Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Na co ci porsche ? jak sprzedam cie szejkom z Arabii to przy garach będziesz 24 na dobę :P

Stark, Ja nie zdałem na prawko , o mało nie miałem wypadku na egzaminach i zaraz po tym incydencie , zatrzymaliśmy się bo mi kazał i na pytanie czy zdałem powiedział " pieprznij się pan w łeb " :-|:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Zależy, przy wyjściu veyron był "zaledwie" za 4 mln ; D.

Tomcio Nerwica, Mnie do wewnętrznego nawet nie dopuszczą pewnie.

(zacząłem kurs w kwietniu, na teorie spojrzałem 2 razy : D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, dobry jesteś :P ja się tak bałam przekroczenia prędkości na egzaminie (na jazdach ciągle to robiłam :roll: ) że wlekłam się powoli jak żółw, więc mnie pod koniec pouczył, że "brak życia w mojej jeździe" ale jakby mnie widział później jak prowadziłąm to by zmienił zdanie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, dobra, przytyje troche, będzie wiecej złota to może starczy i na veyrona, ciekawe jak to jest jechac 400 km/h :D:105:

 

-- 24 cze 2012, 23:31 --

 

tahela, ja mam jak z piłką nożną.. bardziej mnie kręcą Ci co nimi jeżdzą ;) nie no a tak poważnie, to sezonowo mnie kiedyś dosyć interesowały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, był za 4 mln zł : D.

Widzisz..ciebie pouczali, u mnie na jazdach to była tyrada,instruktorka się uklęła jak szewc zawsze... (a to dopiero 17h : D z 30..)

O ile nie zawieszę tego.

Co za strata czasu i kasy ;<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, To jest właśnie najlepszy sposób na zdanie , wolno byleby zdać ... a jak kupie lexusa pffuu porsche911 to w drodze do Arabii przekonamy się jak szybko jeżdzi :105:

Stark, Po co komu teoria , przecież wiemy jak jeżdzić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, ja bym na Twoim miejscu nie rezygnowała, też mialam takie myśli, ze to nie ma sensu, tylko nerwy i nigdy nie zdam... ale jak już zdajesz to jest radość jak nigdy :D

 

-- 24 cze 2012, 23:40 --

 

Tomcio Nerwica, hmm to chyba muszę wychodować jakiś dodatkowy kilogram na opłatę mandatów, ktore nabijesz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, :mrgreen:

Snejana, Miałaś myśli...

w moim wypadku to naprawdę niema sensu (niechęć,brak ambicji,kiepski refleks i podzielność uwagi)

To z góry przegrany "zakład".

(fuck logic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, mówie Ci, przebolej to, skoro się w to wpakowałeś, a potem będzie radość :smile:

Tomcio Nerwica, a tak btw. dla kogo ten miś co go masz w podpisie? Moze byc dla mnie? prosze prosze prosze :uklon::uklon: bo ja nie mam żadnego, wszystkie zniszczyłam, bo jak byłam mała to im wypruwałam flaki, a lalki barbie ćwiartowałam :twisted: ah to sielankowe dziecinstwo :105: a teraz bym chciała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Z pięć kilogramów się przyda bo benzyna podrożała ... przy mojej kuchni szybko przytyjesz , podobno twarde kotlety tuczą kobiety :P

 

-- 25 cze 2012, 00:46 --

 

Snejana, Ten miś w podpisie to ja ... ale jak przeczytałem co robiłaś w dzieciństwie , to się boje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, It's too late,too late ; ).

A że to durne,żałosne, itp - cała moje "ja" takie jest. Tu już jest ściana,mur, - wmówiłem sobie że g*wno z tego będzie - i tak będzie faktycznie.

Tomcio Nerwica, :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, spoko... dzisiaj prowadziłam bardzo inteligentną konwersację na temat jedzenia małych dzieci i martwych płodów, więc do wszystkiego jestem zdolna :D

hm... a tłuszczyk można oddesać i posmarować nim chlebek, gałki oczne potraktować jako oliwki a paluszki jako paluszki, nic sie nie zmarnuje :twisted::twisted:

 

-- 24 cze 2012, 23:55 --

 

ale już pieprze, powinnam spać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, a czego się kolega spodziewał? Ja jestem mrokness darkness 8)

A tak btw. to sam nie lepszy, palenie marlboro like a boss, topienie się w fontannach, czytanie Draculi, i wpadanie w latarnie :twisted:

 

-- 25 cze 2012, 00:00 --

 

*i na domiar złego ten demoniczny misio!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×