Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie NIE DO LAIKÓW tylko do doświadczonych w temacie OCD


D2-receptor

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie uprzedzę, że nie jestem słabym człowiekiem, tylko znalazłem się w sytuacji gdzie potrzebuję pomocy.

 

Ostatnio zrobiłem operację penoscrotal web (dla tych co nie wiedzą można zapytać googla) i wyszło trochę niesymetrycznie od 2 tygodni mam obsesję która mnie paraliżuje tak, że jestem w stanie zrobić nic konstruktywnego bo cały czas myślę o tym że trzeba to poprawić. Pytanie jak sobie z tym poradzić zacząć brać jakieś leki bo to mnie zniszczy. Teraz jedynym remedum jest mój nałóg masturbacji który pomaga oderwać myśli i skupić się na czymś innym z tym że kiedyś wystarczył 1 orgazm, teraz z pododu desentyzacji receptorów dopaminy (źródło http://www.longecity.org/forum/topic/57780-masturbation-motivationdepression-dopamine-receptor-downregulation/) potrzebuję 4 orgazmy w miejsce 1 (masturbuję się codziennie co najmniej po 4-5 razy jestem uzależniony wiem). Jak mam powstrzymać tą obsesję - ktoś zna jakiegoś dobrego psychiatrę może być skype... Ta obsesja członka ciągnie się za mną już od 2012 roku , mam 30 lat jestem wrakiem człowieka. Najgorsze, że nie mam od nikogo wsparcia, rodzina na temat mózgu nie wie nic, negują że coś mi dolega mówią "wymyśliłeś coś sobie" ..............Co mam robić, gdzie się zgłosić po pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×