FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Kalebx3 24 kwi 2015, 20:11
Ja od kilku dni mam zwiekszona dawke na 30mg,

Patryk- z całym szacunkiem - tak psioczysz na SSRI , a wcinasz je aż Ci sie uszy trzęsą ;) ;) ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Patryk29 24 kwi 2015, 20:21
Kalebx3, No psiocze, ale fluoksetyna to ostatni ssri, wole sprawdzic kazdy ten lek i chociaz wiedziec, ze nie dzialaja na 100%, jedynie paroksetyna troche mi pomogla ala badziej na zaburzenia lekowe i natrectwa te 2 rzeczy paro mi wyleczyla i nic nie wraca, ale na depresje kiepsko dzialala, jesli znalazlbym lek który dobrze dziala na depreche to sadze ze bym wyleczyl depresje.
Dlatego próbuje fluo, ale nie zmienia to faktu, ze ssri sa kiepskie na depresje przynajmniej u mnie.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Kalebx3 25 kwi 2015, 13:07
jesli znalazlbym lek który dobrze dziala na depreche to sadze ze bym wyleczyl depresje.

-Patryk na Twoim miejscu wszedłbym w Cymbaltę . Ma ona niewiele wspólnego z Wenla( jak sądzą niektórzy niedouczeni teoretycy ) , a w skuteczności jest nieporównywalnie lepsza . Koszta to około 170 zł miesięcznie . Ja akurat trafiłem w Brintellix i też bólę niemało ,,, ale ów lek pomaga i to bardzo POMAGA.
Wspomonałeś cos o Ketaminie . Nawet bym sie nie zastanawiał , gdybym miał możliwość jej zakosztowania . Dobrze pamiętam jak zadziałało na mnie czyste MXE z RC ( wyjątkowo dobry sort sie wtedy { raz w życiu } trafił ) . Siła antydepresyjna MXE i niesamowita szybkość działania tej substancji wyciągnęła by z grobu niejednego umrzyka z depresyjnego grobu .
ZAZNACZAM ,ŻEBY NIE KUPOWAĆ ŻADNYCH GÓWIEN Z RC . OBECNY TOWAR TO SYF ( puszczaja co się tylko da w najgorszym wydaniu , bo juz niedługo większośc substancji - dzięki Bogu- zostanie zdelegalizowana) , SYF , PO KTÓRYM ,,, MOZNA ODWIEDZIĆ DNO PIEKIEŁ !!!
--- Tylko apteka i apteczna czystośc . Zadnych prochów z chińskiej dupy !!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aga85 29 kwi 2015, 12:49
49 dzień na Seronilu 20 mg. Od 7 dni mam ataki jak przed rozpoczęciem leczenia :cry: Chyba ten lek nie jest dla mnie? Albo za mała dawka? :?: Wizyta u nowej pani doktor za dwa tygodnie. Pytanie czy wytrzymam :hide:

przez Patryk29 29 kwi 2015, 14:11
aga85, zwieksz dawke ja poki co tylko duzo ziewam a tez juz biore kolo 2 miechow od 8 dni lece na 30mg mi sie wydaje ze ten lek odpala po 3 miechach
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez aga85 29 kwi 2015, 15:02
Patryk29 Obyś miał rację,że po trzech miesiącach zacznie działać. Zobaczymy co nowa pani doktor zadecyduje :?:
Sama nie mam jak zwiększyć sobie dawki, bo musiałabym wskoczyć od razu na 40 mg. Mam kapsułki po 20 mg.

przez laden 29 kwi 2015, 19:02
aga85, Ja wskakiwalem od razu z 20 na 40, wiec nie widze problemu :)
F19.2 - F22 / F23

Anafranil 150mg
Speridan 5mg
Chlorprothixen 100mg
Kventiax 400mg
Depakine Chrono 600 - 500 -1000
Alpragen - doraźnie

przez aga85 29 kwi 2015, 21:01
laden kusząca propozycja :twisted: Sama teraz nie wiem co zrobić :?: A jak nowa pani doktor będzie mi chciała zmienić lek? No nie wiem,mam mieszane uczucia.Niby chcę,ale się trochę boję tak bez polecenia lekarza. Muszę się z tym przespać.
Przed ostatnią wizytą też myślałam,czy sobie nie zwiększyć,ale moja internistka powiedziała,że pewnie o 10 mg by trzeba było i kazała mi nie kombinować. Psychiatra natomiast kazała mi dalej brać 20 mg i przyjść dopiero w lipcu :?:
Może jednak poczekam te dwa tygodnie do wizyty u nowej pani doktor i zobaczę co ona mi powie?
Hmmm...

przez Yvaine 30 kwi 2015, 00:17
aga85, wytrzymaj jeszcze te dwa tygodnie. Nie ma co zwiększać na własną rękę, zwłaszcza od razu o 20 mg. Ja doszłam do 40 mg, ale pod kontrolą lekarza, który co kilka dni kazał mi o 5 mg więcej brać. Moim zdaniem z lekami lepiej nie kombinować samemu, bo można sobie szkód narobić :)

przez aga85 30 kwi 2015, 09:54
Yvaine dzięki za radę :smile:

przez n..... 01 maja 2015, 10:41
Tak myślicie ze po trzech? Ja biore 40mg 2,5 miesiąca. Nadal mam źle dni i leki oraz glupie myśli i drżenie rąk. Nie wiem co juz mam myśleć. Czekac na lepsze dni?

przez aga85 01 maja 2015, 11:03
n..... nie wiem co Ci poradzić,bo ja biorę Seronil krócej od Ciebie. Zostały Ci dwa tygodnie do trzech miesięcy,może coś się u Ciebie ruszy. Ja czekam dwa tygodnie do wizyty u nowej pani doktor,jestem ciekawa co mi powie.

przez n..... 01 maja 2015, 11:32
Ja tez poczekam te dwa tygodnie raz lepiej raz gorzej. Ale probowalam juz chyba wszystkich lekow. Zostala mi nadzieja we fluoksetynie . Ona dziwnie dziala jak zauwazylam przez ten czas to dwa dni jest ok później lęki i gorsze samopoczucie. Czy na was tak samo? Są jakieś przebłyski poprawy czy caly czas lipa?

przez aga85 01 maja 2015, 11:52
U mnie pierwsze dwa tygodnie było kiepsko. Od trzeciego do szóstego tygodnia z dnia na dzień była powolna poprawa. Teraz jest tak jak przed rozpoczęciem leczenia :( Lipa !
F41.0
Baby blues...

Sortuj wg