Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Angelo24, Serio ? zazdroszczę ci :D w tym roku dla fotografów roboty nie brakuje :D

 

No stary dokładnie, Io potem się zobaczy, pewnie pojadę wbrew swojej kochance [Nerwicy ; )] na Afgan. Zobaczymy mam wielką ochotę pokazać jej że w dupie ją mam i jechać zrobić to co uwielbiam ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, Serio ? zazdroszczę ci :D w tym roku dla fotografów roboty nie brakuje :D

 

No stary dokładnie, Io potem się zobaczy, pewnie pojadę wbrew swojej kochance [Nerwicy ; )] na Afgan. Zobaczymy mam wielką ochotę pokazać jej że w dupie ją mam i jechać zrobić to co uwielbiam ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nocne darki!!! ;)

 

ja raczej nie z wyboru tylko z przymusu stałam się nocnym darkiem ;) z pracy wracam po północy, praca nie jest lekka więc niby powinna męczyć , ale tak naprawde pobudza, spać się nie chcę, tylko piwko i relaksik a potem spanko do 13 i znów do pracy hehehe

 

 

mogę do was wbijać po pracy :twisted: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nocne darki!!! ;)

 

ja raczej nie z wyboru tylko z przymusu stałam się nocnym darkiem ;) z pracy wracam po północy, praca nie jest lekka więc niby powinna męczyć , ale tak naprawde pobudza, spać się nie chcę, tylko piwko i relaksik a potem spanko do 13 i znów do pracy hehehe

 

 

mogę do was wbijać po pracy :twisted: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nocne darki!!! ;)

 

ja raczej nie z wyboru tylko z przymusu stałam się nocnym darkiem ;) z pracy wracam po północy, praca nie jest lekka więc niby powinna męczyć , ale tak naprawde pobudza, spać się nie chcę, tylko piwko i relaksik a potem spanko do 13 i znów do pracy hehehe

 

 

mogę do was wbijać po pracy :twisted: ??

 

Zawsze jak tylko będziesz miała ochotę ; )

 

Tomaszu: Zawsze wybieram swoją drogę, nawet jeśli miała by kosztować mnie tonę ran, bólu i innych dodatków. Wole iść tym torem co wybrałem lata temu i po prostu nigdy niczego nie żałować:P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nocne darki!!! ;)

 

ja raczej nie z wyboru tylko z przymusu stałam się nocnym darkiem ;) z pracy wracam po północy, praca nie jest lekka więc niby powinna męczyć , ale tak naprawde pobudza, spać się nie chcę, tylko piwko i relaksik a potem spanko do 13 i znów do pracy hehehe

 

 

mogę do was wbijać po pracy :twisted: ??

 

Zawsze jak tylko będziesz miała ochotę ; )

 

Tomaszu: Zawsze wybieram swoją drogę, nawet jeśli miała by kosztować mnie tonę ran, bólu i innych dodatków. Wole iść tym torem co wybrałem lata temu i po prostu nigdy niczego nie żałować:P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, Ludzie wybierają Egipt , Chorwację , Grecję a ty Afganistan ... i zajebiście , że idziesz swoją drogą i wybierasz takie miejsca :D

moniqe33, Oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, Ludzie wybierają Egipt , Chorwację , Grecję a ty Afganistan ... i zajebiście , że idziesz swoją drogą i wybierasz takie miejsca :D

moniqe33, Oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to miło ;)

 

 

teraz muszę ogólnie przejżeć kilka ostanich strron aby obczaić co tu się dzieję :D

 

 

a Wy tak do 6:00 nie spicie (no...nocne darki czynne :lol:) 23:00-6:00 ???

 

Bez przesady :P To że obecnie pracuję nie znaczy że pójdę o 6 :D Raczej o 4 jak zawsze;)

 

 

 

PS: Oprócz Tomasza, ten do 11 siedzi i śpi do 14 a potem od nowa :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to miło ;)

 

 

teraz muszę ogólnie przejżeć kilka ostanich strron aby obczaić co tu się dzieję :D

 

 

a Wy tak do 6:00 nie spicie (no...nocne darki czynne :lol:) 23:00-6:00 ???

 

Bez przesady :P To że obecnie pracuję nie znaczy że pójdę o 6 :D Raczej o 4 jak zawsze;)

 

 

 

PS: Oprócz Tomasza, ten do 11 siedzi i śpi do 14 a potem od nowa :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×