Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kofeina w tabletkach


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Ten suplement co podał kolega jest bez recepty i w jednej tabletce jest 100mg kofeiny, w opakowaniu 20 tabsów. Czyli takie opakowanie starcza na 3 dni z hakiem (200mg 3x dziennie).

 

-- 30 maja 2012, 21:15 --

 

Można przyjąć, że stosunek pseudoefedryny do efedryny to 4:1. Pseudoefedryna działa o wiele słabiej obwodowo, ale z braku laku może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm...kawa podnosi mi ciśnienie bo mam niskie.

 

Kofeina w tabletkach. Coś takiego widziałam w aptece tz.''kofex''.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie podawać linka? Jesteśmy dorosłymi ludźmi, niech każdy bierze sobie to, na co ma ochotę.

Osobiście sądzę, że jak Ci walnie ciśnienie do góry to przestaniesz bawić się w takie mieszanki. Serce teraz masz w dobrym stanie, ale po takich wynalazkach to :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także się nie zadręczaj zbytnio.
Kiedyś na forum coś komuś powiedziałem i ta osoba nagle znikła na dwa tygodnie i myślałem, że pewnie gryzie glebę, ale jednak wróciła na forum bo zapomniała o nim.

 

Nigdy więcej nie chcę przeżywać tego co przeżywałem. :-|

 

Po za tym chrom próbowałeś? On ponoć pomaga spalać tluszcz i u mnie skutecznie zahamował apetyt na słodkie na wiele miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by tak MŻ?
czasami nie pomaga, bo psychotropy zatrzymuja wode w organiżmie, ja nic nie jem, wiec powinnam ważyc poniżej 50 a tak nie jest.

 

Może sobie pramolan aplikujcie 3 razy dziennie to tez nie bedziecie chceli nic jeść :P;)

 

całe szczęście bo tak byś wyglądała jak kościotrup poniżej 50 kg. Ale pizze jesz i inne włoskie dania :mrgreen:

 

a co do kofeiny to ja tego nie potrzebuje, po kawie mi się tylko ręce trzęsą nawet po tej w saszetkach 3 w 1 z zawartością kawy 8% :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×