Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kofeina w tabletkach


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Badziak ,nie wiem ,ale widziałem to do kupienia w Necie.

Ja po trzech dniach narazie na jakiś czas odstawiam to . Za mocne ! Adrenalinowy wykop. Do tego ( jak przytoczył Amom), przy wejściu tej substy ręce z lekka latają ( ale niewiele), nachodzi mocna psychiczna chcica seksualna ,ale tylko psychiczna ,bo fizyczność erekcji bardzo zaburzona. Bardzo też chce się palić fajki,do których palenia nie uśmiecha mi się wracać. Wiesz ,sam nie wiem ,czy ta substancja jest dla Ciebie. Tu jest inne pobudzenie niż przy kofeinie ( bardziej amfetaminowe -nie wiem do czego to trafniej przyrównać-ale bez cienia euforii ,animuszu.Taka adrenalina ,która dobra jest na dwa trzy ,cztery dni ,ale ( w moim przypadku )nie więcej. Poza tym ,wczoraj po tym ( wziąłem to to donosowo,coby się mniej przez wątrobę"zmarnowało"),to wieczorem taka jakaś obojętność mnie chwyciła w stosunku do żony i wszystkiego wokół,że naprawdę hujowizna. Jakieś adrenalinowe wyeksplatowanie ,czy cóś.

Jakbyś mogła sobie załatwić dwie kapsułki na przetestowanie to prędzej ,niż jakbyś miała kupować całe pudełko za około bodajże 100 zł.Firma FUSION to puszcza -40mg , 90 kapsów. Droga ,a jak się nie sprawdzi jeszcze drożej.

Jak masz jeszcze jakieś pytania pisz na PW.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kofeina w tabletkach?kiedyś udałem się do neurologa spowodu bólów głowy.neurolog skierowała mnie wówczas na rezonans magnetyczny mózgowia.MR nic nie wykazało żadnych zmian w mózgu wykazało tylko narośla w zatokach na tle przewlekłego stanu zapalnego.po dostarczeniu wyników+płytki z obrazem ta idiotka przepisała mi sumatriptan+czystą kofeinę(2000mg) jako środki przeciwbólowe.a ja mam wysokie ciśnienie.po przyjęciu sumatriptanu ciśnienie w nocy wzrozło do 175 i przez kilka dni nie spadało.czysta kofeina to dla mnie 100%wylew.równie dobrze mogła mi przepisać amfetaminę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić w aptece czystą kofeinę. Po prostu jest mało popularna, dlatego lepiej szukać przez internet, a nie w sklepach stacjonarnych. Ja kupuję je razem z innymi lekami w aptece internetowej https://www.apteka-melissa.pl Ona jest dość tania, czasami troszkę czeka się na realizacje zamówienia, ale oszczędności są spore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×