Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Wypiliśmy ostatnio trochę z rewolucjonistą i przepadliśmy na tydzień :D rewolucjonisty nie ma do tej pory( nie wiem gdzie jest :-| ) a ja wróciłem , chociaż gdy się obudziłem i spojrzałem na kalendarz , to pomyślałem " oho impreza się udała " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypiliśmy ostatnio trochę z rewolucjonistą i przepadliśmy na tydzień :D rewolucjonisty nie ma do tej pory( nie wiem gdzie jest :-| ) a ja wróciłem , chociaż gdy się obudziłem i spojrzałem na kalendarz , to pomyślałem " oho impreza się udała " :D

Tomcio jak na cmentarzu to może do grobu wpadł :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypiliśmy ostatnio trochę z rewolucjonistą i przepadliśmy na tydzień :D rewolucjonisty nie ma do tej pory( nie wiem gdzie jest :-| ) a ja wróciłem , chociaż gdy się obudziłem i spojrzałem na kalendarz , to pomyślałem " oho impreza się udała " :D

Tomcio jak na cmentarzu to może do grobu wpadł :mrgreen:

To mój teren jest i nie doszło nam nowych 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Byliśmy u pani moderator pod domem serenadę zaśpiewać , to pani moderator psami nas poszczuła , zamiast przygarnąć w te chłodną noc :D tak spędziłem tydzień na izbie , a rewolucjonista podobno trafił do szpitala na płukanie żołądka i póżniej przepadł :D

wykończony, Na cmentarzu pije z siostrą , a z rewolucjonistą pod sejmem , więc to możemy wykluczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Domy pomyliliśmy pewnie :D albo koty po procentach i w ciemnościach wydawały się większe :DOMEN1695, Nie śmiej się :D ja na widok tych bestii o mało zawału nie dostałem ... zwieracze też prawie puściły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×