Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boję się ludzi


klarunia

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, coś w tym rodzaju. Chociaż i tak jest ze mną bardzo dobrze. Pewnie prędzej, czy później opiszę swoją historię w innym dziale. Chciałabym jeszcze tylko doprowadzić do takiego stanu, że byłabym całkiem spokojna. Spokojna o to, że nie muszę nikogo do siebie przykuwać kajdanami, żeby ze mną został.

 

-- 25 cze 2012, 23:37 --

 

Załamuje mnie to już :( jestem prawie jak powietrze... a przynajmniej tak się czuję... :( czemu zupełnie nie umiem przyciągać do siebie ludzi? :( Niby mam chłopaka i dobrego przyjaciela, ale... nic poza tym. Praktycznie nikt nigdy mi niczego nie proponuje, o wszystkich ja muszę zabiegać :( To jest okropne :( Nikt do mnie nie napisze, nikogo nie interesuje rozmowa ze mną :( Nie rozumiem :( Mam przecież tyle zainteresowań, i niby wielką wyobraźnię :( A jednak nikt o mnie nie zabiega, nikt nie pyta o spotkanie :( Mam już tego dosyć :( I problemem jest też to, że sama nie lubię jakiejś wieliej grupy ludzi. Lubię tych podobnych do mnie, z wyobraźnią, którzy umieją zrobić coś głupiego i mają wyraźną osobowość. Ale ich też nie obchodzę :( Mam dość tej sytuacji :( Moja terapeutka twierdzi, że mogłabym spokojnie jak magnes przyciagać do siebie ludzi, a jednak nic takiego się nie dzieje :( Czuję się jak ktoś nieważny :( Kiedy byłam dzieckiem nikogo nie obchodziłam i teraz też nikogo nie obchodzę :( bez sensu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×