Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

virgo21, cyrk to chyba mało powiedziane. Mnie kiedyś facet, który chciał, żebym mu prowadziła, rozkręciła nową firmę z preparatami dla psów i kotów (sprzedaż dla zoologicznych sklepow, hurtowni i gabinetów weterynaryjnych, do tego znalazła i zatrudniła ludzi i była za nich odpowiedzialna (czyt. pełna inwigilacja, zwalnianie jak nie wyrobia normy) zaproponował 820 zł netto i to jeszcze na umowę o dzieło :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, cyrk to chyba mało powiedziane. Mnie kiedyś facet, który chciał, żebym mu prowadziła, rozkręciła nową firmę z preparatami dla psów i kotów (sprzedaż dla zoologicznych sklepow, hurtowni i gabinetów weterynaryjnych, do tego znalazła i zatrudniła ludzi i była za nich odpowiedzialna (czyt. pełna inwigilacja, zwalnianie jak nie wyrobia normy) zaproponował 820 zł netto i to jeszcze na umowę o dzieło :shock:

loool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, 820 zł to nawet nie najniższa krajowa ;)

 

OMEN1695, 8200 ja tez zadowolona:) a długo trzeba czekać ? :D

 

ja dzisiaj musze zagrac w lotka :D bo juz wymyśliłam co zrobię z pieniędzmi i głupio byłoby nie wygrac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ej my się nie zrozumieliśmy :P do 820 łaskawie dodałem zero 8) Czyli nadal 820 :P

 

-- 30 sie 2012, 13:06 --

 

OMEN1695, łomatko. toż to ja (czysto teoretycznie bo nie planuje) mogę być już babcią :shock:

ja w tym wieku pewno nadal singiel będę :P Grunt, że bezdzietny ^^ Chyba pójdę do seminarium xD max 1.5H godziny dziennie w dni robocze, kasa, kobiety xD

 

-- 30 sie 2012, 13:08 --

 

To ty sama zaplanujesz wnuki?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×