WYLECZENIE Z NERWICY LĘKOWEJ

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: WYLECZENIE Z NERWICY LĘKOWEJ

przez Anonymous 18 maja 2010, 18:38
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez karolin-a1 19 maja 2010, 20:18
Witam

Można wyleczyć się całkowicie z nerwicy lękowej.....nie będę się rozpisywać. jak ktoś chce namiar na dobrego specjalistę psychiatrę podaję mój e-mail karolin-a1@wp.pl. Nie męczcie się nie warto. Ja męczyłam się 2 lata byłam u dwóch psychiatrów aż w końcu trafiłam na porządnego fachowca... Użalanie na forum nie pomoże wam
POZDRAWIAM

przez zebrak_nadziei 19 maja 2010, 22:40
isabella_28, witaj w klubie, ja walcze 10 lat, zrobiłam wiele - 10 lat terapii, multum podręczników, desperacja w terapii, wiele poświęcałam, byłam zdesperowana i walczyłam. Po 8 latach padłam. Zaczęłam brać leki walka dalej trwała. Wiele sukcesów. Ale z nerwicy nie wyszłam. Czuję się złamana, mam połamane serce w znaczeniu siły życiowej - straciłam nadzieję, raczej godzę się, że to na całe życie. Kiedyś nie pozwalałam sobie tak myśleć. Dziś już nie mam siły...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez j.will 19 maja 2010, 22:48
więc ją odzyskaj ;) wierz w to :) wiara Ci pomoże, nie tylko w tej częsci Twojego życia:) czy to zycie bez wiary, marzeń , celów miałoby jakiś sens? wyjscie z tego daj sobie jak cel. Konieczny do zrealizowania, ale wymagający czasu

Sortuj wg