o tym leku. O dziwo sklada sie tak, ze mam go w domu bo moj wspoldomownik kiedys dostal go na bol kregoslupa z tym, ze od tego chlania mam juz lęki przed braniem leków i sam boje sie go wziac. Chetnie bym sie skonsultowal z jakims lekarzem odnosnie baklofenu tylko nie wiem czy mam isc do lekarza pierwszego kontaktu, psychiatry czy do kogo. Moze wie ktos, ktory dokladnie lekarz przepisuje ten lek na terenie Warszawy lub okolic ?

P.S. Przepraszam za skladnie i brak polskich znakow ale jestem, delikatnie mowiac w zlym stanie.

przez slow_down 07 sty 2015, 01:32
Powiedz jakiemukolwiek lekarzowi, że leczysz się z alkoholizmu i wspomagasz się tym lekiem. To dość częste, baclofen bierze się przy odstawce alko i to z powodzeniem. To nie jest jakiś ciężki do zdobycia lek. Ja bez problemu dostawałem od rodzinnego czy psychiatry.
slow_down

przez Kalebx3 07 sty 2015, 14:33
Powiedz jakiemukolwiek lekarzowi, że leczysz się z alkoholizmu i wspomagasz się tym lekiem. To dość częste, baclofen bierze się przy odstawce alko i to z powodzeniem. To nie jest jakiś ciężki do zdobycia lek. Ja bez problemu dostawałem od rodzinnego czy psychiatry.

ja mówiłem jednemu i drugiemu lekarzowi i kicha . Nigdzie ten lek nie jest zarejestowany do leczenia alkoholizmu . Tak więc wątpie .

Sortuj wg