Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uderzam w Youtube :D


Łapa

Rekomendowane odpowiedzi

Daj już spokój z tym spamowaniem, bo to aż niesmaczne. Ile jeszcze będziesz wątków o sobie zakładać? Chyba jakiś umiar trzeba mieć.

Widocznie ma potrzebę. Ja widzę dopiero pierwszy jego wątek, ale nie spędzam całych godzin na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertyczka - przykro mi, ale będę dalej pisał o mojej aktywności w Sieci, którą chcę się pochwalić bliższym i dalszym znajomym z forum. Napisałem na tym forum raptem kilka tematów, głównie udzielam się w czyiś.

 

Małe wyjaśnienie dla tych którzy niewiedzą o co chodzi - Introwertyczka za mną nie przepada, niestety bez wzajemności, po dyskusji którą mieliśmy pod jej wpisem, jest ona do przeczytania tutaj:

http://samotnezycie.blogspot.com/2015/02/bezrobocie-moja-osobista-historia.html#comment-2020922490

To był mój jedyny kontakt z nią, więc obawiam się że nie może chodzi o cokolwiek innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę trzeba mieć ogromny tupet, żeby aż tak otwarcie spamować. Dziwię się, że administracja pozwala na taki bezczelny spam, na innych forach by to nie przeszło. Nie wiem, może ten spamer to jakaś rodzina któregoś z adminów i dlatego tak to tolerują, bo innego racjonalnego wyjaśnienia nie znajduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie do mnie, bo kiedy ja tu spamowałam? To nie ja tworzę tutaj linkowe śmieciowe wątki, które ciągle odświeżam, mylisz mnie z innym użytkownikiem. No ale skoro w Twoim mniemaniu zasługuję na bana, to przecież błagać o pozostanie nie będę, to logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robię burdelu, tylko piszę, co myślę. Jeżeli rzeczywiście to jest aż takie straszne i aż tak strasznie tym przeszkadzam, to mnie zbanujcie i wyrzućcie z tego forum raz na zawsze, widocznie tak ma być. Przecież nie będę tolerować spamera w milczeniu bądź też błagać o pozostanie tutaj, bo to by było poniżej mojej godności. Nie to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertcza - przecież ów "spam" nie jest kierowany bezpośrednio do Ciebie; odwiedza go kto chce, a jeśli Tobie się nie podoba - po prostu omijaj ten watek.

Osobiście nie uważam, by zapraszanie do odwiedzenia swojego bloga było czymś nieodpowiednim; forum nie służy wyłącznie wylewaniu żali i smutków, można się tez tutaj czymś pochwalić - czymś, z czego jest się dumnym, zadowolonym, poprosić innych użytkowników o opinie etc.

 

"Spam" byłby wtedy, gdyby Łapa codziennie zakładał wątek o innym tytule i wklejał linki albo wysyłał je w prywatnych wiadomościach do wszystkich dookoła. Nikt nikogo nie zmusza tutaj do śledzenia jego wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertcza - przecież ów "spam" nie jest kierowany bezpośrednio do Ciebie; odwiedza go kto chce, a jeśli Tobie się nie podoba - po prostu omijaj ten watek.

Osobiście nie uważam, by zapraszanie do odwiedzenia swojego bloga było czymś nieodpowiednim; forum nie służy wyłącznie wylewaniu żali i smutków, można się tez tutaj czymś pochwalić - czymś, z czego jest się dumnym, zadowolonym, poprosić innych użytkowników o opinie etc.

 

"Spam" byłby wtedy, gdyby Łapa codziennie zakładał wątek o innym tytule i wklejał linki albo wysyłał je w prywatnych wiadomościach do wszystkich dookoła. Nikt nikogo nie zmusza tutaj do śledzenia jego wątków.

A daj spokój, to trollica. Do niej nie dotrze.

MAE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×