ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez inez3 07 kwi 2014, 07:57
Eh, u mnie też kiepsko. Nie dość, że nie spałam boli mnie żołądek, mdli mnie niemiłosiernie. Czemu znów tak jest? Ja chcę wrócić do rodziców... Myślałam, że już będzie dobrze, a tu dupa...

-- Pn kwi 07, 2014 7:58 am --

Tojaaa, trzymaj się!

-- Pn kwi 07, 2014 8:22 am --

No i pierwszy raz zwymiotowałam...

przez Tojaaa 07 kwi 2014, 08:40
Inez, kurcze jesteś w pracy? Trzymam za ciebie kciuki. Jak sobie radzisz? Ja kiepsko...

Lukiiiiii żyjesz, odezwij sie

przez inez3 07 kwi 2014, 08:51
Tojaaa, tak, jestem w pracy. Jak sobie radze? Spoko, ważne, że zdążyłam dobiec do łazienki ;). Nawet trochę lepiej mi się zrobiło... Eh, cóż.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Luki_is_back 07 kwi 2014, 08:53
Hej Tojaaa.
To ja Luki. Usunąłem konto na tym forum, z powodu pewnych nieporozumień. Nie chcę do tego wracać, myślałem że o tym wiedziałaś.
Ale skoro pytasz o mnie, to nie mogę nie odpowiedzieć.
Czuję się bardzo dobrze. Biorę swoje tabletki i zapominam, że mam nerwicę, bo naprawdę nie mam na co się skarżyć.
Co mogę napisać do Ciebie, to pisałem już nie jeden raz. Musisz trafić w odpowiednią dawkę leku, ewentualnie go czymś uzupełnić.
Tak jak w moim przypadku. Na paro w dawce 20 mg nie czułem absolutnie żadnej poprawy.
Natomiast 40 mg po 2 tygodniach przemeblowało mi w głowie. Do tego chlorprothixen, który znosi uczucie napięcia i niepokoju, relaksuje i bardzo dobrze wpływa na sen. Po prostu zestaw trafiony w "10".
Do tego oczywiście psychoterapia, którą bardzo sobie chwalę, bo zrobiła wiele dobrego w moim przypadku.
Nie załamuj się, myślę że lekarka będzie wiedziała jak Ci pomóc.
Pozdrawiam.
P.S. Nie piszę nic o pogodzie, ogródku i w ogóle moim życiu, żeby niektórych nie drażnić.
Luki_is_back

przez Tojaaa 07 kwi 2014, 09:05
Luki_is_back, nic nie wiedziałam, ze usunales konto. Komuś coś sie nie podobało? Dzięki, ze odezwałes sie. Idę do dr w przyszły wtorek. Pomodl sie za mnie, dziekuje

przez Luki_is_back 07 kwi 2014, 09:10
No nie byłem tutaj lubiany. Podobno robiłem śmietnik, pisałem o głupotach, kazano mi zamknąć mordę, zwyzywano. Sam nie wytrzymałem tego i nie pozostałem dłużny. Także poprosiłem admina o usunięcie konta, bo dużo mnie to kosztowało nerwów. Ale naprawdę nie chcę już o tym pisać i robić OT.
Ja mam wizytę w czwartek. Jestem bardzo ciekawy co przyniesie nowego.
Luki_is_back

przez inez3 07 kwi 2014, 09:14
Eh, są ludzie i ludzie. Luki ty właśnie byles tu potrzebny, bo dawałeś nadzieję, a nie tylko w kółko: mam taki objaw, ten lek nie działa, analizowanie wszystkiego...

