(chyba) nietypowy lęk

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

(chyba) nietypowy lęk

przez lucjamalik 12 kwi 2014, 18:55
Cześc witajcie
Na początku choroby paniczni e bałam się choroby psychicznej
teraz za to okropnie boje sie opetania, nei mam zadnych mysli bluźnierczych tylko po prostu się tego boje a także utraty kontroli/ świadomości, utraty zmysłów.
Jest tu ktos jeszcze z takim problemem?

(chyba) nietypowy lęk

przez izaa 12 kwi 2014, 19:05
Myślę że częśc osób z forum mogło bać sie opętania. Ja czegos takiego nie przeżyłam, natomiast wmawiałam sobie, że ktos musiał rzucić na mnie zaklęcie, skoro umiałam pracować na pełnych obrotach i nie narzekać a potem mnie "trafiła depresja".
Pewnie sie zastanawiasz "o co chodzi, niedawno normalnie funkcjonowałam a teraz- to nie moze być przypadek <wmawianie że to szatan, że Bóg ukarał, zaklęcia itd> . To jest twoje pogłębianie lęku. Można z tym wygrać, przerwać to. Pomoc specjalisty mysle że jest niezbędna i co ważne- obecnosc drugiej osoby.

(chyba) nietypowy lęk

przez pink_hope 13 kwi 2014, 07:34
lucjamalik, utraty zmysłów, kontroli, mysli przed zwariowaniem i to sie ciągnie cały dzień-mysli nie chcą odpuścić :( do tego agorafobia i depresja...nie jesteś sama...dużo ludzi ma tu podobne przypadłości...
Raz tylko w zyciu człowiek może być szczęśliwym.....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

(chyba) nietypowy lęk

przez lucjamalik 13 kwi 2014, 15:29
Jak to niesamowicie pomaga kiedy usłyszysz że nei jesteś sama :')

(chyba) nietypowy lęk

przez pink_hope 14 kwi 2014, 07:18
[colores=#112f55]lucjamalik[/color], bierzesz jakieś leki chodzisz na psychoterapię?od dawna Cię to trzyma? masz to cały czas czy tylko sporadycznie nachodza Cię takie myśli? wiem ze wykańczają..do tego mam okropne lęki przy tym,ale ja oprócz tych przypadłości mam depresje i silną agorafobię....

(chyba) nietypowy lęk

przez Lisa_ 14 kwi 2014, 08:07
lucjamalik, Sama się boję tego, że nie będę sobą, że nie będę panować nad słowami, czynami... Że będę kiedyś od kogoś zależna, albo że nieświadomie będę kogoś krzywdzić. Chyba niczego się nie boję tak, jak właśnie takiego życia bez kontroli nad sobą...
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

(chyba) nietypowy lęk

przez lucjamalik 15 kwi 2014, 21:31
chodzę do psychologa, lekow nei bore :)
eh takie mysli mecza mnie bardzo czesto szczegolnie jak nic nie robie

(chyba) nietypowy lęk

przez mousike 19 kwi 2014, 09:55
Ja mam caly czas silne uczucie niepokoju lek przed zwariowaniem przed utrata kontroli i np skrzywdzeniem czy zabiciem zwierzecia czy czlowieka, boje sie dotykac do bliskich stac blisko ludzi, glaskac kochanego kotka czy bawic sie z pieskiem :(

Mam wrazenie ze przednieszczesciem dzieli mnie zaledwie moja dobra wola i ulamki sekund :(
To tragedia jakas ludzie zabierzcie to z mojego lba...co sie ze mna dziejem? :/

Jestem pod obserwacja psychiatry odwiedzilam kilku psychologow zeby trafic na jakiegos ktory najbardziej mi odpowiada.
Chodze od niedawna na terapie staram sie zyc normalnie. Mam stwierdzona depresje i nerwice lekowa ale wydaje mi sie ze to sie przeistoczylo w nerwice natrectw - obsesyjne koszmarne krwawe mysli brrrrrrrr :( :/

Biore Escitalopram Cital i Sulpiryd

(chyba) nietypowy lęk

przez pink_hope 20 kwi 2014, 08:55
mousike, mam to samo.....jedno wywołuje drugie i powstaje fajny mix,u mnie dodatkowo rozwinęła się depresja i agorafobia....najgorsze jednak te natręctwa..horror :(

Sortuj wg