Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ocena grafiki


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

O, znow webdesign ;)

 

Co nowego mam powiedziec... znowu fajny projekcik. Tyle co mi nie pasuje to to, ze menu w topie jest troche przywaskie i generalnie malo widoczne. Zelony pasek nad stopka wydaje mi sie troche nie pasowac do reszty.

 

ps. czemu Ty musisz zmieniac/robic design kiedy ja musze ? : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo. :)

Nie podoba mi się. :(

Rafale, znów zrobiłeś menu na zasadzie iC, tj. głupi wymiar i pokopana typografia do niczego nie pasująca.

O ile motyw ze zdjęciem jest naprawde wporzo, to musisz popracować nad jego dobrym rozmieszczeniem (proponuje strone zrobić na ~780px i zdjątko dać w prawym górnym rogu.

Tak to wyszło takie cuś wąskiego, gdzie content będzie upychany na siłe, i większy artykuł będzie miał scrolla wielkości piksela.

 

Poza tym koncepcja jest ok, ale jak zwykle brak wykończenia, popracuj żesz wreszcie nad typografią! :) Daj 'lorem ipsum', żeby było wiadomo jak to będzie wyglądało.

 

Póki co masz naciągane 3-/6

 

Rada: 3/4 laya do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, zanim dalem design do oceny wiedzialem, ze powiesz ze typografia jest niefajna : D

 

większy artykuł

fakt, jest wasko, ale nie przewiduje 'wiekszych artykulow' ; )

 

Dzieki, jutro wezme sie za retrospekcje tego designu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Litowa stronka bardziej mi się podoba, nie przypomina konserwatywnej wizytówki. Tylko, że zdominowały ją szkice. Jeśli nie są częścią designu, a treścią, chyba lepiej wyglądałyby mniejsze, albo np. czarno-białe.

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i tak minol prawie miesiac. Lith zebral sie do kupy i zrobil taki projekt:

 

http://www.iwan.rtk.net.pl/lith/v3/

LITH po wejściu na tę strone wyskoczył mi wirus

jeszcze nie wiem jaki , bo spanikowałam i powyłączałam wszystko , ale teraz skanuje system i potem dopisze.

dopisuję

po przeskanowaniu nic nie znaleziono.

ale może to być powodem tego ,że rozłączyłam się szybko z tą stroną. tak sugerował antywirus--"nie panikuj ,przerwij połączenie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw - to nie wirus, tylko flashplayer. Dodatek do waszych przegladarek ktory jest wymagany, aby obejrzec stronke.

 

Edit: 12:00

Przerobilem to teraz dla troche starszych wersji w/w flashplayera, ktore prawdopodobnie przy otwieraniu wczesniejszej stronki chcilaly sie zaktualizowac do najnowszych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×