ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

Re: Lexapro.

przez Zenonek 14 maja 2010, 16:14
Magda

To ladna roznica w cenie. Swoja droga stawka marzenie 150zl/godz. A ludzie sie ciesza jak maja 10zl/godz :P.

Bierzesz juz Escilatopram ?

Jak tam ludzie w kolejsce ? Jacy tam przychodza (starzy/mlodzi, wygladaja jakos dziwnie :D) ? Obserwujesz ich?

przez Shadowmere 14 maja 2010, 16:19
Zenonek, mam pytanko: ile masz lat?
Shadowmere

przez Marttitka 14 maja 2010, 16:22
fobia napisał(a):Marttitka, ja już od dawna czuje się całkiem dobrze, ale średnio z rok jeszcze trzeba brać leki ,żeby mieć pewność ,że będzie ok - oczywiście nie ma pewności ,że choroba nigdy już nie wróci :(

fobia mam nadzieję, że Twoja choroba już nie wróci i że już będzie tylko dobrze. I za to będę trzymała kciuki.
A przede mną widzę, że jeszcze długa i kręta droga... Mam nadzieję, że moja choroba równiez minie. Ale ponoć "im wyższa góra, tym piękniejszy widok" .... ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 14 maja 2010, 16:38
Shadowmere napisał(a):Zenonek, mam pytanko: ile masz lat?

24

przez Shadowmere 14 maja 2010, 17:07
To Ty mlody kolo jestes ;D
Shadowmere

przez Zenonek 14 maja 2010, 17:54
Shadowmere napisał(a):To Ty mlody kolo jestes ;D

A co myslalas ;d ?

Re: ELICEA

przez linka 14 maja 2010, 17:58
niewiesz, środkiem aktywnym w leku Elicea jest escitalopram -> czyli to odpowiednik leku Lexapro .
lexapro-t452-400.html - poszukaj w tym temacie jakichś informacji.

W związku z pytaniem, podzielam zdanie Conrado31, generalnie nie wolno, trzeba wybrać co się chce leczyć czy pić - ale jedno piwo cię nie zabije (IMHO).
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 14 maja 2010, 18:03
Że stary dziadek ;p
Shadowmere

przez fobia 14 maja 2010, 18:22
Marttitka, dziękuję :* Ja też będę trzymała kciuki za Ciebie - obyś szybko poczuła się lepiej i lek okazał się trafiony

przez Zenonek 14 maja 2010, 18:29
Shadowmere napisał(a):Że stary dziadek ;p

hahaha dobre ^^

przez Magdaa 14 maja 2010, 19:54
Zenonek napisał(a):Magda

To ladna roznica w cenie. Swoja droga stawka marzenie 150zl/godz. A ludzie sie ciesza jak maja 10zl/godz :P.

Bierzesz juz Escilatopram ?

Jak tam ludzie w kolejsce ? Jacy tam przychodza (starzy/mlodzi, wygladaja jakos dziwnie :D) ? Obserwujesz ich?

Jeszcze nie biorę. Postanowiłam zacząć od poniedziałku (w weekend mam szkołę- w razie skutków ubocznych lepiej być w domu, i chcę jeszcze sobie drinka wypić dziś czy jutro ;) ).
A ludzie w kolejce... Obserwuję, a jak :mrgreen: Najczęściej po 60tce. Było poza mną dwoje młodych- dziewczyna na oko z depresją i chłopak z psychozą. A tak to raczej starsi ludzie... Na oko są całkiem normalni :smile: Ale ja za wiele razy w życiu u psychiatry nie byłam, więc za dużo też się nie mogę wypowiadać :P ;)
Magdaa

przez Marttitka 16 maja 2010, 17:10
fobia napisał(a):Marttitka, dziękuję :* Ja też będę trzymała kciuki za Ciebie - obyś szybko poczuła się lepiej i lek okazał się trafiony

fobia dziękuję i pozdrawiam ciepło:)

przez Shadowmere 18 maja 2010, 11:15
Dzis bylam u mojego kochanego psycha,ktory obiecal,że do poki mnie nie wyleczymy on sie nigdzie nie rusza(zadne przedwczesne emerytury,urlopy wychowawcze i emigracje).Zaczelam jak zwykle histeryzowac,że mam na pewno depresje endogenną,co on skwitowal krótko mówiąc : "srenną".Byl bardzo zadopwolony,że pobylam trochę bez leków,pokontaktowalam sie ze swoją rozpaczą,bólem,strachem.Zapytalam kiedy będe szczęśliwa tak jak przed rokiem,a on powiedzial,że stworzylam sobie iluzje (poczułam się kochanym,ładnym,chcianym(!) dzieckiem) i że naprawdę szczęśliwa,będę za parę lat,za to trwale,a nie huśtająco(oczywiście nie mówię o jakimś szalonym haju tylko zdrowiu psychicznym i w koncu-stabilizacji).Że mam jego i terapeutkę cokolwiek.Są przy mnie i zniosą mnie cokolwiek wymysle,jakkolwiek narozrabiam.Pozniej zapytal jak radzę sobie z histerią.Powiedzialam mu jak,obejrzal moje ręce i stwierdzil,że mogę brac lexapro by nie czuć się sama,kiedy jego i terapeutki nie ma przy mnie,ale caly czas mam sie oswajac z myślą,że NIE jestem już sama.
Na początku chcial bym byla "na trzezwo",ale po obejrzeniu moich nadgarstkow stwierdzil,że emocje nagromadzone,nienawisc,gniew mogą być na razie tak silne,że będę calą agresję kierowac na siebie.Mam brac lexapro i myslec sobie,że cos jest ze mną i stale mnie ogarnia.
Zaczynam lexapro od jutra,ale na jego temat szczerze wypowiem sie dopiero za miesiąc,bo w mojej sytuacji to szybciej raczej nic nie zadziala. :pirate: Psych chcial mi dac jakis tanszy zamiennik,ale ja mam slabosc do oryginalow i o taki poprosilam.Zobaczymy co będzie.Myśli jestem dobrej.
Shadowmere

przez Zenonek 18 maja 2010, 11:27
[b]Shadowmere[b] Masz fajnego psychiatre :D. A to starszy kol ?

A jak Ci powiedzial zebys zaczynala z Esci ?

Sortuj wg