czy to jest nerwica?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

czy to jest nerwica?

przez lorka 26 gru 2009, 18:03
witam. trafilam tu przypadkiem. nie wiem jak sobie poradzic,

od kilku lat <mam 23> mam problem z samotnym przebywaniem w domu. boje sie . jestem wtedy podenerwowana , czasem wpadam w histerie-rzadko,bo juz nie nocuje sama. zawsze staram sie do kogos isc albo zaprosic do siebie.trudno mi okreslic czego sie boje-wiem ze zabrzmi to glupio ale wydaje mi sie ze boje sie duchow ,zjaw,jednym slowem postaci ktore moga "wyjsc z szafy".nie wiem jak sobie z tym radzic. zapalenie swiatla nic nie daje.jest to dosc uciazliwe,chcialabym sie usamodzielnic a ten problem skutecznie oddala mnie od decyzji o wlasnym mieszkaniu.

jestem z lodzi-czy orientujecie sie kto w ramach nfz moglby mi pomoc?

Re: czy to jest nerwica?

przez Donkey 26 gru 2009, 18:31
czy-jest-kto-z-odzi-t1745-364.html

Tutaj znajdziesz to co powinno Ciebie zainteresiowac!

przez Majster 26 gru 2009, 18:33
Ja mysle, ze najlepiej byloby z kims zwyczajnie zamieszkac, czlowiek to jednak istota stadna ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lorka 26 gru 2009, 18:52
Majster napisał(a):Ja mysle, ze najlepiej byloby z kims zwyczajnie zamieszkac, czlowiek to jednak istota stadna ;)

wiesz wszystko fajnie, ale zdarzaja sie sytuacje kiedy dorosla osoba musi przenocowac sama.i u mnie w tym miejscu pojawia sie problem. nie bylam molestowana bita itp wiec trudno mi stwierdzic skad to sie wzielo .

Sortuj wg