NATŁOK MYŚLI,,PRZEPLATANKA,, PROSZĘ O RADĘ

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez szczypiorek86 14 kwi 2013, 00:21
rene22 napisał(a):Ty masz problem z lekiem a ja go nie mam, ja czuje ze mam potwornie silna nerwice :( o boze jak ja pragne wrocic do tych czasow w ktorych bylam zdrowa, jak sobie o nich pomysle to mi na chwile lepiej. odzyskac sens zycia......

Dobrze,ze nie masz problemu z lekami ciesze i jednoczesnie zal cos tam sciska (bo ja tez mam),ale nie mnie mocno pragne wrocic do czasow kiedy bylam zdrowa ,odzyskac sens zycia...choc milej jak je wspominam nie zawsze/niekoniecznie mi sie robi.
szczypiorek86

przez astalawista23 14 kwi 2013, 08:59
Rene to jest naprawdę możliwe abyś się czuła dobrze ....ptrzebny ci jest odpowiedni lek .Ja 20 lat temu byłam wrakiem człowieka :( silna depresja po 5 latach przyjmowania przeróżych leków nic się nie zmieniało. Wtedy to prozak był lekiem wprowadzonym w Polsce....i to on przywrócił mi wiarę w sens życia. Odzyskałam wszystko siłę, wiarę, radość ....mogłam żyć normalnie. Ale po kilku latach ( bez żadnych leków
) powróciło tylko ,że teraz jako nerwica lękowa. Jestem pewna ,że i ty będziesz zdrowa.

przez rene22 24 kwi 2013, 20:05
tak bardzo mi zle...a bylo juz tak dobrze...walcze ze swoja depresja i zrozumialam ze potrzeba mi zmiany tych okropnych mysli ktore ciaza od lat. przypominam sobie czas 5 lat wstecz i pomimo toksycznego zwiazku BYLAM SZCZESLIWA!!! TERAZ jestem mezatka, mam cudownego synka ktory dodaje mi sil i co? depresja siegla zenitu! nie jestem szczesliwa z tym zwiazku i tu tkwi problem....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez astalawista23 26 kwi 2013, 10:16
Rene czy byłaś już u lekarza?
Siła do działania tkwi w nas :smile: jesli bedziesz myślała pozytywnie,napewno znajdziesz wyjscie z tej sytuacji. Ale naipierw są ci potrzebne dobre leki.
Pozdrawiam :papa: (

przez szczypiorek86 26 kwi 2013, 15:50
Ostatnie dni to jest chyba kumulacja wszystkich dotychczasowych natłoków.Niespodziewałam się,że aż tak może kiedykolwiek być... :x
szczypiorek86

przez astalawista23 26 kwi 2013, 19:20
Dla mnie ten rok zaczął się kumulacją :( Wszystko mi się psuje,trzeba wymieniać na nowe a stare nie dokończone sprawy nadal czekają na swoją kolejkę. W ten to sposób natłok myśli towarzyszy mi cały czas.Jakby tego było mało ,zostałam zwolniona z pracy. Nie moge się z tym pogodzić,trudno mi zebrac myśli do kupy.Dobrze ,że biorę leki bo już bym zwariowała. :why:

przez szczypiorek86 26 kwi 2013, 19:53
astalawista23 napisał(a):Dla mnie ten rok zaczął się kumulacją :( Wszystko mi się psuje,trzeba wymieniać na nowe a stare nie dokończone sprawy nadal czekają na swoją kolejkę. W ten to sposób natłok myśli towarzyszy mi cały czas.Jakby tego było mało ,zostałam zwolniona z pracy. Nie moge się z tym pogodzić,trudno mi zebrac myśli do kupy.Dobrze ,że biorę leki bo już bym zwariowała. :why:

A ja już nawet dzisiaj zwatpiłam w leki ,nie wiem czy pomagają czy jeszcze bardziej mącą ...
szczypiorek86

przez astalawista23 26 kwi 2013, 20:49
Jakie leki bierzesz i jak długo?

przez szczypiorek86 26 kwi 2013, 21:20
astalawista23 napisał(a):Jakie leki bierzesz i jak długo?

Od 1,5 miesiąca Trittico (wcześniej Seronil) i doraźnie Lorafen i Stilnox...
szczypiorek86

przez astalawista23 26 kwi 2013, 21:36
A może trzeba zwiększyć dawkę Trittico, spróbuj wziąć ćwiartkę więcej.
Mój lekarz tak mi zaleca.

przez szczypiorek86 26 kwi 2013, 21:50
astalawista23 napisał(a):A może trzeba zwiększyć dawkę Trittico, spróbuj wziąć ćwiartkę więcej.
Mój lekarz tak mi zaleca.

ale tak właśnie zaczynałam od 1/3 później 1/2 teraz całą i na tym miałam na razie przestać gdyby nie pomagało...
szczypiorek86

przez astalawista23 27 kwi 2013, 08:17
Musisz skontaktować się z lekarzem :(
Trzymaj się :zonk:

przez szczypiorek86 27 kwi 2013, 12:57
astalawista23 napisał(a):Musisz skontaktować się z lekarzem :(
Trzymaj się :zonk:

Niestety nie tak szybko,nie mam bezpośredniego kontaktu na kiedy chcę a nawet na kiedy On ma miejsce tylko na kiedy ja będę w Polsce...
Ty również...
szczypiorek86

przez astalawista23 27 kwi 2013, 14:19
No to spróbuj zwiększyć dawkę Trittico ,jak będziesz czuła ,że jest gorzej to odstawisz. Ale musisz wziąć kilka dni aby poczuć różnicę:)

Sortuj wg