ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Gradrec 06 lut 2014, 14:50
Z definicji zreszta, strona sama w sobie nie moze byc "zawirusowana". Nie ma fizycznej mozliwosci w dziedzinie programowania wymuszenia w zaden sposob na uzytkowniku komputera dostepu do jego komputera bezposrednio. Nic sie samo nie "zainstaluje" samo z siebie, dopoki tego nie potwierdzicie sami, a w tym celu jest potrzebny uruchomiony jakis applet, np javy, co w ogole tam nie wystepuje. Nie srajmy ogniem, bo nam nogi popali, blagam...

przez lunatic 06 lut 2014, 14:50
Gradrec,
chodziło mi o to ze są niektóre takie lipne antywirusy ze tam gdzie nic nie ma pokazują ze jest jakiś trojan itp. a jak faktycznie jest prawdziwy trojan to go wtedy potrafią nie wykryć

przez Luki_Nerwusik 06 lut 2014, 14:51
Gradrec napisał(a):Jedzac same jablka brzuszek niestety szybko nie zmaleje, bo tluszcze w przypadku gownianej diety (same jablka) beda sie odkladac w organizmie jeszcze bardziej, a jak na ironie losu, brzuch to "ostatni" z miesni, ktory gubi tluszcz w okol siebie.
Zamiast tego porob przysiady z jakims nakladem na barkach. Brzuszki sa gowno warte, bo tluszczu nie spalasz, jedynie budujesz miesien, wiec czesto przy popularnym a6w ludzie grubieja na brzuchu, zamiast go spalic. Siady, drogi Panie kolegi, siady! Ewentualnie ruchu sporo, jesli nie masz problemu z ruszaniem sie poza dom i bieganiem.
Jezeli masz dostep do sztangi, albo chec na wyjscie do silowni to cwiczenie "Marwy ciąg" + siady ze sztanga z tylu glowy.

A patrz. Człowiek uczy się całe życie. Dzięki, że mnie uświadomiłeś. Mam wioślarza w piwnicy i na nim jadę. Do tego basen raz w tygodniu. Czekam na wiosnę, to ruszę też z rowerem.
Typowo siłowych ćwiczeń, typu sztanga, nie trawię.
Ostatnio edytowano 06 lut 2014, 14:52 przez Luki_Nerwusik, łącznie edytowano 1 raz
Luki_Nerwusik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 06 lut 2014, 14:52
Gradrec,
no nie wiem, ja tam kiedyś nic nie instalowałem a po jakimś czasie po przeskanowaniu nagle mi się skądś wzięły wirusy

przez Gradrec 06 lut 2014, 14:52
Nie ma czegos takiego, jak antywirus przeciwko stronom internetowym. W tym celu jest firewall, ale on tez nie zabezpieczy Cie przed samym sciagnieciem trojana, co przed ewentualnem atakiem, gdy juz tego trojana posiadasz.

Reasumujac, po raz trzeci, strona jest bezpieczna, ale to je*any referal i kij w dupe temu kolesiowi.

-- 06 lut 2014, 13:52 --

lunatic napisał(a):Gradrec,
no nie wiem, ja tam kiedyś nic nie instalowałem a po jakimś czasie po przeskanowaniu nagle mi się skądś wzięły wirusy

Bo jestes noobem :D Nie ma takiej fizycznej mozliwosci, ze "nic nie instalowalem ale mam wirusa". To jest oksymoron.

przez lunatic 06 lut 2014, 14:53
Ellora,
narazie nie ma tragedii, jest kiepsko ale do opanowania

-- 06 lut 2014, 13:55 --

Gradrec napisał(a):Nie ma czegos takiego, jak antywirus przeciwko stronom internetowym. W tym celu jest firewall, ale on tez nie zabezpieczy Cie przed samym sciagnieciem trojana, co przed ewentualnem atakiem, gdy juz tego trojana posiadasz.

ja mam Nod32 i jak strona jest zainfekowana to blokuje do niej dostęp, antywirus a nie firewall, a w jaki sposób zainfekowana, czy chodzi o jakieś odnośniki na niej czy jakąś inną obecność jakiegoś wirusa to juz nie wiem

przez Ellora 06 lut 2014, 14:56
to się cieszę :)

przez nova_2013 06 lut 2014, 14:58
lunatic napisał(a):nova_2013,
jaki anywirus Ci pokazuje ze to zawirusowana strona?

Mam Nortona Internet kupionå i uppdate versje.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Gradrec 06 lut 2014, 14:59
lunatic napisał(a):Ellora,
narazie nie ma tragedii, jest kiepsko ale do opanowania

-- 06 lut 2014, 13:55 --

Gradrec napisał(a):Nie ma czegos takiego, jak antywirus przeciwko stronom internetowym. W tym celu jest firewall, ale on tez nie zabezpieczy Cie przed samym sciagnieciem trojana, co przed ewentualnem atakiem, gdy juz tego trojana posiadasz.

ja mam Nod32 i jak strona jest zainfekowana to blokuje do niej dostęp, antywirus a nie firewall, a w jaki sposób zainfekowana, czy chodzi o jakieś odnośniki na niej czy jakąś inną obecność jakiegoś wirusa to juz nie wiem

nod to oficjalnie jeden z najgorszych, darmowo dostepnych antywirusow.

przez lunatic 06 lut 2014, 15:03
Gradrec,
chyba coś Ci się pomyliło :D
Nod32 nie jest darmowym antywirusem

przez Gradrec 06 lut 2014, 15:03
Od zawsze byl. Ma swoj trial. Zadaja zakupu licencji po tym okresie. W kazdym razie jest to jeden z najbardizej gownianych antywirusow na rynku i jedyne co Ci pozostaje to pogodzic sie z tym faktem^^

przez lunatic 06 lut 2014, 15:03
https://sklep.eset.pl/Produkty,pr,34/ES ... virus.html

-- 06 lut 2014, 14:05 --

Gradrec,
nie wiem bo się na tyle na tym nie znam, ale mam kuzyna informatyka, który mi go polecił i tyle

przez krista 06 lut 2014, 15:08
Ellora
to chociaż ty wiesz co to migreny ja również miewam bóle głowy po kilka dni ale jestem cholernie wytrzymała na ból bardziej przeszkadzają mi mroczki przed oczami, a tak na marginesie migreny są dziedziczne ja ją może dostałam przez transfuzję krwi chociaż nie wiem czy to możliwe bo u mnie migreny zaczęły się w tym czasie gdy miałam przetaczaną krew to około 26 lat temu

przez lunatic 06 lut 2014, 15:08
nie chce mi się teraz szukać wyników skuteczności w porównaniu z innymi płatnymi programami, kuzyn mi to kiedyś pokazywał i akurat Nod wypadał dość dobrze

Sortuj wg