Skocz do zawartości
Nerwica.com

wyszukiwanie chorób czy fakt choroby


mundek111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Pewnie zaczynam pisac jak wiele tutaj osób. Przeczytałem wiele watków na tym forum i niekiedy rzeczywiscie niektórzy podchodza do spraw inaczej bardziej pozytwniej co bardzo mnie cieszy. Ale czy uwazacie że człowiek może miec kilka chorób naraz sledac tutaj włassnie watki stwierdziłem że wiele tych probłemów we mnie wystepuje co sie oczywiscie łący sobą. Po pierwsze uwazam sie za osobe nie smiała, zamknieta w sobie, odizolowana , jesteme jedynakiem, niektórzy napisali że jedynacy badz ludzie nieśmiali są osbami mówiącymi tylko o sobie i może własnie tutaj kolejny problem że nie ma się przyjaciół, kolejna sprawa leki: i bark asertywności czy może łączyć się z depresja czy jakim urazem czy może własnie z brakiem szacunku do siebie, nie mam przyjaciół i nie umiem rozmawiac z ludzmi czesto wrecz uciekam a w szczególności w pracy od niektórych ludzi, nie potraie miec sowjego zdania kazdy jesli coś na mnie powie nie umiem się obronic nie umiem byc asertywny czy to z kolej depresja. Potem jeśli ktoś coś przykrego mi powie chowam się czasami nawet płacze bardzo głęboko to odczuwam bo chce miec kolegów umiec się odezwać nie potrafie co z kolej wpływa na wyniki mojej prcy która kompletnie mi nie idzie ciagle ktos coś do mnie ma ciagle robie coś zle i tak w kółko macieju zaczyna się od poczatku. To nastepnie wpływa również na dom rodzinny wyżywam się na żonie,jestem zazdrosny, nie ufny,oskarzam ja o coś jak bym z kolei mial chorobe ottello czesto szukam gdzies w niej winny jak bym chciał usprawiedliwic własna Boże jak ja chciał bym być normalny zdrowy czy to jest choroba. Czasami myśl o śmiercie czsami nie chce aby meczyli sie ze mną inni a z drugiej strony nie chce zostawiac zony i znowu lek brak pewnosci siebie.I kolejna sprawa ja jestem jedynakiem moja matka zachorowała psychicznie czy ja to moge dziedziczyc wykryto u niej psychoze schizoafektywna Prsze pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc , na Twoje pytania nie jest latwo odpowiedziec. Jedno co jest pewne to to ze nie jest z Toba jeszcze az tak zle ze chcesz sopbie pomoc. Moja rada jest taka musisz isc do psychologa lub psychiatry. Ta napewno znajdziesz odpowiedz na wiele swoich watpliwosci. Nikt z nas tak naprawde nie jest w stanie Ci pomoc. Mozemy wspierac psychicznie , ale glowne zadanie musi spelnic specjalista. On pokieruje Ciebie tak aqbys zrozumial wiele swoich problemow i powie jak walczyc ze slabosciami. Pamietaj ze to zaden wstyd wizyta u psychologa czy psychiatry. Ja spedzilam u nich wiele godzin i wiem ze naprawde warto. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też podzielam zdanie Agi. Dorze byłoby żebyś wybrał sie do psychologa i do psychiatry- do tego drugiego zeby wykluczyć istnienie jakiejkolwiek choroby (wydaje mi sie, z tego co piszesz ze powie ci ze wszystko w porzadku), a do psychloga po to by pogadac (bo tez z tego co piszesz, myślę ze masz w sobie wiele jakis konfliktów i kompleksów które warto byłoby poskromić:). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×