-- Pn kwi 07, 2014 9:26 am --

A ja jestem zdziwiona swoim zachowaniem... Myślałam, że spanikuje, ale jestem bardzo spokojna... W sumie mogłabym jeszcze raz mieć spotkanie z toaletą, bo jakoś mi się lepiej zrobiło i to napięcie zeszło... Paradoks :). Przepraszam, że tak obrazowo pisze...

przez Tojaaa 07 kwi 2014, 09:57
Luki, nie przypuszczałam, ze są tu tacy wredni ludzie. Pisz w takim razie na pw

-- 07 kwi 2014, 10:02 --

Luki, mi tez dajesz nadzieje i wspierasz

przez Luki_is_back 07 kwi 2014, 10:06
Dziękuje Wam inez3 oraz Tojaaa.
Tojaaa, puściłem Ci PW.
Luki_is_back

przez Zazulka 07 kwi 2014, 10:51
inez3 napisał(a):Luki ty właśnie byles tu potrzebny, bo dawałeś nadzieję, a nie tylko w kółko: mam taki objaw, ten lek nie działa, analizowanie wszystkiego...
Heh, to samo chciałam powiedzieć. Nawet ostatnio jak nie mogłam się logować, myślałam, że Luki by się tu przydał, poprzestawiał ludzi na inne tory. Kto nas ma tu podnosić na duchu, jak nie ty ;) Ale z drugiej strony, tak coś czułam, że długo nie wytrzymasz :mrgreen:

inez3 napisał(a):A ja jestem zdziwiona swoim zachowaniem... Myślałam, że spanikuje, ale jestem bardzo spokojna... W sumie mogłabym jeszcze raz mieć spotkanie z toaletą, bo jakoś mi się lepiej zrobiło i to napięcie zeszło... Paradoks :)
Nie wydaje mi się. Ja, im dłużej w tym siedzę, a siedzę w sumie niedługo, tym mniej rzeczy mnie dziwi.

U mnie dziś, na razie, dobrze, co cieszy :D. Cieszy tym bardziej, że DZIŚ (tak, wiem, miałam to zrobić w czwartek) dokonam wiekopomnego dzieła i zadzwonię do psychoterapeutki. A w ramach autopsychoterapii wybieram się na obiad do knajpy. Knajpy tym fajniejszej, że nosi nazwę "Punkt G". Niby, że od "gastronomiczny" ale my wiemy lepiej, prawda? ;)
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez Luki_is_back 07 kwi 2014, 11:05
Zazulka
Zaglądałem tutaj od czasu do czasu i byłem pewny, że nikt nie zwróci uwagi, że mnie nie ma. A tu proszę, miła niespodzianka :)
W sumie, gdyby nie Tojaaa, to bym nie wrócił, nie będę udawał, że nie żyję, jak mnie wywołała do tablicy.

Fajnie, że zdecydowałaś się na psychoterapię. Pamiętam jak ja miałem pierwszą wizytę. Mały atak paniki przed wejściem, a jak wyszedłem to jakbym połknął benzo. Jakiś lekki stamtąd wyszedłem i jeszcze żona zrobiła mi niespodziankę, bo czekała na mnie pod drzwiami.

Powiedz gdzie, powiedz gdzie jest punkt G. Powiedz mi, powiedz mi, gdzie jest dżi :) Taka piosenka była o tej knajpce, chyba :)
Luki_is_back

przez inez3 07 kwi 2014, 11:11
Tak, na mnie psychoterapia też tak działa. Wychodzę stamtąd bardzo wyluzowana. Dziś kolejna wizyta :).

przez margor26 07 kwi 2014, 11:37
kurcze nie wiem co robic 4 dzien na esci w dawce 5mg nie wiem czy zwiekszac na 10 boje sie ze mna pozamiata. Rano pobudka o 6 poddenerwowanie mdlosci emocje musialam wziasc zomiren 0,25 i jest lepiej. Nie wiem jak teraz mam wybrnac z tego przed lekarzem przepisal mi 20mg a ja kupilam 10mg i zaczynalam od 5 a mialam przez tydz 10 a potem 20mg ale sie balam po czytalam ze 20mg to juz jest max mialam fatalne doswiadczenia z paro na poczatku i sie wystraszylam.. Nie wiem co robic
Aposerta 75mg
Trittico 25mg
Egzysta 2x75mg

przez Luki_is_back 07 kwi 2014, 11:41
margor26
Co robić? Nie kombinować nic na własną rękę, nie czytać za dużo i brać tak jak zalecił lekarz.
Normalne, że na początek lek może nas sponiewierać, ale jaki mamy wybór? Trzeba to przetrwać. Kilka dni gorszego samopoczucia i błogi spokój później.
Luki_is_back

Sortuj wg