Porwanie dla okupu

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Porwanie dla okupu

przez aqnieszka 04 sie 2011, 12:09
myślisz, że mogłabym tak po prostu iść i już? zaczynam się przekonywać, w sumie to nic nie kosztuje...

Masz jakiś drobny cień, że mogą być jakiekolwiek podstawy do tego typu dręczenia? Sam nawet nie wiem jakie mogą być - może jesteś atrakcyjna i ktoś sobie głupie żarty stroi albo zaszłaś komuś za skórę, rozbiłaś związek, etc.

niee mam żadnych racjonalnych powodów. Nikomu za skórę nie zaszłam na 100%, wszyscy są dla mnie bardzo mili, związek jeden od 6 lat (ja mam 25 lat). Na co dzień nie spotykają mnie żadne niemiłe sytuacje, wręcz przeciwnie.
Czy atrakcyjna, np ja pracuję w hurtowni budowlanej, jest to taka rodzinna firma, jestem jedyną dziewczyną. Oczywiście klientela to sami faceci, codziennie słyszę, o jaka miła ładna pani, wszyscy mnie wychwalają, nieraz nawet ktoś przyniesie jakąś czekoladkę, ale ja z nikim nie zawieram znajomości w pracy, ogólnie nie jestem za bardzo kontaktowa, czekam tylko do 14, żeby zwiać z psem na spacer :D
Ja to raczej mam taki scenariusz, że ktoś dzwoni, żeby sprawdzić w jakich godzinach jestem sama w biurze, żeby potem wejść w kominiarce, porwać mnie, torturować i rządać okupu. Wiem, że to absurd, ale ta wizja strasznie mnie dręczy. :cry:

Porwanie dla okupu

przez uzytkownik 04 sie 2011, 13:10
Nic Ci za zgłoszenie nie zrobią... niech sprawdzą jeśli czujesz zbyt duże obciążenie. Jeśli firma dobrze prosperuje i jesteś np. osobą bardzo majętną, to mogą być jakieś podstawy do obaw tak realnie patrząc, choć tego typu rzeczy zdarzają się już bardzo rzadko.
uzytkownik

Porwanie dla okupu

przez aqnieszka 04 sie 2011, 13:21
no jestem bardzo średnio majętną, nawet samochodu nie mam ;) ale ktoś by mógł pomyśleć, że jak ma się własną firmę to się jest bogatym (niektórzy biorą to za pewnik zauważyłam,a to niestety nie prawda)

-- 10 sie 2011, 08:44 --

choć trochę wątpię w skuteczność takiej pomocy zadzwoniłam nawet do psychiatry, do dwóch nawet
ale najbliższe terminy to wrzesień
nie wiem czy ma sens iść do przypadkowego lekarza, pierwszego z brzegu, byle szybko. O tych dwóch konkretnych przeczytałam wiele pozytywnych opinii

objawy postępują szybko, nie zdziwię się jak będę miała "atak". Już zdarza się, że wali mi serce, że tak dziwnie mi się oddycha
głuche telefony się skończyły, ale w zastępstwie znalazłam sobie inne źródło lęków... wiem już kto chce (w mojej chorej wyobraźni) mnie porwać.
Oprócz hurtowni zajmujemy się też wynajmem magazynów i jeden magazyn wynajmuje taki podejrzany typ od niedawna... łysol, czarny dres, złoty łańcuch, w sumie nie wiadomo czym konkretnie się zajmuje, czasem sprzedaje jakiś stary samochód , innym razem kilka tysięcy konserw :shock: jest strasznie podejrzany....w dodatku tak się do mnie uśmiecha, trochę próbuje zagadać, ale wygląda jak bandzior, jestem przerażona

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg